קו 173
ראשון לציון←תל אביב-יפו
אגד (Egged)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 173 של אגד (Egged) (מעודכן)
בקו 173 (ראשון לציון←תל אביב-יפו) יש 37 תחנות. מסלול הקו מתחיל בת. מרכזית ראשל''צ/רציפים ומסתיים בת. רכבת תל אביב - סבידור/חנה וסע.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 173 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: ראשון לציון←תל אביב-יפו (37 תחנות)
ת. מרכזית ראשל''צ/רציפים
ישראל גלילי/הסחלב
ישראל גלילי/התקומה
נגבה/אושה
נגבה/חניתה
נגבה/בית יהושוע
המצלתיים/התזמורת
התזמורת/האורגן
התזמורת/העוגב
התזמורת/הפסנתר
החצוצרה/מוטה גור
מוטה גור/המכללה למינהל
מוטה גור/שדרות יצחק רבין
לוי אשכול/ישראל גלילי
לוי אשכול/היין
תור הזהב / לוי אשכול
תור הזהב/הרשבא
גדולי ישראל/שייקה אופיר
חיים בר לב/גדולי ישראל
חיים בר לב/משה דיין
שדרות משה דיין/בסקינד
ת. רכבת משה דיין
בי''ח וולפסון
הלוחמים/תל גיבורים
תל גיבורים/שז''ר
בניין פנורמה/פרייגרזון
לבון/דרך בן צבי
פארק החורשות/לבון
שדרות הר ציון/דרך קיבוץ גלויות
שד` הר ציון/דרך שלמה
ת.מרכזית תל אביב/דרך שלמה
ת. רכבת ההגנה/החרש
המסגר/יד חרוצים
המסגר/המלאכה
ת.רק''ל יהודית/דרך מנחם בגין
קניון עזריאלי/דרך מנחם בגין
ת. רכבת תל אביב - סבידור/חנה וסע
שאלות ותשובות לגבי קו 173
מתי מתחיל לפעול קו 173?
קו 173 מתחיל לפעול ב-05:15 בראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 173 מפסיק לעבוד?
קו 173 מפסיק לפעול ב-15:00 בשישי
מתי מגיע קו 173?
כדי לראות מתי קו ראשון לציון←תל אביב-יפו האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו ראשון לציון←תל אביב-יפו הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 173 (ראשון לציון←תל אביב-יפו)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס ראשון לציון←תל אביב-יפו (ראשון לציון←תל אביב-יפו) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 173 של אגד (Egged) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 173 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 173 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 173 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 173
קו האוטובוס 173, פועל בימים ראשון עד חמישי. שעות הפעילות הרגילות: 05:15 - 22:00
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 05:15 - 22:00 | 12 - 30 |
ב׳ | 05:15 - 22:00 | 12 - 30 |
ג׳ | 05:15 - 22:00 | 12 - 30 |
ד׳ | 05:15 - 22:00 | 12 - 30 |
ה׳ | 05:15 - 22:00 | 12 - 30 |
ו׳ | 05:40 - 15:00 | 20 - 30 |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס אגד (Egged)
צפה בכל העדכונים ל173 (מ ת. מרכזית ראשל''צ/רציפים), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 173 (ראשון לציון←תל אביב-יפו) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אגד (Egged) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 173
תעריף הנסיעה ב173 (ראשון לציון←תל אביב-יפו) של אגד (Egged) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אגד (Egged), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אגד (Egged).
173 (אגד (Egged))
התחנה הראשונה של קו 173 היא ת. מרכזית ראשל''צ/רציפים והתחנה האחרונה היא ת. רכבת תל אביב - סבידור/חנה וסע.
קו 173 (ראשון לציון←תל אביב-יפו) פועל בימי חול.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אגד (Egged), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 173. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 173.
מעקב אחר קו האוטובוס 173 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 173 (ראשון לציון←תל אביב-יפו) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 173 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אגד (Egged) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אגד (Egged) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אגד (Egged) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 173 ב-ישראל
173 - כיוונים חלופיים
קווי אגד (Egged) בישראל
- 434 - ת. מרכזית המפרץ/רציפים בינעירוני-חיפה<->ת. מרכזית טבריה/הורדה-טבריה-1#/ לוח זמנים
- 145 - אוניברסיטה/רב תכליתי-חיפה<->מרכזית הקריות-קרית מוצקין-1א/ לוח זמנים
- 92 - הדס/החורש-כרמיאל<->הברושים/בית ספר הדקל-כרמיאל-2#/ לוח זמנים
- 77 - גרנד קניון/שמחה גולן-חיפה<->דרך השלום/מרכז תל חנן-נשר-1ב
- 34 - יד לבנים/דרך הבנים-פרדס חנה כרכור<->מתחם ביג/תדהר-פרדס חנה כרכור-3ז/ לוח זמנים
- 85 - יוספטל/גוש חלב-קרית ביאליק<->בית ספר אורט ביאליק-קרית ביאליק-2#/ לוח זמנים
- 32 - ת.רכבת מזכרת בתיה/איסוף-מזכרת בתיה<->מסוף הרכבת/הורדה-בית שמש-1#/ לוח זמנים
- 96 - בית ספר אליאנס/דרך בירם-חיפה<->חטיבת כרמלי ד-חיפה-1#/ לוח זמנים
- 94א - הכלניות/הרקפות-רכסים<->הנרקיסים/האירוסים ב-רכסים-2#/ לוח זמנים
- 80 - קפלן/השלום-אזור<->בית ספר מקווה ישראל-חולון-2#/ לוח זמנים
- 136 - ת. רכבת בת גלים-חיפה<->איקאה-קרית אתא-1#/ לוח זמנים
- 95 - הרצל/שדרות תש''ח-ראשון לציון<->הרב יוסף עזרן/שנהב-ראשון לציון-2#/ לוח זמנים
- 2 - בי''ס יצחק רבין/ברקת-פרדס חנה כרכור<->בית ספר אלונים/הבנים-פרדס חנה כרכור-3ח/ לוח זמנים
- 80 - חטיבת הנגב/דרך הגיא-אילת<->תיכון גולדווטר/חטיבת הנגב-אילת-1#/ לוח זמנים
- 403 - ת. רכבת הראשונים-ראשון לציון<->ת. מרכזית ירושלים/הורדה-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 59 - ירושלים/ביל''ו-ראשון לציון<->אנילביץ/הרב משה איבגי-ראשון לציון-1#/ לוח זמנים
- 23 - הפלמח/הצלפים-חיפה<->הנביאים/אחד העם-חיפה-2#
- 92 - אהוד/שער הגיא-חיפה<->קניאל/רופין-חיפה-1#/ לוח זמנים
- 56א - ת.מרכזית באר שבע/רציפים בינעירוני-באר שבע<->שוק עירוני-דימונה-1א/ לוח זמנים
- 190 - ת. רכבת תל אביב- סבידור/רציפים A-תל אביב יפו<->ת. רכבת הראשונים-ראשון לציון-2#/ לוח זמנים