קו 76
אור יהודה←פתח תקווה
קווים (Kavim)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 76 של קווים (Kavim) (מעודכן)
בקו 76 (אור יהודה←פתח תקווה) יש 44 תחנות. מסלול הקו מתחיל בהחרושת/מסוף אור יהודה ומסתיים במסוף משה ארנס/הורדה.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 76 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: אור יהודה←פתח תקווה (44 תחנות)
החרושת/מסוף אור יהודה
יהדות קנדה/החרושת
יהדות קנדה / העצמאות
העצמאות/ההסתדרות
העצמאות/דוד אלעזר
מרכז מסחרי/העצמאות
צומת סביון/כביש 4622
מרכז מסחרי רימון/דרך לוי אשכול
דרך לוי אשכול/שטרן
דרך לוי אשכול/התמר
קניון קריית אונו/דרך לוי אשכול
דרך לוי אשכול/הרוגי מלכות בבל
דרך לוי אשכול/ירושלים
יהודה הלוי/ישעיהו
הרי יהודה / עין חנוך
הרי יהודה / הרמה
העמקים/הרי יהודה
העמקים/סמטת עמק זבולון
הגליל/עמק יזרעאל
בית ספר ראשונים/הגליל
הגליל/גבעון
מרכז הבמה/קדושי השואה
ים המלח/הערבה
הנגב/ים המלח
דרך הים/דרך האיילות
דרך המשי/דרך הים
דרך התקווה/דרך אילות
דרך התקווה/דרך המלך
האילנות/האקליפטוס
האילנות/הברוש
האילנות/התפוז
יעקב זרובבל/471
יד הבנים/זרובבל
רוטשילד/גד מכנס
רוטשילד/קק''ל
קופת חולים/רוטשילד
רוטשילד/הרצל
חובבי ציון/מונטיפיורי
מונטיפיורי/ברון הירש
שוק עירוני/ברון הירש
פינסקר / הברון הירש
ת.רק''ל פינסקר
מבצע קדש/יהודה לייב פינסקר
מסוף משה ארנס/הורדה
שאלות ותשובות לגבי קו 76
מתי מתחיל לפעול קו 76?
קו 76 מתחיל לפעול ב-04:55 בראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי, שישי
באיזו שעה קו 76 מפסיק לעבוד?
קו 76 מפסיק לפעול ב-15:05 בשישי
מתי מגיע קו 76?
כדי לראות מתי קו אור יהודה←פתח תקווה האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו אור יהודה←פתח תקווה הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 76 (אור יהודה←פתח תקווה)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס אור יהודה←פתח תקווה (אור יהודה←פתח תקווה) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 76 של קווים (Kavim) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 76 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 76 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 76 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 76
קו האוטובוס 76, פועל בימים ראשון עד חמישי. שעות הפעילות הרגילות: 04:55 - 23:50
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 04:55 - 23:50 | 20 - 30 |
ב׳ | 04:55 - 23:50 | 20 - 30 |
ג׳ | 04:55 - 23:50 | 20 - 30 |
ד׳ | 04:55 - 23:50 | 20 - 30 |
ה׳ | 04:55 - 23:50 | 20 - 30 |
ו׳ | 04:55 - 15:05 | 20 - 30 |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס קווים (Kavim)
צפה בכל העדכונים ל76 (מ החרושת/מסוף אור יהודה), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 76 (אור יהודה←פתח תקווה) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על קווים (Kavim) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 76
תעריף הנסיעה ב76 (אור יהודה←פתח תקווה) של קווים (Kavim) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של קווים (Kavim), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של קווים (Kavim).
76 (קווים (Kavim))
התחנה הראשונה של קו 76 היא החרושת/מסוף אור יהודה והתחנה האחרונה היא מסוף משה ארנס/הורדה.
קו 76 (אור יהודה←פתח תקווה) פועל בימי חול.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של קווים (Kavim), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 76. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 76.
מעקב אחר קו האוטובוס 76 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 76 (אור יהודה←פתח תקווה) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 76 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של קווים (Kavim) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור קווים (Kavim) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של קווים (Kavim) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 76 ב-ישראל
76 - כיוונים חלופיים
קווי קווים (Kavim) בישראל
- 475 - ארבע עונות/נירים-לוד<->ת.מרכזית תל אביב קומה 6/הורדה-תל אביב יפו-11/ לוח זמנים
- 10 - ת. מרכזית לוד/רציפים-לוד<->מסוף אור יהודה-אור יהודה-10
- 62 - מסוף אום אל פחם-אום אל פחם<->תחנה לבריאות משפחה-מעלה עירון-10/ לוח זמנים
- 53 - בי''ס כרמים/עמק חרוד-מודיעין מכבים רעות<->אולפנה/לוי-מודיעין מכבים רעות-10/ לוח זמנים
- 240 - ת. מרכזית נתניה/רציפים-נתניה<->חטיבת ביניים עתיד-כפר יונה-20/ לוח זמנים
- 3 - ת. מרכזית לוד/רציפים-לוד<->ת. מרכזית לוד/הורדה-לוד-30/ לוח זמנים
- 35 - בהזמנה מראש - מזכירות-נחושה<->נחם א-נחם-10נחושה ↔ נחם/ לוח זמנים
- 54 - חפץ חיים/אבני נזר-מודיעין עילית<->משך חכמה/השלה-מודיעין עילית-12/ לוח זמנים
- 23 - בית חולים שמואל הרופא-באר יעקב<->מסוף שוהם-שוהם-10/ לוח זמנים
- 109 - בית ספר שלהבת/נוף איילון-נוף איילון<->חניון הלאום/שד' הנשיא השישי-ירושלים-10/ לוח זמנים
- 7 - אדמורי ויזניץ/אבא שאול-ביתר עילית<->בית כנסת סלונים/מפעל הש''ס-ביתר עילית-1#/ לוח זמנים
- 20 - קידמה/התמדה-חריש<->דרך ארץ/אשל-חריש-10/ לוח זמנים
- 462 - ארבע עונות/נירים-לוד<->ת. רכבת תל אביב - סבידור/חנה וסע-תל אביב יפו-10/ לוח זמנים
- 11 - העצמאות/השומרון-אבן יהודה<->הדסים רציפים-אבן יהודה-17
- 52 - עירייה-מודיעין מכבים רעות<->עירייה-מודיעין מכבים רעות-30/ לוח זמנים
- 87 - זכריה הנביא/עמק האלה-מודיעין מכבים רעות<->בי''ס גלבוע-מודיעין מכבים רעות-10/ לוח זמנים
- 635 - ת. רכבת תל אביב- סבידור/רציפים A-תל אביב יפו<->בת חפר/שדרות עמק חפר-בת חפר-20/ לוח זמנים
- 580 - מסוף מודיעין עילית-מודיעין עילית<->ת. מרכזית צפת/הורדה-צפת-10/ לוח זמנים
- 55 - ת. מרכזית מודיעין מכבים רעות-מודיעין מכבים רעות<->שדרות הרכס/היער-מודיעין מכבים רעות-20/ לוח זמנים
- 244 - קדושת לוי/שלום רב-ביתר עילית<->מעגלי הרי''ם לוין/האדמורים מגור-ירושלים-1#/ לוח זמנים