169E
169E - Örs Vezér Tere M+H menetrend
Indulás innen: Pécel, Kun József Utca
hétfő - csütörtök | péntek | szombat | vasárnap |
---|---|---|---|
5:06 | 5:06 | 5:14 | 5:14 |
5:16 | 5:16 | 5:34 | 5:34 |
5:26 | 5:26 | 5:50 | 5:54 |
5:36 | 5:36 | 6:04 | 6:13 |
5:44 | 5:44 | 6:19 | 6:33 |
5:52 | 5:52 | 6:34 | 6:53 |
5:59 | 5:59 | 6:49 | 7:13 |
6:06 | 6:06 | 7:04 | 7:33 |
6:13 | 6:13 | 7:20 | 7:49 |
6:21 | 6:21 | 7:34 | 8:04 |
6:28 | 6:28 | 7:49 | 8:19 |
6:34 | 6:34 | 8:03 | 8:34 |
6:41 | 6:41 | 8:18 | 8:49 |
6:47 | 6:47 | 8:33 | 9:04 |
6:55 | 6:55 | 8:48 | 9:19 |
7:02 | 7:02 | 9:03 | 9:34 |
7:10 | 7:10 | 9:18 | 9:49 |
7:19 | 7:19 | 9:33 | 10:04 |
7:27 | 7:28 | 9:48 | 10:19 |
7:37 | 7:38 | 10:03 | 10:34 |
7:45 | 7:47 | 10:18 | 10:49 |
7:53 | 7:55 | 10:33 | 11:04 |
8:02 | 8:04 | 10:48 | 11:19 |
8:12 | 8:14 | 11:03 | 11:34 |
8:23 | 8:24 | 11:18 | 11:49 |
8:33 | 8:34 | 11:34 | 12:03 |
8:45 | 8:45 | 11:49 | 12:18 |
8:57 | 8:57 | 12:05 | 12:33 |
9:09 | 9:09 | 12:20 | 12:48 |
9:21 | 9:21 | 12:35 | 13:03 |
9:33 | 9:33 | 12:50 | 13:18 |
9:48 | 9:48 | 13:05 | 13:33 |
10:03 | 10:03 | 13:20 | 13:48 |
10:18 | 10:18 | 13:35 | 14:03 |
10:33 | 10:33 | 13:50 | 14:18 |
10:48 | 10:48 | 14:05 | 14:33 |
11:03 | 11:03 | 14:20 | 14:48 |
11:18 | 11:18 | 14:35 | 15:03 |
11:33 | 11:33 | 14:50 | 15:18 |
11:48 | 11:48 | 15:05 | 15:33 |
12:03 | 12:03 | 15:20 | 15:48 |
12:18 | 12:18 | 15:35 | 16:03 |
12:33 | 12:33 | 15:50 | 16:18 |
12:48 | 12:48 | 16:05 | 16:33 |
13:02 | 13:01 | 16:20 | 16:48 |
13:14 | 13:13 | 16:35 | 17:03 |
13:26 | 13:25 | 16:50 | 17:18 |
13:38 | 13:38 | 17:04 | 17:33 |
13:50 | 13:50 | 17:19 | 17:48 |
14:02 | 14:01 | 17:34 | 18:03 |
14:14 | 14:11 | 17:49 | 18:18 |
14:26 | 14:21 | 18:04 | 18:34 |
14:38 | 14:31 | 18:19 | 18:49 |
14:50 | 14:41 | 18:34 | 19:07 |
15:01 | 14:51 | 18:49 | 19:27 |
15:09 | 15:01 | 19:08 | 19:47 |
15:18 | 15:11 | 19:28 | 20:08 |
15:26 | 15:21 | 19:48 | 20:28 |
15:35 | 15:29 | 20:08 | 20:48 |
15:44 | 15:37 | 20:28 | 21:09 |
15:52 | 15:44 | 20:48 | 21:29 |
16:00 | 15:52 | 21:09 | 21:49 |
16:10 | 16:00 | 21:29 | 22:09 |
16:20 | 16:07 | 21:49 | 22:29 |
16:30 | 16:15 | 22:10 | 22:59 |
16:38 | 16:23 | 22:30 | 4:06 |
16:46 | 16:31 | 22:59 | 4:20 |
16:54 | 16:39 | 4:06 | 4:32 |
17:02 | 16:46 | 4:35 | 4:44 |
17:10 | 16:53 | 4:55 | 4:55 |
17:18 | 17:01 | - | - |
17:26 | 17:10 | - | - |
17:33 | 17:19 | - | - |
17:41 | 17:29 | - | - |
17:48 | 17:39 | - | - |
17:56 | 17:50 | - | - |
18:04 | 18:02 | - | - |
18:14 | 18:12 | - | - |
18:24 | 18:22 | - | - |
18:34 | 18:34 | - | - |
18:46 | 18:48 | - | - |
19:07 | 19:09 | - | - |
19:27 | 19:29 | - | - |
19:48 | 19:49 | - | - |
20:08 | 20:09 | - | - |
20:28 | 20:29 | - | - |
20:48 | 20:49 | - | - |
21:09 | 21:09 | - | - |
21:29 | 21:29 | - | - |
21:49 | 21:49 | - | - |
22:10 | 22:10 | - | - |
22:30 | 22:30 | - | - |
22:59 | 22:59 | - | - |
4:06 | 4:06 | - | - |
4:20 | 4:35 | - | - |
4:32 | 4:55 | - | - |
4:44 | - | - | - |
4:55 | - | - | - |
BKK Bus menetrend – 169E (Örs Vezér Tere M+H)
A BKK Bus menetrendje a 169E útvonalon (Örs Vezér Tere M+H) megbízható menetrendet biztosít az ingázóknak. A menetrend a Pécel, Kun József Utca állomás és Örs Vezér Tere M+H állomás közötti utazási tervre vonatkozik, azonban a menetrend különböző okok miatt módosulhat.
Hozzáférhet egy online valós idejű menetrendhez, vagy megtekintheti a Bus menetrend nyomtatható változatát. Tervezze meg utazását a mai, holnapi, hétköznapi vagy hétvégi menetrend szerint megbízható és naprakész BKK menetrendünk segítségével.