קו 258
באר שבע←מודיעין-מכבים-רעות
קווים (Kavim)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 258 של קווים (Kavim) (מעודכן)
בקו 258 (באר שבע←מודיעין-מכבים-רעות) יש 13 תחנות. מסלול הקו מתחיל בת.מרכזית באר שבע/רציפים בינעירוני ומסתיים בשדרות החשמונאים/לב העיר.
לוח הזמנים לקו 258 אוטובוס לשבוע הקרוב: הקו יוצא פעם ביום ב16:30. שעות הפעילות השבוע: ימי חול.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 258 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: באר שבע←מודיעין-מכבים-רעות (13 תחנות)
ת.מרכזית באר שבע/רציפים בינעירוני
מרכז רפואי סורוקה/אוניברסיטת בן גוריון
מרכז אורן/יצחק רגר
צומת דבירה
צומת אבן שמואל
צומת פלוגות לצפון
צומת מלאכי לצפון/כביש 40
צומת אחים
צומת ראם מסמיה
שדרות יצחק רבין/שדרות ענבה
שדרות החשמונאים/צוקית
שד. החשמונאים/יצחק רבין
שדרות החשמונאים/לב העיר
שאלות ותשובות לגבי קו 258
מתי מתחיל לפעול קו 258?
קו 258 מתחיל לפעול ב-15:30 בחמישי
באיזו שעה קו 258 מפסיק לעבוד?
קו 258 מפסיק לפעול ב-16:30 בראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי
מתי מגיע קו 258?
כדי לראות מתי קו באר שבע←מודיעין-מכבים-רעות האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו באר שבע←מודיעין-מכבים-רעות הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 258 (באר שבע←מודיעין-מכבים-רעות)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס באר שבע←מודיעין-מכבים-רעות (באר שבע←מודיעין-מכבים-רעות) הוא ₪5.50 - ₪16.00.
האם קו האוטובוס 258 של קווים (Kavim) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 258 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 258 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 258 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 258
קו האוטובוס 258, פועל בימים ראשון עד רביעי. שעות הפעילות הרגילות: 16:30
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 16:30 | יציאה אחת ביום |
ב׳ | 16:30 | יציאה אחת ביום |
ג׳ | 16:30 | יציאה אחת ביום |
ד׳ | 16:30 | יציאה אחת ביום |
ה׳ | 15:30 - 16:30 | 60 |
ו׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס קווים (Kavim)
צפה בכל העדכונים ל258 (מ ת.מרכזית באר שבע/רציפים בינעירוני), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 258 (באר שבע←מודיעין-מכבים-רעות) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על קווים (Kavim) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 258
תעריף הנסיעה ב258 (באר שבע←מודיעין-מכבים-רעות) של קווים (Kavim) הוא בין ₪5.50 ל-₪16.00. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של קווים (Kavim), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של קווים (Kavim).
258 (קווים (Kavim))
התחנה הראשונה של קו 258 היא ת.מרכזית באר שבע/רציפים בינעירוני והתחנה האחרונה היא שדרות החשמונאים/לב העיר.
קו 258 (באר שבע←מודיעין-מכבים-רעות) פועל בימי חול.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של קווים (Kavim), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 258. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 258.
מעקב אחר קו האוטובוס 258 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 258 (באר שבע←מודיעין-מכבים-רעות) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 258 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של קווים (Kavim) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור קווים (Kavim) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של קווים (Kavim) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 258 ב-ישראל
258 - כיוונים חלופיים
קווי קווים (Kavim) בישראל
- 500 - ת. רכבת תל אביב- סבידור/רציפים A-תל אביב יפו<->מסוף שוהם-שוהם-20/ לוח זמנים
- 768 - אלקודס-ג'סר א זרקא<->ת. רכבת חוף הכרמל-חיפה-10/ לוח זמנים
- 153 - בגין/טרומפלדור-בית דגן<->ת.מרכזית תל אביב קומה 6/הורדה-תל אביב יפו-22
- 49 - אל עריאן/מסגד-אל עריאן<->בית חולים הלל יפה-חדרה-10/ לוח זמנים
- 101 - הדרים/ תיכון רעות מכבים-מודיעין מכבים רעות<->ת. רכבת תל אביב - סבידור/חנה וסע-תל אביב יפו-10/ לוח זמנים
- 47 - ת. מרכזית נתניה/רציפים-נתניה<->ההדרים צורן/השיקמה צורן-קדימה צורן-10/ לוח זמנים
- 56 - דרך לב השרון/האילן-קדימה צורן<->ת. רכבת בית יהושע-בית יהושע-20/ לוח זמנים
- 9 - הדסים רציפים-אבן יהודה<->תל צור/הדס-אבן יהודה-20/ לוח זמנים
- 683 - מסוף מודיעין עילית-מודיעין עילית<->דרך שרה/כ''ט בנובמבר-זכרון יעקב-10/ לוח זמנים
- 357 - בית ספר לבנות בית רבקה-כפר חב''ד<->הרטום/שדרות גולדה מאיר-ירושלים-10/ לוח זמנים
- 873 - בית עלמין צבאי/יוסף בורג-ראשון לציון<->משך חוכמה ז-מודיעין עילית-20/ לוח זמנים
- 29א - צרכניה-מכמורת<->ת. מרכזית נתניה/הורדה-נתניה-21/ לוח זמנים
- 84 - אליהו בית צורי/אליהו גולומב-זכרון יעקב<->ז'בוטינסקי/הגיבורים-חדרה-20/ לוח זמנים
- 884 - שדרות יחד שבטי ישראל/הרב אלישיב-לוד<->מסוף מודיעין עילית/הורדה-מודיעין עילית-10/ לוח זמנים
- 110 - מזכירות-מבוא חורון<->צומת רמות/גולדה-ירושלים-15/ לוח זמנים
- 105 - עירייה-מודיעין מכבים רעות<->ת. רכבת תל אביב - סבידור/חנה וסע-תל אביב יפו-10/ לוח זמנים
- 300 - גן הדסים/שדרות בית הלל-מודיעין עילית<->בנייני האומה/הנשיא השישי-ירושלים-10/ לוח זמנים
- 155 - ת. רכבת תל אביב- סבידור/רציפים A-תל אביב יפו<->שער ירושלים / 4313-באר יעקב-10/ לוח זמנים
- 1 - הדסים-אבן יהודה<->בית ספר בכר/השומרון-אבן יהודה-10/ לוח זמנים
- 54א - התאנה/התמר-אליכין<->ת. רכבת חדרה/רציפים-חדרה-21/ לוח זמנים