160 - Békásmegyer H menetrend
Munkanapok menetrend
Zemplén Győző Utca | Hősök Tere | Templom Utca | Gulácsy Lajos Utca | Doboz Utca | Békásmegyer H |
---|---|---|---|---|---|
5:12 | 5:12 | 5:13 | 5:14 | 5:15 | 5:16 |
5:15 | 5:15 | 5:16 | 5:17 | 5:18 | 5:19 |
5:43 | 5:43 | 5:44 | 5:45 | 5:46 | 5:47 |
5:52 | 5:52 | 5:53 | 5:54 | 5:55 | 5:56 |
5:58 | 5:58 | 5:59 | 6:00 | 6:01 | 6:02 |
6:09 | 6:09 | 6:10 | 6:11 | 6:13 | 6:14 |
6:28 | 6:28 | 6:29 | 6:30 | 6:32 | 6:33 |
6:37 | 6:37 | 6:38 | 6:39 | 6:41 | 6:42 |
6:56 | 6:56 | 6:57 | 6:58 | 7:00 | 7:01 |
7:07 | 7:07 | 7:08 | 7:09 | 7:10 | 7:11 |
7:14 | 7:14 | 7:15 | 7:16 | 7:18 | 7:19 |
7:24 | 7:24 | 7:25 | 7:26 | 7:28 | 7:29 |
7:26 | 7:27 | 7:28 | 7:29 | 7:30 | 7:31 |
7:34 | 7:34 | 7:35 | 7:36 | 7:38 | 7:39 |
7:44 | 7:44 | 7:45 | 7:46 | 7:48 | 7:49 |
7:54 | 7:54 | 7:55 | 7:56 | 7:58 | 7:59 |
20:13 | 20:13 | 20:14 | 20:15 | 20:17 | 20:18 |
20:43 | 20:43 | 20:44 | 20:45 | 20:47 | 20:48 |
21:13 | 21:13 | 21:14 | 21:15 | 21:17 | 21:18 |
21:43 | 21:43 | 21:44 | 21:45 | 21:46 | 21:47 |
22:13 | 22:13 | 22:14 | 22:15 | 22:16 | 22:17 |
22:43 | 22:43 | 22:44 | 22:45 | 22:46 | 22:47 |
23:13 | 23:13 | 23:14 | 23:15 | 23:16 | 23:17 |
23:43 | 23:43 | 23:44 | 23:45 | 23:46 | 23:47 |
0:03 | 0:03 | 0:04 | 0:05 | 0:06 | 0:07 |
vasárnap és szombat menetrend
Állomás | #1. indulás | #2. indulás | #3. indulás | #4. indulás | #5. indulás | #6. indulás | #7. indulás | #8. indulás | #9. indulás | #10. indulás | #11. indulás | #12. indulás | #13. indulás | #14. indulás | #15. indulás | #16. indulás | #17. indulás |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Óbudai Rendelőintézet | 5:15 | 5:44 | 6:14 | 6:44 | 7:14 | 7:44 | 8:14 | 8:44 | 20:13 | 20:43 | 21:13 | 21:43 | 22:13 | 22:43 | 23:13 | 23:43 | 0:03 |
Váradi Utca | 5:15 | 5:44 | 6:14 | 6:44 | 7:14 | 7:44 | 8:14 | 8:44 | 20:13 | 20:43 | 21:13 | 21:43 | 22:13 | 22:43 | 23:13 | 23:43 | 0:03 |
Váradi Utca | 5:16 | 5:45 | 6:15 | 6:45 | 7:15 | 7:45 | 8:15 | 8:45 | 20:14 | 20:44 | 21:14 | 21:44 | 22:14 | 22:44 | 23:14 | 23:44 | 0:04 |
Perényi Út | 5:17 | 5:46 | 6:16 | 6:46 | 7:16 | 7:46 | 8:16 | 8:46 | 20:15 | 20:45 | 21:15 | 21:45 | 22:15 | 22:45 | 23:15 | 23:45 | 0:05 |
Bécsi Út / Vörösvári Út | 5:18 | 5:47 | 6:17 | 6:47 | 7:17 | 7:47 | 8:18 | 8:48 | 20:17 | 20:47 | 21:17 | 21:46 | 22:16 | 22:46 | 23:16 | 23:46 | 0:06 |
Bécsi Út / Vörösvári Út | 5:19 | 5:48 | 6:18 | 6:48 | 7:18 | 7:48 | 8:19 | 8:49 | 20:18 | 20:48 | 21:18 | 21:47 | 22:17 | 22:47 | 23:17 | 23:47 | 0:07 |
Orbán Balázs Út | 5:20 | 5:49 | 6:19 | 6:49 | 7:19 | 7:49 | 8:20 | 8:50 | 20:19 | 20:49 | 21:19 | 21:48 | 22:18 | 22:48 | 23:18 | 23:48 | 0:08 |
Bojtár Utca (Bécsi Út) | 5:22 | 5:51 | 6:21 | 6:51 | 7:21 | 7:51 | 8:22 | 8:52 | 20:21 | 20:51 | 21:20 | 21:49 | 22:19 | 22:49 | 23:19 | 23:49 | 0:09 |
