קו 73
טובא-זנגרייה←צפת
נתיב אקספרס (Nateev Express)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 73 של נתיב אקספרס (Nateev Express) (מעודכן)
בקו 73 (טובא-זנגרייה←צפת) יש 26 תחנות. מסלול הקו מתחיל במגרש ספורט ומסתיים בת. מרכזית צפת/הורדה.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 73 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: טובא-זנגרייה←צפת (26 תחנות)
מגרש ספורט
זנגריה ב
זנגריה ג
אלסנינה/מרכז
אלאנדלוס 1
אלאנדלוס 2
אלקודס
מועצה מקומית
כולבו הגליל
טובא זנגריה/יציאה
כפר הנשיא
אזור תעשיה צ.ח.ר/כביש 8677
צומת כפר הנשיא/כביש 8677
צומת ראש פינה
מחלף אליפלט
דוד אלעזר/לח''י
דוד אלעזר/דרך הרמב''ם
מסעף בית חולים רבקה זיו
מסעף בית חולים זיו
חיים וייצמן/הרצל
חיים וייצמן/מ''ג יורדי הסירה
אליהו פרומצ'נקו/יעקב לוי
פרומצנקו/רימוני
דרך ז'בוטינסקי/החלוץ
שוק/ז'בוטינסקי
ת. מרכזית צפת/הורדה
שאלות ותשובות לגבי קו 73
מתי מתחיל לפעול קו 73?
קו 73 מתחיל לפעול ב-05:00 בראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי, שישי
באיזו שעה קו 73 מפסיק לעבוד?
קו 73 מפסיק לפעול ב-14:00 בשישי
מתי מגיע קו 73?
כדי לראות מתי קו טובא-זנגרייה←צפת האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו טובא-זנגרייה←צפת הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 73 (טובא-זנגרייה←צפת)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס טובא-זנגרייה←צפת (טובא-זנגרייה←צפת) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 73 של נתיב אקספרס (Nateev Express) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 73 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 73 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 73 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 73
קו 73 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 05:00 - 20:00
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 05:00 - 20:00 | 60 - 180 |
ב׳ | 05:00 - 20:00 | 60 - 180 |
ג׳ | 05:00 - 20:00 | 60 - 180 |
ד׳ | 05:00 - 20:00 | 60 - 180 |
ה׳ | 05:00 - 20:00 | 60 - 180 |
ו׳ | 05:00 - 14:00 | 60 - 180 |
ש׳ | 20:45 - 23:30 | 45 - 60 |
התרעות שירות של אוטובוס נתיב אקספרס (Nateev Express)
צפה בכל העדכונים ל73 (מ מגרש ספורט), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 73 (טובא-זנגרייה←צפת) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על נתיב אקספרס (Nateev Express) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 73
תעריף הנסיעה ב73 (טובא-זנגרייה←צפת) של נתיב אקספרס (Nateev Express) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של נתיב אקספרס (Nateev Express), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של נתיב אקספרס (Nateev Express).
73 (נתיב אקספרס (Nateev Express))
התחנה הראשונה של קו 73 היא מגרש ספורט והתחנה האחרונה היא ת. מרכזית צפת/הורדה.
קו 73 (טובא-זנגרייה←צפת) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של נתיב אקספרס (Nateev Express), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 73. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 73.
מעקב אחר קו האוטובוס 73 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 73 (טובא-זנגרייה←צפת) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 73 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של נתיב אקספרס (Nateev Express) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור נתיב אקספרס (Nateev Express) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של נתיב אקספרס (Nateev Express) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 73 ב-ישראל
73 - כיוונים חלופיים
קווי נתיב אקספרס (Nateev Express) בישראל
- 147 - מכללת מזרח התיכון-ירכא<->ת. מרכזית נהריה/הורדה-נהריה-2#/ לוח זמנים
- 67 - מרכז טניס-סאג'ור<->קופת חולים כללית-דייר אל אסד-1א/ לוח זמנים
- 46 - כיכר חיילים משוחררים-כיסרא סומיע<->ת. מרכזית נהריה/הורדה-נהריה-2#/ לוח זמנים
- 54 - תחנה מרכזית ראש פינה-ראש פינה<->מזכירות-חולתה-1#/ לוח זמנים
- 4א - אזור תעשייה צפת ד-צפת<->המעוף/הר וגיא-צפת-2ב/ לוח זמנים
- 981 - מסוף אלוף שדה-רמת גן<->ת. מרכזית צפת/הורדה-צפת-1א/ לוח זמנים
- 86 - בית ספר מעליא-מעיליא<->מאר אליאס/אל מרג'-פסוטה-21/ לוח זמנים
- 308 - אלרויס/אלזראעיה-טמרה<->מרכז מסחרי ביג-נצרת-1ב/ לוח זמנים
- 2 - מסוף חצור הגלילית/רציפים-חצור הגלילית<->מסוף חצור הגלילית/הורדה-חצור הגלילית-3א/ לוח זמנים
- 89 - שפרינצק/קרן היסוד-צפת<->האר''י/ישראל ב''ק-צפת-12/ לוח זמנים
- 57 - ת. רכבת כרמיאל/רציפים-כרמיאל<->כיכר אלמעסרה-טמרה-1#/ לוח זמנים
- 18 - ביר אלטירה כניסה-טמרה<->כיכר אלמעסרה-טמרה-1א/ לוח זמנים
- 150 - צומת דיר חנא-דייר חנא<->ת. רכבת כרמיאל-כרמיאל-1#
- 19 - אולם ספורט/שכנות חיילים אלח'רוב-אבו סנאן<->צפון מזרח ירכא-ירכא-1#/ לוח זמנים
- 48 - ת. רכבת אחיהוד/רציפים-אחיהוד<->ת. מרכזית נהריה/הורדה-נהריה-2ך/ לוח זמנים
- 989 - הרצוג/עובדיה מברטנורא-נתניה<->ת. מרכזית צפת/הורדה-צפת-1#/ לוח זמנים
- 980 - מסוף אלוף שדה-רמת גן<->ת. מרכזית צפת/הורדה-צפת-1ה/ לוח זמנים
- 65 - פארק 1-נחף<->בריאות השן-דייר אל אסד-1#/ לוח זמנים
- 5 - ת. מרכזית צפת/רציפים-צפת<->אור הגנוז מרכז-אור הגנוז-1#/ לוח זמנים