908 - Dayka Gábor Utca menetrend
vasárnap - szombat menetrend
Állomás | #1. indulás |
---|---|
Rákoscsaba-Újtelep, Tóalmás Utca | 3:03 |
KIS Károshíd Utca | 3:03 |
Gőzös Utca | 3:04 |
Rákoscsaba Vasútállomás | 3:05 |
Aranykút Utca | 3:06 |
Jászivány Utca | 3:06 |
Jászágó Utca | 3:07 |
Almásháza Utca | 3:07 |
Bártfai Utca / Ananász Utca | 3:08 |
Ananász Utca / Ároktő Út | 3:08 |
Xviii. Utca | 3:09 |
Hősök Tere | 3:09 |
Rákosliget Vasútállomás | 3:10 |
Rákoskeresztúr, Városközpont | 3:11 |
Rákoskeresztúr, Városközpont | 3:17 |
Szent Kereszt Tér | 3:17 |
Bakancsos Utca | 3:18 |
Rétsár Utca | 3:20 |
Gyöngytyúk Utca | 3:20 |
Vidor Utca | 3:21 |
Cinkotai Autóbuszgarázs | 3:30 |
Erdei Bekötőút | 3:31 |
Nagytarcsai Út | 3:33 |
Batthyány Ilona Utca | 3:34 |
Rózsalevél Utca | 3:35 |
Ilonatelep H | 3:36 |
Műkő Utca | 3:37 |
Cinkota H | 3:38 |
Cinke Utca | 3:39 |
Anilin Utca | 3:40 |
Farkashalom Utca | 3:40 |
Papír Utca | 3:41 |
Bökényföldi Út | 3:42 |
Hunyadvár Utca | 3:43 |
Veres Péter Út | 3:44 |
Mátyásföld, Imre Utca H | 3:45 |
Mátyásföld, Repülőtér H | 3:46 |
Jókai Mór Utca (Rendőrség) | 3:46 |
Fuvallat Utca | 3:47 |
Sashalom H | 3:48 |
Thököly Út | 3:49 |
Nagyicce H | 3:50 |
Egyenes Utcai Lakótelep | 3:51 |
Rákosfalva H | 3:52 |
Gépmadár Park | 3:53 |
Sarkantyú Utca | 3:53 |
Örs Vezér Tere M+H | 3:55 |
Tihamér Utca | 3:55 |
Pongrátz Gergely Tér | 3:56 |
Kaffka Margit Utca | 3:57 |
Róna Utca | 3:57 |
Pillangó Utca | 3:58 |
Várna Utca | 3:59 |
Őrnagy Utca | 4:00 |
Puskás Ferenc Stadion M | 4:02 |
Gumigyár | 4:04 |
Arena Mall Bevásárlóközpont | 4:04 |
Keleti Pályaudvar M | 4:05 |
Huszár Utca | 4:07 |
Blaha Lujza Tér M | 4:09 |
Uránia | 4:11 |
Astoria M | 4:15 |
Ferenciek Tere M | 4:16 |
Március 15. Tér | 4:16 |
Döbrentei Tér | 4:17 |
Sánc Utca | 4:19 |
Mészáros Utca | 4:21 |
Bah-Csomópont | 4:24 |
Zólyomi Út | 4:24 |
Breznó Lépcső | 4:25 |
Sion Lépcső | 4:25 |
Korompai Utca | 4:26 |
Hegytető Utca | 4:27 |
Farkasréti Temető | 4:28 |
Süveg Utca | 4:29 |
Márton Áron Tér | 4:30 |
Eper Utca | 4:31 |
Oltvány Köz | 4:32 |
Irhás Árok | 4:32 |
Szent Pio Atya Tér | 4:33 |
Telekes Utca | 4:34 |
Kaptárkő Utca | 4:35 |
Frankhegy Utca | 4:35 |
Regős Köz | 4:36 |
Nagyszeben Tér | 4:36 |
Gazdagréti Út | 4:37 |
Jégvirág Utca | 4:38 |
Sasadi Út | 4:39 |
Dayka Gábor Utca | 4:40 |
BKK Bus menetrend – 908 (Dayka Gábor Utca)
A BKK Bus menetrendje a 908 útvonalon (Dayka Gábor Utca) megbízható menetrendet biztosít az ingázóknak. A menetrend a Rákoscsaba-Újtelep, Tóalmás Utca állomás és Dayka Gábor Utca állomás közötti utazási tervre vonatkozik, azonban a menetrend különböző okok miatt módosulhat.
Hozzáférhet egy online valós idejű menetrendhez, vagy megtekintheti a Bus menetrend nyomtatható változatát. Tervezze meg utazását a mai, holnapi, hétköznapi vagy hétvégi menetrend szerint megbízható és naprakész BKK menetrendünk segítségével.