138
138 - Auchan Sziget ► Budatétény Vasútállomás (Campona) menetrend
Indulás innen: Csepel, Szent Imre Tér
Munkanapok | szombat | vasárnap |
---|---|---|
6:52 | 7:11 | 7:10 |
7:01 | 7:41 | 7:40 |
7:13 | 8:00 | 8:10 |
7:28 | 8:12 | 8:40 |
7:43 | 8:30 | 9:10 |
8:00 | 8:42 | 9:40 |
8:12 | 9:00 | 10:10 |
8:30 | 9:12 | 10:40 |
8:42 | 9:30 | 11:10 |
9:00 | 9:42 | 11:40 |
9:12 | 10:00 | 12:10 |
9:30 | 10:12 | 12:40 |
9:42 | 10:30 | 13:10 |
10:00 | 10:42 | 13:40 |
10:12 | 11:00 | 14:10 |
10:30 | 11:12 | 14:40 |
10:42 | 11:30 | 15:10 |
11:00 | 11:42 | 15:40 |
11:12 | 12:00 | 16:10 |
11:30 | 12:12 | 16:40 |
11:42 | 12:30 | 17:10 |
12:00 | 12:42 | 17:40 |
12:12 | 13:00 | 18:10 |
12:30 | 13:12 | 18:40 |
12:42 | 13:30 | 19:10 |
13:00 | 13:42 | 19:40 |
13:12 | 14:00 | - |
13:28 | 14:12 | - |
13:43 | 14:42 | - |
13:58 | 15:10 | - |
14:13 | 15:40 | - |
14:28 | 16:10 | - |
14:43 | 16:40 | - |
14:58 | 17:10 | - |
15:13 | 17:40 | - |
15:28 | 18:10 | - |
15:43 | 18:40 | - |
15:58 | 19:10 | - |
16:13 | 19:40 | - |
16:28 | 20:12 | - |
16:43 | 20:42 | - |
16:58 | 21:12 | - |
17:13 | - | - |
17:28 | - | - |
17:43 | - | - |
17:58 | - | - |
18:13 | - | - |
18:28 | - | - |
18:43 | - | - |
19:00 | - | - |
19:12 | - | - |
19:30 | - | - |
19:42 | - | - |
20:00 | - | - |
20:12 | - | - |
20:42 | - | - |
21:12 | - | - |
BKK Bus menetrend – 138 (Auchan Sziget ► Budatétény Vasútállomás (Campona))
A BKK Bus menetrendje a 138 útvonalon (Auchan Sziget ► Budatétény Vasútállomás (Campona)) megbízható menetrendet biztosít az ingázóknak. A menetrend a Csepel, Szent Imre Tér állomás és Budatétény Vasútállomás (Campona) állomás közötti utazási tervre vonatkozik, azonban a menetrend különböző okok miatt módosulhat.
Hozzáférhet egy online valós idejű menetrendhez, vagy megtekintheti a Bus menetrend nyomtatható változatát. Tervezze meg utazását a mai, holnapi, hétköznapi vagy hétvégi menetrend szerint megbízható és naprakész BKK menetrendünk segítségével.