960 - Bécsi Út / Vörösvári Út menetrend
vasárnap - szombat menetrend
Állomás | #1. indulás | #2. indulás | #3. indulás | #4. indulás |
---|---|---|---|---|
Békásmegyer, Újmegyeri Tér | - | - | 4:09 | 4:29 |
Bálint György Utca | - | - | 4:09 | 4:29 |
Hatvany Lajos Utca / Juhász Gyula Utca | - | - | 4:10 | 4:30 |
Hímző Utca | - | - | 4:10 | 4:30 |
Békásmegyer H | - | - | 4:11 | 4:31 |
Madzsar József Utca / Pünkösdfürdő Utca | - | - | 4:12 | 4:32 |
Békásmegyer H | - | - | 4:12 | 4:32 |
Pünkösdfürdő Utca | - | - | 4:14 | 4:34 |
Nád Utca | - | - | 4:15 | 4:35 |
Kert Sor | - | - | 4:16 | 4:36 |
Csillaghegy H | - | - | 4:17 | 4:37 |
Forrásliget Lakópark | - | - | 4:17 | 4:37 |
Mészkő Utca | - | - | 4:18 | 4:38 |
Ürömhegyi Lejtő | - | - | 4:19 | 4:39 |
Aranyhegyi Lejtő | - | - | 4:20 | 4:40 |
Óbudai Autóbuszgarázs | 23:19 | 23:33 | 4:21 | 4:41 |
Óbudai Temető | 23:19 | 23:33 | 4:21 | 4:41 |
Óbudai Temető | 23:20 | 23:34 | 4:22 | 4:42 |
Kubik Utca | 23:20 | 23:34 | 4:22 | 4:42 |
Bojtár Utca | 23:21 | 23:35 | 4:23 | 4:43 |
Orbán Balázs Út | 23:22 | 23:36 | 4:24 | 4:44 |
Laborc Utca | 23:23 | 23:37 | 4:25 | 4:45 |
Bécsi Út / Vörösvári Út | 23:25 | 23:39 | 4:27 | 4:47 |
BKK Bus menetrend – 960 (Bécsi Út / Vörösvári Út)
A BKK Bus menetrendje a 960 útvonalon (Bécsi Út / Vörösvári Út) megbízható menetrendet biztosít az ingázóknak. A menetrend a Békásmegyer, Újmegyeri Tér állomás és Bécsi Út / Vörösvári Út állomás közötti utazási tervre vonatkozik, azonban a menetrend különböző okok miatt módosulhat.
Hozzáférhet egy online valós idejű menetrendhez, vagy megtekintheti a Bus menetrend nyomtatható változatát. Tervezze meg utazását a mai, holnapi, hétköznapi vagy hétvégi menetrend szerint megbízható és naprakész BKK menetrendünk segítségével.