קו 16א
אסתר המלכה/ד''ר וייסבורג←בלינסון קניון אבנת/מסוף יותם ויואב
אלקטרה אפיקים (Electra Afikim)
מפת המסלול של קו האוטובוס 16א של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) - אסתר המלכה/ד''ר וייסבורג←בלינסון קניון אבנת/מסוף יותם ויואב
מפת המסלול של קו האוטובוס 16א של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) - אסתר המלכה/ד''ר וייסבורג←בלינסון קניון אבנת/מסוף יותם ויואב
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 16א של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) (מעודכן)
בקו 16א (אסתר המלכה/ד''ר וייסבורג←בלינסון קניון אבנת/מסוף יותם ויואב) יש 38 תחנות. מסלול הקו מתחיל באסתר המלכה/ד''ר וייסבורג ומסתיים בבלינסון קניון אבנת/מסוף יותם ויואב.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 16א כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: אסתר המלכה/ד''ר וייסבורג←בלינסון קניון אבנת/מסוף יותם ויואב (38 תחנות)
אסתר המלכה/ד''ר וייסבורג
ד''ר וייסבורג/מסריק
הותיקים/ברנר
דוד רמז/כיכר אגוז
דוד רמז/כיכר דולב
דוד רמז/כיכר הדס
דוד רמז/משעול גומס
דוד רמז/דוד בדר
הותיקים/דוד רמז
ירושלים/הותיקים
שכונת קריית אלון/ירושלים
א.ד. גורדון/ירושלים
א.ד. גורדון/יעקב רבינוביץ
א.ד.גורדון/חזון אי''ש
וולפסון / עין גנים
דוד וולפסון/רמב''ם
עירייה/דוד וולפסון
עיריית פתח תקווה/חיים עוזר
שוק עירוני/ברון הירש
רוטשילד/הרב אילוביצקי
רוטשילד/ביל''ו
רוטשילד / פרנקפורטר
רוטשילד/חיים כהן
רוטשילד/יהוד
רוטשילד/פיארברג
מיכל לייב כץ/שלום קלוקר
מרכז רפואי השרון/מיכל לייב כץ
הנשיאים / יטקובסקי אחים
טרומפלדור/דגל ראובן
קופ''ח/דגל ראובן
דגל ראובן / וייצמן
דגל ראובן/בן גוריון
חטיבת ביניים עלומים/דגל ראובן
קפלן/דגל ראובן
חווה חקלאית/קפלן
קפלן/ארלוזורוב
בי''ח שניידר/קפלן
בלינסון קניון אבנת/מסוף יותם ויואב
שאלות ותשובות לגבי קו 16א
מתי מתחיל לפעול קו 16א?
קו 16א מתחיל לפעול ב-05:15 בשישי
באיזו שעה קו 16א מפסיק לעבוד?
קו 16א מפסיק לפעול ב-07:00 בראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי
מתי מגיע קו 16א?
כדי לראות מתי קו אסתר המלכה/ד''ר וייסבורג←בלינסון קניון אבנת/מסוף יותם ויואב האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו אסתר המלכה/ד''ר וייסבורג←בלינסון קניון אבנת/מסוף יותם ויואב הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 16א (אסתר המלכה/ד''ר וייסבורג←בלינסון קניון אבנת/מסוף יותם ויואב)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס אסתר המלכה/ד''ר וייסבורג←בלינסון קניון אבנת/מסוף יותם ויואב (אסתר המלכה/ד''ר וייסבורג←בלינסון קניון אבנת/מסוף יותם ויואב) הוא בסביבות ה-₪5.50.
