קו 10
כפר סבא←רעננה
מטרופולין (Metropoline)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 10 של מטרופולין (Metropoline) (מעודכן)
בקו 10 (כפר סבא←רעננה) יש 36 תחנות. מסלול הקו מתחיל באיזור התעשיה כפר סבא ומסתיים בדפנה/התדהר.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 10 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: כפר סבא←רעננה (36 תחנות)
איזור התעשיה כפר סבא
בית ספר רמז/דרך אלי הורוביץ
לוי אשכול/שלמה המלך
תרי עשר/אלישע
תרי עשר/גדעון
בי''ס הדמוקרטי/תרי עשר
ישעיהו/בת יפתח
הנביאים/ישעיהו
מרכז דוד/הנביאים
מרכז דוד/בן יהודה
בן יהודה/חטיבת הנח''ל
דרך המוביל/דוכיפת
דרך המוביל/העגורים
נחליאלי/עפרוני
זמיר/נחליאלי
זמיר/הנשר
קאנטרי קלאב/בן יהודה
מטווח עירוני/בן יהודה
אז''ר/פרופ' דינור
אז''ר/בר אילן
קריית חינוך/אז''ר
תיכון גלילי/אשר ברש
טשרניחובסקי/שד' מנחם בגין
טשרניחובסקי/לילנבלום
מדרשית נעם/ד''ר משה סנה
ד''ר משה סנה/ברקן
בגין/משה סנה
שד. מנחם בגין/דוד רמז
שדרות בגין/רפפורט
מחלף רעננה צפון
בית המילניום/התדהר
התעשייה/זרחין
קניון רננים
התעשייה/רננים
דפנה/דולב
דפנה/התדהר
שאלות ותשובות לגבי קו 10
מתי מתחיל לפעול קו 10?
קו 10 מתחיל לפעול ב-06:00 בשישי
באיזו שעה קו 10 מפסיק לעבוד?
קו 10 מפסיק לפעול ב-14:05 בשישי
מתי מגיע קו 10?
כדי לראות מתי קו כפר סבא←רעננה האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו כפר סבא←רעננה הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 10 (כפר סבא←רעננה)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס כפר סבא←רעננה (כפר סבא←רעננה) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 10 של מטרופולין (Metropoline) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 10 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 10 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 10 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 10
קו 10 פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי. שעות הפעילות הן: 06:05 - 22:00
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 06:05 - 22:00 | 20 - 30 |
ב׳ | 06:05 - 16:35 | 20 - 30 |
ג׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ד׳ | 06:05 - 22:00 | 20 - 30 |
ה׳ | 06:05 - 22:00 | 20 - 30 |
ו׳ | 06:00 - 14:05 | 100 - 130 |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס מטרופולין (Metropoline)
צפה בכל העדכונים ל10 (מ איזור התעשיה כפר סבא), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 10 (כפר סבא←רעננה) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על מטרופולין (Metropoline) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 10
תעריף הנסיעה ב10 (כפר סבא←רעננה) של מטרופולין (Metropoline) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של מטרופולין (Metropoline), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של מטרופולין (Metropoline).
10 (מטרופולין (Metropoline))
התחנה הראשונה של קו 10 היא איזור התעשיה כפר סבא והתחנה האחרונה היא דפנה/התדהר.
קו 10 (כפר סבא←רעננה) פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של מטרופולין (Metropoline), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 10. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 10.
מעקב אחר קו האוטובוס 10 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 10 (כפר סבא←רעננה) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 10 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של מטרופולין (Metropoline) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור מטרופולין (Metropoline) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של מטרופולין (Metropoline) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 10 ב-ישראל
10 - כיוונים חלופיים
קווי מטרופולין (Metropoline) בישראל
- 909 - לבונה/נטף-רמת השרון<->הזית/שבטי ישראל-רמת השרון-1#/ לוח זמנים
- 19 - תחנה מרכזית כפ''ס/רציפים-כפר סבא<->מכללת בית ברל-בית ברל-1#/ לוח זמנים
- 97 - מוסד חינוכי כפר בתיה-רעננה<->רבוצקי/דוד אלעזר-רעננה-21/ לוח זמנים
- 367 - ת. מרכזית רשל''צ/רציפים-ראשון לציון<->ת.מרכזית באר שבע/הורדה-באר שבע-1#/ לוח זמנים
- 602 - חבצלת החוף/אירוס הארגמן-נתניה<->ת.מרכזית תל אביב קומה 6/הורדה-תל אביב יפו-1#/ לוח זמנים
- 27 - מסוף קדמה-רמת השרון<->השונית/יורדי ים-הרצליה-1#/ לוח זמנים
- 47 - מסוף רעננה/הפנינה-רעננה<->ת.מרכזית תל אביב קומה 6/הורדה-תל אביב יפו-1#/ לוח זמנים
- 572 - תחנה מרכזית כפ''ס/ויצמן-כפר סבא<->קלצ'קין-תל אביב יפו-1#
- 614 - בית העלמין/חזון אי''ש-בני ברק<->קמיל הויסמנס/בלפור-נתניה-2#/ לוח זמנים
- 352 - שדרות מלכי ישראל/שדרות לכיש-קרית גת<->יצחק שדה/האצל-דימונה-12/ לוח זמנים
- 37 - בי''ס עומר בן אל ח'טאב-כפר ברא<->תחנה מרכזית כפ''ס/ויצמן-כפר סבא-2#
- 229 - איזור התעשיה כפר סבא-כפר סבא<->השונית/יורדי ים-הרצליה-1#/ לוח זמנים
- 1 - רמז/מרכז הנוער-כפר סבא<->קרית הספורט/וייצמן-רעננה-1#/ לוח זמנים
- 70 - בית הלוחם-באר שבע<->שכונה 4-שגב שלום-1#/ לוח זמנים
- 90 - מרכז אליאב/שברץ-רעננה<->מוסד חינוכי כפר בתיה/דרך ירושלים-רעננה-1#/ לוח זמנים
- 377 - כפר שאול/קצנלבוגן-ירושלים<->רבן יוחנן בן זכאי/שמעיה-אלעד-20/ לוח זמנים
- 99 - תיכון גלילי/אשר ברש-כפר סבא<->טשרניחובסקי/ויצמן-כפר סבא-29/ לוח זמנים
- 61 - בי''ס יגאל אלון/שד' ששת הימים-כפר סבא<->קניון ג'י/וייצמן-כפר סבא-29/ לוח זמנים
- 615 - ת.מרכזית תל אביב קומה 6/רציפים-תל אביב יפו<->ת. רכבת נתניה-נתניה-2#/ לוח זמנים
- 532 - ת. רכבת תל אביב - סבידור/דרך נמיר-תל אביב יפו<->מחנה צבא/אהרון יריב-רמת השרון-21/ לוח זמנים