279 - Szebeni Utca ► Szabadság Utca menetrend
hétfő - szombat menetrend
Állomás | #1. indulás | #2. indulás | #3. indulás | #4. indulás | #5. indulás | #6. indulás |
---|---|---|---|---|---|---|
Bányató Út | 11:30 | 12:30 | 16:25 | 17:25 | 18:25 | 19:25 |
Bánki Donát Utca | 11:32 | 12:32 | 16:27 | 17:27 | 18:27 | 19:27 |
Temető Utca | 11:33 | 12:33 | 16:28 | 17:28 | 18:28 | 19:28 |
Wesselényi Utca | 11:33 | 12:33 | 16:28 | 17:28 | 18:28 | 19:28 |
Szigetszentmiklós, Városháza | 11:35 | 12:35 | 16:30 | 17:30 | 18:30 | 19:30 |
Városi Könyvtár | 11:36 | 12:36 | 16:31 | 17:31 | 18:31 | 19:31 |
Miklós Pláza | 11:37 | 12:37 | 16:32 | 17:32 | 18:32 | 19:32 |
József Attila Utca | 11:39 | 12:39 | 16:34 | 17:34 | 18:34 | 19:34 |
Váci Mihály Utca (József Attila-Telep H) | 11:40 | 12:40 | 16:35 | 17:35 | 18:35 | 19:35 |
Jókai Utca | 11:41 | 12:41 | 16:36 | 17:36 | 18:36 | 19:36 |
Akácfa Körút | 11:43 | 12:43 | 16:38 | 17:38 | 18:38 | 19:38 |
Tamási Áron Utca | 11:44 | 12:44 | 16:39 | 17:39 | 18:39 | 19:39 |
Miklós Tér | 11:45 | 12:45 | 16:40 | 17:40 | 18:40 | 19:40 |
Szebeni Utca | 11:47 | 12:47 | 16:42 | 17:42 | 18:42 | 19:42 |
Nap Utca (Óvoda) | 11:49 | 12:49 | 16:44 | 17:44 | 18:44 | 19:44 |
Ősz Utca | 11:50 | 12:50 | 16:45 | 17:45 | 18:45 | 19:45 |
Ady Endre Utca | 11:51 | 12:51 | 16:46 | 17:46 | 18:46 | 19:46 |
Szigetszentmiklós, Szabadság Utca | 11:53 | 12:53 | 16:48 | 17:48 | 18:48 | 19:48 |
BKK Bus menetrend – 279 (Szebeni Utca ► Szabadság Utca)
A BKK Bus menetrendje a 279 útvonalon (Szebeni Utca ► Szabadság Utca) megbízható menetrendet biztosít az ingázóknak. A menetrend a Bányató Út állomás és Szigetszentmiklós, Szabadság Utca állomás közötti utazási tervre vonatkozik, azonban a menetrend különböző okok miatt módosulhat.
Hozzáférhet egy online valós idejű menetrendhez, vagy megtekintheti a Bus menetrend nyomtatható változatát. Tervezze meg utazását a mai, holnapi, hétköznapi vagy hétvégi menetrend szerint megbízható és naprakész BKK menetrendünk segítségével.