276E - Vidor Utca menetrend
Indulás innen: Gyöngytyúk Utca
hétfő - csütörtök | péntek | szombat | vasárnap |
---|---|---|---|
17:53 | 16:08 | 20:11 | 20:39 |
18:06 | 16:23 | 21:40 | 21:39 |
18:21 | 18:21 | 23:36 | 23:36 |
23:36 | 23:36 | 23:56 | 23:56 |
23:56 | 23:56 | 0:16 | 0:16 |
0:16 | 0:16 | - | - |
BKK Bus menetrend – 276E (Vidor Utca)
A BKK Bus menetrendje a 276E útvonalon (Vidor Utca) megbízható menetrendet biztosít az ingázóknak. A menetrend a Gyöngytyúk Utca állomás és Vidor Utca állomás közötti utazási tervre vonatkozik, azonban a menetrend különböző okok miatt módosulhat.
Hozzáférhet egy online valós idejű menetrendhez, vagy megtekintheti a Bus menetrend nyomtatható változatát. Tervezze meg utazását a mai, holnapi, hétköznapi vagy hétvégi menetrend szerint megbízható és naprakész BKK menetrendünk segítségével.