99
99 - Pesterzsébet, Mátyás Király Tér menetrend
Indulás innen: Blaha Lujza Tér M (Népszínház Utca)
hétfő - csütörtök | péntek | szombat | vasárnap |
---|---|---|---|
5:06 | 5:06 | 5:06 | 5:07 |
5:25 | 5:25 | 5:26 | 5:27 |
5:37 | 5:37 | 5:46 | 5:47 |
5:46 | 5:46 | 6:05 | 6:06 |
5:55 | 5:55 | 6:25 | 6:26 |
6:04 | 6:04 | 6:35 | 6:46 |
6:09 | 6:09 | 6:45 | 7:06 |
6:18 | 6:18 | 6:55 | 7:26 |
6:26 | 6:26 | 7:06 | 7:46 |
6:31 | 6:31 | 7:16 | 8:06 |
6:36 | 6:36 | 7:26 | 8:26 |
6:41 | 6:41 | 7:36 | 8:36 |
6:48 | 6:48 | 7:46 | 8:46 |
6:54 | 6:54 | 7:56 | 8:56 |
7:00 | 7:00 | 8:06 | 9:07 |
7:06 | 7:06 | 8:16 | 9:17 |
7:12 | 7:12 | 8:26 | 9:27 |
7:17 | 7:18 | 8:36 | 9:37 |
7:22 | 7:23 | 8:46 | 9:47 |
7:28 | 7:29 | 8:56 | 9:57 |
7:35 | 7:36 | 9:06 | 10:07 |
7:42 | 7:43 | 9:16 | 10:17 |
7:49 | 7:50 | 9:26 | 10:27 |
7:56 | 7:58 | 9:36 | 10:37 |
8:03 | 8:04 | 9:46 | 10:47 |
8:11 | 8:12 | 9:56 | 10:57 |
8:19 | 8:20 | 10:06 | 11:07 |
8:27 | 8:28 | 10:16 | 11:17 |
8:36 | 8:37 | 10:26 | 11:27 |
8:44 | 8:44 | 10:36 | 11:37 |
8:53 | 8:53 | 10:46 | 11:47 |
9:01 | 9:01 | 10:56 | 11:57 |
9:09 | 9:09 | 11:06 | 12:07 |
9:17 | 9:17 | 11:16 | 12:17 |
9:26 | 9:26 | 11:26 | 12:27 |
9:34 | 9:34 | 11:36 | 12:37 |
9:43 | 9:43 | 11:46 | 12:47 |
9:51 | 9:51 | 11:56 | 12:57 |
10:00 | 10:00 | 12:06 | 13:07 |
10:09 | 10:09 | 12:16 | 13:17 |
10:17 | 10:17 | 12:26 | 13:27 |
10:26 | 10:26 | 12:36 | 13:37 |
10:34 | 10:34 | 12:46 | 13:47 |
10:43 | 10:43 | 12:56 | 13:57 |
10:51 | 10:51 | 13:06 | 14:07 |
11:00 | 11:00 | 13:16 | 14:17 |
11:09 | 11:09 | 13:26 | 14:27 |
11:17 | 11:17 | 13:36 | 14:37 |
11:26 | 11:26 | 13:46 | 14:47 |
11:34 | 11:34 | 13:56 | 14:57 |
11:43 | 11:43 | 14:06 | 15:07 |
11:51 | 11:51 | 14:16 | 15:17 |
12:00 | 12:00 | 14:26 | 15:27 |
12:09 | 12:09 | 14:36 | 15:37 |
12:17 | 12:17 | 14:46 | 15:47 |
12:25 | 12:26 | 14:56 | 15:57 |
12:34 | 12:34 | 15:06 | 16:07 |
12:43 | 12:42 | 15:16 | 16:17 |
12:51 | 12:49 | 15:26 | 16:27 |
13:00 | 12:57 | 15:36 | 16:37 |
13:08 | 13:04 | 15:46 | 16:47 |
13:16 | 13:11 | 15:56 | 16:57 |
13:23 | 13:17 | 16:06 | 17:07 |
13:30 | 13:23 | 16:16 | 17:17 |
13:37 | 13:30 | 16:26 | 17:27 |
13:44 | 13:36 | 16:36 | 17:37 |
13:50 | 13:42 | 16:46 | 17:47 |
13:56 | 13:48 | 16:56 | 17:57 |
14:02 | 13:54 | 17:06 | 18:07 |
14:09 | 14:00 | 17:16 | 18:17 |
14:15 | 14:06 | 17:26 | 18:27 |
14:21 | 14:12 | 17:36 | 18:37 |
14:28 | 14:18 | 17:46 | 18:47 |
