279 - Auchan Sziget ► Szigetszentmiklós menetrend
hétfő - szombat menetrend
Állomás | #1. indulás | #2. indulás | #3. indulás | #4. indulás |
---|---|---|---|---|
Lakihegy, Cseresznyés Utca | 16:11 | 17:11 | 18:11 | 19:11 |
Lakihegy, Cseresznyés Utca | 16:11 | 17:11 | 18:11 | 19:11 |
Lacházi Fogadó | 16:12 | 17:12 | 18:12 | 19:12 |
Gát Utca | 16:13 | 17:13 | 18:13 | 19:13 |
Áruházi Bekötőút | 16:14 | 17:14 | 18:14 | 19:14 |
Auchan Sziget Áruház | 16:16 | 17:16 | 18:16 | 19:16 |
Hárosi Csárda | 16:18 | 17:18 | 18:18 | 19:18 |
Leshegy Utca | 16:21 | 17:21 | 18:21 | 19:21 |
Leshegy Ipari Park | 16:23 | 17:23 | 18:23 | 19:23 |
Bányató Út | 16:25 | 17:25 | 18:25 | 19:25 |
BKK Bus menetrend – 279 (Auchan Sziget ► Szigetszentmiklós)
A BKK Bus menetrendje a 279 útvonalon (Auchan Sziget ► Szigetszentmiklós) megbízható menetrendet biztosít az ingázóknak. A menetrend a Lakihegy, Cseresznyés Utca állomás és Bányató Út állomás közötti utazási tervre vonatkozik, azonban a menetrend különböző okok miatt módosulhat.
Hozzáférhet egy online valós idejű menetrendhez, vagy megtekintheti a Bus menetrend nyomtatható változatát. Tervezze meg utazását a mai, holnapi, hétköznapi vagy hétvégi menetrend szerint megbízható és naprakész BKK menetrendünk segítségével.