23
23 - Kertváros menetrend
Munkanapok menetrend
Állomás | #1. indulás | #2. indulás | #3. indulás | #4. indulás |
---|---|---|---|---|
Deindol | 5:16 | 5:46 | 6:16 | 7:06 |
Istenkút | 5:17 | 5:47 | 6:17 | 7:07 |
Ürög Felső | 5:18 | 5:48 | 6:18 | 7:08 |
Kereszt | 5:19 | 5:49 | 6:19 | 7:09 |
Hűvösvölgy | 5:20 | 5:50 | 6:20 | 7:10 |
Ürög Alsó | 5:21 | 5:51 | 6:21 | 7:11 |
Híd | 5:22 | 5:52 | 6:22 | 7:12 |
Pázmány Péter Utca | 5:23 | 5:53 | 6:23 | 7:13 |
Uránváros | 5:24 | 5:54 | 6:24 | 7:15 |
Olympia Üzletház | 5:26 | 5:56 | 6:26 | 7:17 |
Mecsek Áruház | 5:27 | 5:57 | 6:27 | 7:18 |
Nendtvich A. Út, Ybl M. U. | 5:28 | 5:58 | 6:29 | 7:20 |
Tüzér U., Nendtvich A. Út | 5:29 | 5:59 | 6:30 | 7:21 |
Megyeri Tér | 5:31 | 6:01 | 6:32 | 7:23 |
Szabadság Utca | 5:32 | 6:02 | 6:34 | 7:25 |
Zsolnay-Szobor | 5:33 | 6:03 | 6:35 | 7:27 |
Árkád | 5:35 | 6:05 | 6:37 | 7:29 |
Rákóczi Út | 5:36 | 6:06 | 6:38 | 7:31 |
Autóbusz-Állomás | 5:38 | 6:08 | 6:40 | 7:33 |
Bőrgyár | 5:40 | 6:10 | 6:42 | 7:35 |
Béke Utca | 5:41 | 6:11 | 6:43 | 7:36 |
Temető Északi Kapu | 5:43 | 6:13 | 6:45 | 7:38 |
Árnyas Út | 5:44 | 6:14 | 6:46 | 7:39 |
Enyezd Utca | 5:45 | 6:15 | 6:47 | 7:40 |
Aidinger János Út | 5:46 | 6:16 | 6:48 | 7:42 |
Sztárai Mihály Út | 5:47 | 6:17 | 6:49 | 7:43 |
Kertváros | 5:48 | 6:18 | 6:51 | 7:45 |
Tüke Busz Zrt. Bus menetrend – 23 (Kertváros)
A Tüke Busz Zrt. Bus menetrendje a 23 útvonalon (Kertváros) megbízható menetrendet biztosít az ingázóknak. A menetrend a Deindol állomás és Kertváros állomás közötti utazási tervre vonatkozik, azonban a menetrend különböző okok miatt módosulhat.
Hozzáférhet egy online valós idejű menetrendhez, vagy megtekintheti a Bus menetrend nyomtatható változatát. Tervezze meg utazását a mai, holnapi, hétköznapi vagy hétvégi menetrend szerint megbízható és naprakész Tüke Busz Zrt. menetrendünk segítségével.