14:34 | 14:24 | 17:56 | 18:57 |
14:41 | 14:30 | 18:06 | 19:03 |
14:47 | 14:36 | 18:16 | 19:13 |
14:53 | 14:42 | 18:26 | 19:23 |
14:59 | 14:48 | 18:36 | 19:33 |
15:05 | 14:54 | 18:46 | 19:43 |
15:11 | 15:00 | 18:56 | 19:53 |
15:17 | 15:06 | 19:02 | 20:04 |
15:23 | 15:12 | 19:12 | 20:14 |
15:29 | 15:18 | 19:22 | 20:24 |
15:35 | 15:24 | 19:32 | 20:44 |
15:41 | 15:30 | 19:42 | 21:04 |
15:47 | 15:37 | 19:52 | 21:24 |
15:53 | 15:44 | 20:02 | 21:44 |
15:59 | 15:50 | 20:12 | 22:07 |
16:05 | 15:57 | 20:22 | 22:27 |
16:11 | 16:04 | 20:42 | 22:47 |
16:17 | 16:11 | 21:02 | 23:07 |
16:23 | 16:18 | 21:22 | 23:27 |
16:29 | 16:25 | 21:44 | - |
16:35 | 16:32 | 22:06 | - |
16:41 | 16:39 | 22:26 | - |
16:47 | 16:46 | 22:46 | - |
16:53 | 16:53 | 23:07 | - |
16:59 | 17:00 | 23:27 | - |
17:05 | 17:07 | - | - |
17:11 | 17:14 | - | - |
17:18 | 17:21 | - | - |
17:25 | 17:28 | - | - |
17:32 | 17:35 | - | - |
17:39 | 17:42 | - | - |
17:46 | 17:48 | - | - |
17:53 | 17:55 | - | - |
18:00 | 18:02 | - | - |
18:08 | 18:08 | - | - |
18:15 | 18:15 | - | - |
18:22 | 18:22 | - | - |
18:29 | 18:29 | - | - |
18:37 | 18:37 | - | - |
18:44 | 18:44 | - | - |
18:52 | 18:52 | - | - |
19:00 | 19:00 | - | - |
19:07 | 19:07 | - | - |
19:15 | 19:15 | - | - |
19:23 | 19:23 | - | - |
19:30 | 19:30 | - | - |
19:38 | 19:38 | - | - |
19:46 | 19:46 | - | - |
19:55 | 19:55 | - | - |
20:04 | 20:04 | - | - |
20:13 | 20:13 | - | - |
20:22 | 20:22 | - | - |
20:32 | 20:32 | - | - |
20:42 | 20:42 | - | - |
20:52 | 20:52 | - | - |
21:03 | 21:03 | - | - |
21:13 | 21:13 | - | - |
21:23 | 21:23 | - | - |
21:33 | 21:33 | - | - |
21:43 | 21:43 | - | - |
21:53 | 21:53 | - | - |
22:05 | 22:05 | - | - |
22:15 | 22:15 | - | - |
22:25 | 22:25 | - | - |
22:45 | 22:45 | - | - |
23:06 | 23:06 | - | - |
23:26 | 23:26 | - | - |
BKK Bus menetrend – 99 (Pesterzsébet, Mátyás Király Tér)
A BKK Bus menetrendje a 99 útvonalon (Pesterzsébet, Mátyás Király Tér) megbízható menetrendet biztosít az ingázóknak. A menetrend a Blaha Lujza Tér M (Népszínház Utca) állomás és Udvarhely Utca állomás közötti utazási tervre vonatkozik, azonban a menetrend különböző okok miatt módosulhat.
Hozzáférhet egy online valós idejű menetrendhez, vagy megtekintheti a Bus menetrend nyomtatható változatát. Tervezze meg utazását a mai, holnapi, hétköznapi vagy hétvégi menetrend szerint megbízható és naprakész BKK menetrendünk segítségével.