קו 16
אסתר המלכה/ד''ר וייסבורג←בלינסון קניון אבנת/מסוף יותם ויואב
אלקטרה אפיקים (Electra Afikim)
מפת המסלול של קו האוטובוס 16 של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) - אסתר המלכה/ד''ר וייסבורג←בלינסון קניון אבנת/מסוף יותם ויואב
מפת המסלול של קו האוטובוס 16 של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) - אסתר המלכה/ד''ר וייסבורג←בלינסון קניון אבנת/מסוף יותם ויואב
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 16 של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) (מעודכן)
בקו 16 (אסתר המלכה/ד''ר וייסבורג←בלינסון קניון אבנת/מסוף יותם ויואב) יש 31 תחנות. מסלול הקו מתחיל באסתר המלכה/ד''ר וייסבורג ומסתיים בבלינסון קניון אבנת/מסוף יותם ויואב.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 16 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: אסתר המלכה/ד''ר וייסבורג←בלינסון קניון אבנת/מסוף יותם ויואב (31 תחנות)
אסתר המלכה/ד''ר וייסבורג
ד''ר וייסבורג/מסריק
ירושלים/הותיקים
שכונת קריית אלון/ירושלים
א.ד. גורדון/ירושלים
א.ד. גורדון/יעקב רבינוביץ
א.ד.גורדון/חזון אי''ש
וולפסון / עין גנים
דוד וולפסון/רמב''ם
עירייה/דוד וולפסון
עיריית פתח תקווה/חיים עוזר
שוק עירוני/ברון הירש
רוטשילד/הרב אילוביצקי
רוטשילד/ביל''ו
רוטשילד / פרנקפורטר
רוטשילד/חיים כהן
רוטשילד/יהוד
רוטשילד/פיארברג
מיכל לייב כץ/שלום קלוקר
מרכז רפואי השרון/מיכל לייב כץ
הנשיאים / יטקובסקי אחים
טרומפלדור/דגל ראובן
קופ''ח/דגל ראובן
דגל ראובן / וייצמן
דגל ראובן/בן גוריון
חטיבת ביניים עלומים/דגל ראובן
קפלן/דגל ראובן
חווה חקלאית/קפלן
קפלן/ארלוזורוב
בי''ח שניידר/קפלן
בלינסון קניון אבנת/מסוף יותם ויואב
שאלות ותשובות לגבי קו 16
מתי מתחיל לפעול קו 16?
קו 16 מתחיל לפעול ב-05:15 בראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 16 מפסיק לעבוד?
קו 16 מפסיק לפעול ב-15:00 בשישי
מתי מגיע קו 16?
כדי לראות מתי קו אסתר המלכה/ד''ר וייסבורג←בלינסון קניון אבנת/מסוף יותם ויואב האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו אסתר המלכה/ד''ר וייסבורג←בלינסון קניון אבנת/מסוף יותם ויואב הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 16 (אסתר המלכה/ד''ר וייסבורג←בלינסון קניון אבנת/מסוף יותם ויואב)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס אסתר המלכה/ד''ר וייסבורג←בלינסון קניון אבנת/מסוף יותם ויואב (אסתר המלכה/ד''ר וייסבורג←בלינסון קניון אבנת/מסוף יותם ויואב) הוא בסביבות ה-₪5.50.
יש תחנה של קו האוטובוס 16 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 16 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 16
קו האוטובוס 16, פועל בימים ראשון עד חמישי. שעות הפעילות הרגילות: 05:15 - 18:10
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 05:15 - 18:10 | 15 - 20 |
ב׳ | 05:15 - 18:10 | 15 - 20 |
ג׳ | 05:15 - 18:10 | 15 - 20 |
ד׳ | 05:15 - 18:10 | 15 - 20 |
ה׳ | 05:15 - 18:10 | 15 - 20 |
ו׳ | 07:24 - 15:00 | 12 |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס אלקטרה אפיקים (Electra Afikim)
צפה בכל העדכונים ל16 (מ אסתר המלכה/ד''ר וייסבורג), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 16 (אסתר המלכה/ד''ר וייסבורג←בלינסון קניון אבנת/מסוף יותם ויואב) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 16
תעריף הנסיעה ב16 (אסתר המלכה/ד''ר וייסבורג←בלינסון קניון אבנת/מסוף יותם ויואב) של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim).