Kubik Utca | 5:23 | 5:52 | 6:22 | 6:52 | 7:22 | 7:52 | 8:23 | 8:53 | 20:22 | 20:52 | 21:21 | 21:50 | 22:20 | 22:50 | 23:20 | 23:50 | 0:10 |
Óbudai Temető | 5:24 | 5:53 | 6:23 | 6:53 | 7:23 | 7:53 | 8:24 | 8:54 | 20:23 | 20:53 | 21:22 | 21:51 | 22:21 | 22:51 | 23:21 | 23:51 | 0:11 |
Óbudai Autóbuszgarázs | 5:25 | 5:54 | 6:24 | 6:54 | 7:24 | 7:54 | 8:25 | 8:55 | 20:24 | 20:54 | 21:23 | 21:52 | 22:22 | 22:52 | 23:22 | 23:52 | 0:12 |
Aranyhegyi Lejtő | 5:26 | 5:55 | 6:25 | 6:55 | 7:25 | 7:55 | 8:26 | 8:56 | 20:25 | 20:55 | 21:24 | 21:53 | 22:23 | 22:53 | 23:23 | 23:53 | 0:13 |
Ürömhegyi Lejtő | 5:27 | 5:56 | 6:26 | 6:56 | 7:26 | 7:56 | 8:26 | 8:56 | 20:25 | 20:55 | 21:24 | 21:53 | 22:23 | 22:53 | 23:23 | 23:53 | 0:13 |
Mészkő Utca | 5:27 | 5:56 | 6:26 | 6:56 | 7:26 | 7:56 | 8:27 | 8:57 | 20:26 | 20:56 | 21:25 | 21:54 | 22:24 | 22:54 | 23:24 | 23:54 | 0:14 |
Forrásliget Lakópark | 5:28 | 5:57 | 6:27 | 6:57 | 7:27 | 7:57 | 8:28 | 8:58 | 20:27 | 20:57 | 21:26 | 21:55 | 22:25 | 22:55 | 23:25 | 23:54 | 0:14 |
Csillaghegy H | 5:29 | 5:58 | 6:28 | 6:58 | 7:28 | 7:58 | 8:29 | 8:59 | 20:28 | 20:58 | 21:27 | 21:56 | 22:26 | 22:56 | 23:26 | 23:55 | 0:15 |
Kert Sor | 5:30 | 5:59 | 6:29 | 6:59 | 7:29 | 7:59 | 8:30 | 9:00 | 20:29 | 20:59 | 21:28 | 21:57 | 22:27 | 22:57 | 23:27 | 23:56 | 0:16 |
Nád Utca | 5:31 | 6:00 | 6:30 | 7:00 | 7:30 | 8:00 | 8:31 | 9:01 | 20:30 | 21:00 | 21:29 | 21:58 | 22:28 | 22:58 | 23:28 | 23:57 | 0:17 |
Zemplén Győző Utca | 5:32 | 6:01 | 6:31 | 7:01 | 7:31 | 8:01 | 8:32 | 9:02 | 20:31 | 21:01 | 21:30 | 21:59 | 22:29 | 22:59 | 23:29 | 23:58 | 0:18 |
Hősök Tere | 5:32 | 6:01 | 6:31 | 7:01 | 7:31 | 8:01 | 8:32 | 9:02 | 20:31 | 21:01 | 21:30 | 21:59 | 22:29 | 22:59 | 23:29 | 23:58 | 0:18 |
Templom Utca | 5:33 | 6:02 | 6:32 | 7:02 | 7:32 | 8:02 | 8:34 | 9:04 | 20:32 | 21:02 | 21:31 | 22:00 | 22:30 | 23:00 | 23:30 | 23:59 | 0:19 |
Gulácsy Lajos Utca | 5:34 | 6:03 | 6:33 | 7:03 | 7:33 | 8:03 | 8:35 | 9:05 | 20:33 | 21:03 | 21:32 | 22:01 | 22:31 | 23:01 | 23:31 | 0:00 | 0:20 |
Doboz Utca | 5:35 | 6:04 | 6:34 | 7:04 | 7:34 | 8:04 | 8:36 | 9:06 | 20:34 | 21:04 | 21:33 | 22:02 | 22:32 | 23:02 | 23:32 | 0:01 | 0:21 |
Békásmegyer H | 5:36 | 6:05 | 6:35 | 7:05 | 7:35 | 8:05 | 8:37 | 9:07 | 20:35 | 21:05 | 21:34 | 22:03 | 22:33 | 23:03 | 23:33 | 0:02 | 0:22 |
BKK Bus menetrend – 160 (Békásmegyer H)
A BKK Bus menetrendje a 160 útvonalon (Békásmegyer H) megbízható menetrendet biztosít az ingázóknak. A menetrend a Óbudai Rendelőintézet állomás és Békásmegyer H állomás közötti utazási tervre vonatkozik, azonban a menetrend különböző okok miatt módosulhat.
Hozzáférhet egy online valós idejű menetrendhez, vagy megtekintheti a Bus menetrend nyomtatható változatát. Tervezze meg utazását a mai, holnapi, hétköznapi vagy hétvégi menetrend szerint megbízható és naprakész BKK menetrendünk segítségével.