קו 251
חיפה←עכו
נתיב אקספרס (Nateev Express)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 251 של נתיב אקספרס (Nateev Express) (מעודכן)
בקו 251 (חיפה←עכו) יש 38 תחנות. מסלול הקו מתחיל בת. מרכזית המפרץ/רציפים בינעירוני ומסתיים בחיים משה שפירא/אהובה עוזרי.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 251 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: חיפה←עכו (38 תחנות)
ת. מרכזית המפרץ/רציפים בינעירוני
קניון לב המפרץ/ההסתדרות
ההסתדרות/בתי זיקוק
מרכז מסחרי חוצות המפרץ
שד. ההסתדרות/אריה שנקר
ההסתדרות/צומת קרית אתא
אורט ביאליק/שדרות ההסתדרות
ההסתדרות/צומת קרית חיים
דרך עכו/קריית ביאליק
דרך עכו/הגפן
דרך עכו/צומת צבר
קריון/ד. עכו חיפה
דרך עכו/המייסדים
דרך עכו/כביש 79
דרך עכו חיפה/ציפורן
צומת קליל
דרך עכו/שדרות חן
דרך עכו חיפה/רפא''ל
מסעף נחל נעמן
התעשייה/מפעלי פלדה
התעשייה/החשמל
התעשייה/בלטימור
משה בורונשטיין/בלטימור
משה ברונשטיין/הגומא
מסעף אזור תעשיה עכו דרום
צומת עכו דרום
חוף הארגמן
בית ספר לקציני ים עכו
דרך הארבעה/דרך המלאכה
ת.מרכזית עכו/דרך הארבעה
העצמאות/יהושפט
העצמאות/וייצמן
מרכז נוער/הרצוג
בית ספר ביאליק/שרת
ירושלים/חטיבת גולני
חטיבת גולני/חיים משה שפירא
מרכז מסחרי/שפירא
חיים משה שפירא/אהובה עוזרי
שאלות ותשובות לגבי קו 251
מתי מתחיל לפעול קו 251?
קו 251 מתחיל לפעול ב-06:15 בשישי
באיזו שעה קו 251 מפסיק לעבוד?
קו 251 מפסיק לפעול ב-15:00 בשישי
מתי מגיע קו 251?
כדי לראות מתי קו חיפה←עכו האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו חיפה←עכו הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 251 (חיפה←עכו)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס חיפה←עכו (חיפה←עכו) הוא ₪5.50 - ₪12.00.
האם קו האוטובוס 251 של נתיב אקספרס (Nateev Express) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 251 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 251 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 251 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 251
קו האוטובוס 251, פועל בימים ראשון עד חמישי. שעות הפעילות הרגילות: 06:20 - 21:00
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 06:20 - 21:00 | 15 - 60 |
ב׳ | 06:20 - 21:00 | 15 - 60 |
ג׳ | 08:30 - 21:00 | 60 - 105 |
ד׳ | 06:20 - 21:00 | 15 - 60 |
ה׳ | 06:20 - 21:00 | 15 - 60 |
ו׳ | 06:15 - 15:00 | 45 - 90 |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס נתיב אקספרס (Nateev Express)
צפה בכל העדכונים ל251 (מ ת. מרכזית המפרץ/רציפים בינעירוני), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 251 (חיפה←עכו) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על נתיב אקספרס (Nateev Express) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 251
תעריף הנסיעה ב251 (חיפה←עכו) של נתיב אקספרס (Nateev Express) הוא בין ₪5.50 ל-₪12.00. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של נתיב אקספרס (Nateev Express), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של נתיב אקספרס (Nateev Express).
251 (נתיב אקספרס (Nateev Express))
התחנה הראשונה של קו 251 היא ת. מרכזית המפרץ/רציפים בינעירוני והתחנה האחרונה היא חיים משה שפירא/אהובה עוזרי.
קו 251 (חיפה←עכו) פועל בימי חול.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של נתיב אקספרס (Nateev Express), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 251. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 251.
מעקב אחר קו האוטובוס 251 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 251 (חיפה←עכו) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 251 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של נתיב אקספרס (Nateev Express) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור נתיב אקספרס (Nateev Express) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של נתיב אקספרס (Nateev Express) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 251 ב-ישראל
251 - כיוונים חלופיים
קווי נתיב אקספרס (Nateev Express) בישראל
- 982 - מסוף הר חוצבים/המרפא-ירושלים<->ת. מרכזית צפת/הורדה-צפת-1#/ לוח זמנים
- 368 - ת. מרכזית נהריה/רציפים-נהריה<->שדרות נשיאי ישראל/אסיף-כרמיאל-1#/ לוח זמנים
- 67 - מרכז טניס-סאג'ור<->קופת חולים כללית-דייר אל אסד-1א/ לוח זמנים
- 143 - העיר העתיקה-עכו<->חניון שפרעם/תאופיק זיאד-שפרעם-2#/ לוח זמנים
- 34 - בהזמנה מראש - ראס אל עין 2-ראס אל עין<->תרדיון/מכללת וינגייט-תרדיון-1#ראס אל-עין ↔ תרדיון/ לוח זמנים
- 54 - תחנה מרכזית ראש פינה-ראש פינה<->מזכירות-חולתה-1#/ לוח זמנים
- 4 - שלום הגליל/בן עמי-עכו<->צומת עכו דרום-עכו-1ב/ לוח זמנים
- 978 - דרך אהרון/דרך שרה-זכרון יעקב<->מסוף אלוף שדה-רמת גן-1א/ לוח זמנים
- 19 - אולם ספורט/שכנות חיילים אלח'רוב-אבו סנאן<->צפון מזרח ירכא-ירכא-1#/ לוח זמנים
- 16א - אזור תעשייה צפת ד-צפת<->ברקת/ספיר-צפת-2#/ לוח זמנים
- 347 - נשיאי ישראל/אורט בראודה-כרמיאל<->מקאם נבי סבלאן-חורפיש-2#/ לוח זמנים
- 55 - תחנה מרכזית ראש פינה-ראש פינה<->חוני המעגל/צהל-חצור הגלילית-1#/ לוח זמנים
- 81 - ת. מרכזית נהריה/רציפים-נהריה<->מסעף סאסא-סאסא-1#/ לוח זמנים
- 166 - ת. מרכזית המפרץ/רציפים בינעירוני-חיפה<->מצפה אביב ד-מצפה אבי''ב-1ך/ לוח זמנים
- 109 - שעב/כניסה-שעב<->ת.מרכזית עכו/דרך הארבעה-עכו-1#/ לוח זמנים
- 1 - ת. מרכזית צפת/רציפים-צפת<->דוד אלעזר/לח''י-צפת-2ב/ לוח זמנים
- 14 - בית עלמין-בית ג'ן<->ת. רכבת כרמיאל-כרמיאל-1#/ לוח זמנים
- 984 - מסוף אלוף שדה-רמת גן<->ת. מרכזית צפת/הורדה-צפת-1#/ לוח זמנים
- 70 - הסחלב/קהילת יהדות צרפת-מעלות תרשיחא<->בית ספר ניסויי תפן-כפר ורדים-1#/ לוח זמנים
- 57 - ת. רכבת כרמיאל/רציפים-כרמיאל<->כיכר אלמעסרה-טמרה-1#/ לוח זמנים