16 (אלקטרה אפיקים (Electra Afikim))
התחנה הראשונה של קו 16 היא אסתר המלכה/ד''ר וייסבורג והתחנה האחרונה היא בלינסון קניון אבנת/מסוף יותם ויואב.
קו 16 (אסתר המלכה/ד''ר וייסבורג←בלינסון קניון אבנת/מסוף יותם ויואב) פועל בימי חול.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 16. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 16.
מעקב אחר קו האוטובוס 16 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 16 (אסתר המלכה/ד''ר וייסבורג←בלינסון קניון אבנת/מסוף יותם ויואב) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 16 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 16 ב-ישראל
16 - כיוונים חלופיים
קווי אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) בישראל
- 8 - ת. רכבת יבנה מערב-יבנה<->ת. רכבת יבנה מזרח-יבנה-1#
- 142 - מסוף קסטינה-מלאכי/הורדה ואילת-באר טוביה<->ת. מרכזית אשדוד-אשדוד-2#
- 21א - בי''ח שיב''א/שדרות אהרון קציר-רמת גן<->רכבת קריית אריה/חנה וסע-פתח תקווה-21
- 340 - הכוהנים/השקד-בני עי''ש<->ת.מרכזית תל אביב קומה 6/הורדה-תל אביב יפו-1#
- 87 - מסוף משה ארנס/רציפים-פתח תקווה<->בי''ח שיב''א/שדרות אהרון קציר-רמת גן-10
- 99 - צפת/שבט דן-פתח תקווה<->בלינסון קניון אבנת/מסוף יותם ויואב-פתח תקווה-20
- 6א - ת. רכבת יבנה מערב-יבנה<->ת. רכבת יבנה מזרח-יבנה-11
- 213 - ת. מרכזית אשדוד/רציפים-אשדוד<->ת. מרכזית יבנה-יבנה-1#
- 8א - ת. רכבת יבנה מזרח-יבנה<->ת. רכבת יבנה מערב-יבנה-21
- 548 - בית ספר לבנות בית רבקה-כפר חב''ד<->שדרות ירושלים/ז'בוטינסקי-קרית מלאכי-20
- 1 - ת. רכבת אשדוד עד הלום/איסוף-אשדוד<->רכבת/מסוף ביג - הורדה-אשדוד-3#
- 55 - מסוף משה ארנס/רציפים-פתח תקווה<->מסוף שניידר-פתח תקווה-20
- 141 - ת. מרכזית אשדוד/רציפים-אשדוד<->מסוף קסטינה-מלאכי/הורדה ואילת-באר טוביה-1#
- 51 - ת. מרכזית יבנה/רציפים-יבנה<->בית חולים קפלן/דרך פסטרנק-רחובות-1#
- 77 - בית ספר יהלום/הרב מנחם מנדל הגר-אשדוד<->שדרות ירושלים/שדרות משה דיין-אשדוד-2#
- 9א - הרב שלום שבזי/שילה-ראש העין<->אזור תעשיה-ראש העין-14
- 221 - רכבת/מסוף ביג - רציפים-אשדוד<->ההגנה/מרגולין-רחובות-1#
- 9א - מסוף בני ברית-אשדוד<->רכבת/מסוף ביג - הורדה-אשדוד-21
- 49א - בית ספר בית יעקב/דרך מנחם בגין-פתח תקווה<->מכללת לוינסקי/דרך נמיר-תל אביב יפו-11
- 25 - בית חולים בית רבקה-פתח תקווה<->מסוף משה ארנס/הורדה-פתח תקווה-20