41 - Bem Rakpart ► Móricz Zsigmond Körtér M menetrend
Munkanapok menetrend
Állomás | #1. indulás | #2. indulás |
---|---|---|
Bécsi Út / Vörösvári Út | 8:14 | 8:29 |
Váradi Utca | 8:15 | 8:30 |
Szent Margit Kórház | 8:16 | 8:31 |
Selmeci Utca | 8:17 | 8:32 |
Katinyi Mártírok Parkja | 8:19 | 8:34 |
Kolosy Tér | 8:21 | 8:36 |
Zsigmond Tér | 8:23 | 8:38 |
Komjádi Béla Utca | 8:24 | 8:39 |
Szent Lukács Gyógyfürdő | 8:25 | 8:40 |
Margit Híd, Budai Hídfő H | 8:27 | 8:42 |
Bem József Tér | 8:29 | 8:44 |
Batthyány Tér M+H | 8:30 | 8:46 |
Halász Utca | 8:31 | 8:47 |
Clark Ádám Tér | 8:33 | 8:49 |
Várkert Bazár | 8:35 | 8:51 |
Rudas Gyógyfürdő | 8:36 | 8:52 |
Szent Gellért Tér - Műegyetem M | 8:39 | 8:55 |
Gárdonyi Tér | 8:41 | 8:57 |
Móricz Zsigmond Körtér M | 8:44 | 9:00 |
BKK Light Rail menetrend – 41 (Bem Rakpart ► Móricz Zsigmond Körtér M)
A BKK Light Rail menetrendje a 41 útvonalon (Bem Rakpart ► Móricz Zsigmond Körtér M) megbízható menetrendet biztosít az ingázóknak. A menetrend a Bécsi Út / Vörösvári Út állomás és Móricz Zsigmond Körtér M állomás közötti utazási tervre vonatkozik, azonban a menetrend különböző okok miatt módosulhat.
Hozzáférhet egy online valós idejű menetrendhez, vagy megtekintheti a Light Rail menetrend nyomtatható változatát. Tervezze meg utazását a mai, holnapi, hétköznapi vagy hétvégi menetrend szerint megbízható és naprakész BKK menetrendünk segítségével.