236
236 - Pestszentlőrinc, Szarvas Csárda Tér menetrend
Indulás innen: Margó Tivadar Utca
Munkanapok | vasárnap és szombat |
---|---|
7:32 | 7:41 |
8:30 | 8:41 |
9:25 | 9:41 |
10:25 | 10:41 |
11:25 | 11:41 |
12:25 | 12:41 |
13:25 | 13:41 |
14:25 | 14:41 |
15:25 | 15:41 |
16:25 | 16:41 |
17:25 | 17:41 |
18:25 | 18:41 |
19:29 | 19:41 |
BKK Bus menetrend – 236 (Pestszentlőrinc, Szarvas Csárda Tér)
A BKK Bus menetrendje a 236 útvonalon (Pestszentlőrinc, Szarvas Csárda Tér) megbízható menetrendet biztosít az ingázóknak. A menetrend a Margó Tivadar Utca állomás és Pestszentlőrinc, Szarvas Csárda Tér állomás közötti utazási tervre vonatkozik, azonban a menetrend különböző okok miatt módosulhat.
Hozzáférhet egy online valós idejű menetrendhez, vagy megtekintheti a Bus menetrend nyomtatható változatát. Tervezze meg utazását a mai, holnapi, hétköznapi vagy hétvégi menetrend szerint megbízható és naprakész BKK menetrendünk segítségével.