יש תחנה של קו האוטובוס 16א לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 16א הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 16א
קו האוטובוס 16א, פועל בימים ראשון עד חמישי. שעות הפעילות הרגילות: 06:00 - 07:00
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 06:00 - 07:00 | 60 |
ב׳ | 06:00 - 07:00 | 30 |
ג׳ | 06:00 - 07:00 | 30 |
ד׳ | 06:00 - 07:00 | 30 |
ה׳ | 06:00 - 07:00 | 30 |
ו׳ | 05:15 - 07:12 | 10 - 20 |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס אלקטרה אפיקים (Electra Afikim)
צפה בכל העדכונים ל16א (מ אסתר המלכה/ד''ר וייסבורג), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 16א (אסתר המלכה/ד''ר וייסבורג←בלינסון קניון אבנת/מסוף יותם ויואב) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 16א
תעריף הנסיעה ב16א (אסתר המלכה/ד''ר וייסבורג←בלינסון קניון אבנת/מסוף יותם ויואב) של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim).
16א (אלקטרה אפיקים (Electra Afikim))
התחנה הראשונה של קו 16א היא אסתר המלכה/ד''ר וייסבורג והתחנה האחרונה היא בלינסון קניון אבנת/מסוף יותם ויואב.
קו 16א (אסתר המלכה/ד''ר וייסבורג←בלינסון קניון אבנת/מסוף יותם ויואב) פועל בימי חול.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 16א. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 16א.
מעקב אחר קו האוטובוס 16א בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 16א (אסתר המלכה/ד''ר וייסבורג←בלינסון קניון אבנת/מסוף יותם ויואב) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 16א או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 16א ב-ישראל
16א - כיוונים חלופיים
קווי אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) בישראל
- 599 - ספורטק/הרב עובדיה יוסף-פתח תקווה<->מסוף רדינג/הורדה-תל אביב יפו-10
- 178 - גיבורי החיל/שדרות הציונות-יבנה<->ת.מרכזית תל אביב קומה 6/הורדה-תל אביב יפו-1#
- 48 - ת. מרכזית יבנה/רציפים-יבנה<->ת. מרכזית רחובות/הורדה-רחובות-1#
- 16 - אסתר המלכה/ד''ר וייסבורג-פתח תקווה<->בלינסון קניון אבנת/מסוף יותם ויואב-פתח תקווה-20
- 1 - ת. רכבת אשדוד עד הלום/איסוף-אשדוד<->רכבת/מסוף ביג - הורדה-אשדוד-3#
- 566 - בית עלמין-ראש העין<->הרכבת/סלומון-תל אביב יפו-10
- 36 - שדרות הבנים/השקד-שתולים<->ת. רכבת רחובות/הורדה-רחובות-1#
- 473 - חבקוק/מרים הנביאה-ראש העין<->ת.מרכזית תל אביב קומה 7/הורדה-תל אביב יפו-10
- 313 - ת. מרכזית אשדוד/רציפים-אשדוד<->ת. מרכזית רמלה/הורדה-רמלה-1#
- 322 - רכבת/מסוף ביג - רציפים-אשדוד<->דבורה הנביאה/ראול ולנברג-תל אביב יפו-1#
- 140 - מסוף קסטינה-מלאכי/הורדה ואילת-באר טוביה<->ת. מרכזית אשדוד-אשדוד-2#
- 4 - עבד אל כרים קאסם/אל ח'ליל-כפר קאסם<->ת. רכבת ראש העין צפון-ראש העין-20
- 20 - בית חולים בית רבקה-פתח תקווה<->מסוף אזורי חן-תל אביב יפו-10
- 38א - פינס/שדרות בן גוריון-גדרה<->ת. מרכזית אשדוד-אשדוד-21
- 319 - ת. מרכזית אשדוד/רציפים-אשדוד<->ת.מרכזית תל אביב קומה 6/הורדה-תל אביב יפו-1#
- 13 - המרץ/היצירה-ראש העין<->אזור תעשייה לב הארץ-כפר קאסם-10
- 10א - בית ספר בית יעקב/דרך מנחם בגין-פתח תקווה<->מסוף חרש-פתח תקווה-20
- 428 - דבורה הנביאה/ראול ולנברג-תל אביב יפו<->המ''ג/ירמיהו-ירושלים-10
- 364 - מסוף גולדה/רציפים-תל אביב יפו<->מסוף משה ארנס/הורדה-פתח תקווה-20
- 26 - מסוף בני ברית-אשדוד<->רכבת/מסוף ביג - הורדה-אשדוד-1#