קו 118
כפר סבא←צור יצחק
מטרופולין (Metropoline)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 118 של מטרופולין (Metropoline) (מעודכן)
בקו 118 (כפר סבא←צור יצחק) יש 20 תחנות. מסלול הקו מתחיל בתחנה מרכזית כפ''ס/רציפים ומסתיים בנחל איילון/כביש 5533.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 118 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: כפר סבא←צור יצחק (20 תחנות)
תחנה מרכזית כפ''ס/רציפים
תחנת רכבת נורדאו
נורדאו/רופין
וייצמן/נורדאו
ויצמן/התע''ש
קניון ג'י/וייצמן
קניון ג'י/כביש 55
נווה ימין/מזרח
צומת ניר אליהו
צומת אייל
שדרות הארץ/שדרות הדקלים
שדרות הארץ/דרך הפרחים
צומת טירה
צומת צור נתן
כביש 5533/נחל אלכסנדר
נחל אלכסנדר/כביש 5533
נחל אלכסנדר/נחל הדס
נחל איילון/נחל פארן
נחל איילון/נחל פולג
נחל איילון/כביש 5533
שאלות ותשובות לגבי קו 118
מתי מתחיל לפעול קו 118?
קו 118 מתחיל לפעול ב-08:45 בראשון, שני, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 118 מפסיק לעבוד?
קו 118 מפסיק לפעול ב-13:00 בשישי
מתי מגיע קו 118?
כדי לראות מתי קו כפר סבא←צור יצחק האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו כפר סבא←צור יצחק הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 118 (כפר סבא←צור יצחק)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס כפר סבא←צור יצחק (כפר סבא←צור יצחק) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 118 של מטרופולין (Metropoline) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 118 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 118 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 118 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 118
קו 118 פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי. שעות הפעילות הן: 08:45 - 21:00
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 08:45 - 21:00 | 60 - 125 |
ב׳ | 08:45 - 17:45 | 60 - 125 |
ג׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ד׳ | 08:45 - 21:00 | 60 - 125 |
ה׳ | 08:45 - 21:00 | 60 - 125 |
ו׳ | 09:30 - 13:00 | 210 |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס מטרופולין (Metropoline)
צפה בכל העדכונים ל118 (מ תחנה מרכזית כפ''ס/רציפים), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 118 (כפר סבא←צור יצחק) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על מטרופולין (Metropoline) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 118
תעריף הנסיעה ב118 (כפר סבא←צור יצחק) של מטרופולין (Metropoline) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של מטרופולין (Metropoline), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של מטרופולין (Metropoline).
118 (מטרופולין (Metropoline))
התחנה הראשונה של קו 118 היא תחנה מרכזית כפ''ס/רציפים והתחנה האחרונה היא נחל איילון/כביש 5533.
קו 118 (כפר סבא←צור יצחק) פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של מטרופולין (Metropoline), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 118. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 118.
מעקב אחר קו האוטובוס 118 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 118 (כפר סבא←צור יצחק) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 118 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של מטרופולין (Metropoline) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור מטרופולין (Metropoline) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של מטרופולין (Metropoline) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 118 ב-ישראל
118 - כיוונים חלופיים
קווי מטרופולין (Metropoline) בישראל
- 619 - ת. מרכזית נתניה/רציפים-נתניה<->מסוף קדמה-רמת השרון-1#/ לוח זמנים
- 505 - קרית הספורט/וייצמן-רעננה<->בי''ח שיב''א/שדרות אהרון קציר-רמת גן-1#/ לוח זמנים
- 54 - ת.מרכזית באר שבע/רציפים בינעירוני-באר שבע<->ת.מרכזית באר שבע/הורדה-באר שבע-3#/ לוח זמנים
- 12 - התעשייה/סדן-ערד<->יהודה/תחנה מרכזית-ערד-2#/ לוח זמנים
- 3 - ת. רכבת רעננה מערב/איסוף-רעננה<->השונית/יורדי ים-הרצליה-1#/ לוח זמנים
- 347 - דפנה/התדהר-רעננה<->ת.מרכזית תל אביב קומה 6/הורדה-תל אביב יפו-1#/ לוח זמנים
- 1 - קניון שרונים/הרקון-הוד השרון<->קניון שרונים/הרקון-הוד השרון-31/ לוח זמנים
- 614 - בית העלמין/חזון אי''ש-בני ברק<->קמיל הויסמנס/בלפור-נתניה-2#/ לוח זמנים
- 126 - כיכר מוסא עלי-א סייד<->ת.מרכזית באר שבע/הורדה-באר שבע-2#/ לוח זמנים
- 2 - בי''ח שיב''א/שדרות אהרון קציר-רמת גן<->בי''ח שיב''א/שדרות אהרון קציר-רמת גן-30/ לוח זמנים
- 62 - הברזל/החורש-באר שבע<->אלסלאם/אלתקוא-חורה-11/ לוח זמנים
- 8 - מסוף שניידר-פתח תקווה<->בית החולים תל השומר/מיון-רמת גן-10/ לוח זמנים
- 231 - איזור התעשיה כפר סבא-כפר סבא<->מסוף כרמלית/הכרמל-תל אביב יפו-1#/ לוח זמנים
- 3 - תחנת רכבת נורדאו-כפר סבא<->תחנת רכבת נורדאו-כפר סבא-3#/ לוח זמנים
- 375 - ת. רכבת תל אביב- סבידור/רציפים A-תל אביב יפו<->מלכי ישראל/אדוריים-קרית גת-1#
- 47 - מסוף רעננה/הפנינה-רעננה<->ת.מרכזית תל אביב קומה 6/הורדה-תל אביב יפו-1#/ לוח זמנים
- 36 - תיכון אורט-ביר הדאג'<->ת.מרכזית באר שבע/הורדה-באר שבע-2#/ לוח זמנים
- 17 - תחנת רכבת נורדאו-כפר סבא<->מכללת בית ברל-בית ברל-1#/ לוח זמנים
- 78 - השומר/חטיבת יפתח-הוד השרון<->תיכון אילן רמון/יאנוש קורצ'אק-הוד השרון-1#/ לוח זמנים
- 373 - ת. מרכזית רחובות/רציפים-רחובות<->ת. רכבת אופקים/הורדה-אופקים-1#/ לוח זמנים