קו 299
אום אל-פחם←תל אביב-יפו
קווים (Kavim)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 299 של קווים (Kavim) (מעודכן)
בקו 299 (אום אל-פחם←תל אביב-יפו) יש 36 תחנות. מסלול הקו מתחיל במסוף אום אל פחם ומסתיים בת.מרכזית תל אביב קומה 6/הורדה.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 299 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: אום אל-פחם←תל אביב-יפו (36 תחנות)
מסוף אום אל פחם
אל מדינה/א שאפעי
אל קודס/אל מדינה
א קודס/אל ח'נדק
א קודס/אל ביר
אל ביר/אל קודס
ג'דוע עליון/ג'דוע תחתון
גדוע 2
גדוע 1
אל מדינה/ג'דוע תחתון
אל מדינה/אל עג'מה
קניון/אל מדינה
אל מדינה/אבן זידון
אל מדינה/אל ח'נדק
כביש 65/צומת אום אל פחם
כביש 65/אום אל פאחם ב
מסעף מי עמי
צומת משטרת עירון
צומת ערערה
צומת עארה
צומת ברטעה
צומת כפר קרע
מחלף קסם
מכללת לוינסקי/דרך נמיר
קריית החינוך/דרך נמיר
דרך נמיר/שד' קק''ל
דרך נמיר/אינשטיין
סמינר הקיבוצים/דרך נמיר
דרך נמיר/ז'בוטינסקי
F ת. רכבת תל אביב - סבידור/דרך נמיר
קניון עזריאלי/דרך מנחם בגין
ת.רק''ל יהודית/דרך מנחם בגין
דרך מנחם בגין/המלאכה
הרכבת/סלומון
הרכבת/ראש פינה
ת.מרכזית תל אביב קומה 6/הורדה
שאלות ותשובות לגבי קו 299
מתי מתחיל לפעול קו 299?
קו 299 מתחיל לפעול ב-04:45 בראשון, שני, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 299 מפסיק לעבוד?
קו 299 מפסיק לפעול ב-10:45 בשישי
מתי מגיע קו 299?
כדי לראות מתי קו אום אל-פחם←תל אביב-יפו האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו אום אל-פחם←תל אביב-יפו הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 299 (אום אל-פחם←תל אביב-יפו)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס אום אל-פחם←תל אביב-יפו (אום אל-פחם←תל אביב-יפו) הוא ₪5.50 - ₪16.00.
האם קו האוטובוס 299 של קווים (Kavim) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 299 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 299 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 299 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 299
קו 299 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 04:45 - 22:00
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 04:45 - 22:00 | 40 - 60 |
ב׳ | 04:45 - 22:00 | 40 - 60 |
ג׳ | 07:00 - 20:30 | 240 - 300 |
ד׳ | 04:45 - 22:00 | 40 - 60 |
ה׳ | 04:45 - 22:00 | 40 - 60 |
ו׳ | 06:30 - 10:45 | 255 |
ש׳ | 21:00 - 22:30 | 90 |
התרעות שירות של אוטובוס קווים (Kavim)
צפה בכל העדכונים ל299 (מ מסוף אום אל פחם), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 299 (אום אל-פחם←תל אביב-יפו) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על קווים (Kavim) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 299
תעריף הנסיעה ב299 (אום אל-פחם←תל אביב-יפו) של קווים (Kavim) הוא בין ₪5.50 ל-₪16.00. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של קווים (Kavim), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של קווים (Kavim).
299 (קווים (Kavim))
התחנה הראשונה של קו 299 היא מסוף אום אל פחם והתחנה האחרונה היא ת.מרכזית תל אביב קומה 6/הורדה.
קו 299 (אום אל-פחם←תל אביב-יפו) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של קווים (Kavim), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 299. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 299.
מעקב אחר קו האוטובוס 299 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 299 (אום אל-פחם←תל אביב-יפו) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 299 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של קווים (Kavim) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור קווים (Kavim) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של קווים (Kavim) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 299 ב-ישראל
299 - כיוונים חלופיים
קווי קווים (Kavim) בישראל
- 158 - מסוף הרכבת הישן/איסוף-לוד<->מחנה צריפין/מועדון-ראשון לציון-10/ לוח זמנים
- 79 - תפוז/האתרוג-שוהם<->מועדון/תרשיש-שוהם-20/ לוח זמנים
- 249 - שדרות בית שמאי/שדרות בית הלל-מודיעין עילית<->הרב נורוק/אברבנאל-בני ברק-10/ לוח זמנים
- 871 - משך חוכמה ב-מודיעין עילית<->שדרות הפלמח/חטיבת כרמלי-אשדוד-10/ לוח זמנים
- 450 - מסוף אונברסיטת ת''א-תל אביב יפו<->ת. מרכזית רמלה/הורדה-רמלה-20/ לוח זמנים
- 76 - קיבוץ שדות ים-שדות ים<->מתחם מיקס/צה''ל-חדרה-20/ לוח זמנים
- 101 - הדרים/ תיכון רעות מכבים-מודיעין מכבים רעות<->ת. רכבת תל אביב - סבידור/חנה וסע-תל אביב יפו-10/ לוח זמנים
- 631 - קידמה/התמדה-חריש<->ת. רכבת חוצות המפרץ-חיפה-10/ לוח זמנים
- 759 - מסוף ג'ת-ג'ת<->אוניברסיטת אריאל/כביש 31-אריאל-10/ לוח זמנים
- 112 - ת. רכבת בית יהושע-בית יהושע<->הדקל/מצדה-תל מונד-10/ לוח זמנים
- 636 - התע''ש/יד חרוצים-כפר סבא<->מסוף שרונה-כפר יונה-20/ לוח זמנים
- 71 - דרך המסילה/ששת הימים-בנימינה גבעת עדה<->קידמה/התמדה-חריש-10/ לוח זמנים
- 293 - חניון הרטום-ירושלים<->קדושת לוי / הרב שך-ביתר עילית-2#/ לוח זמנים
- 686 - מסוף מודיעין עילית-מודיעין עילית<->שדרות הרצל-אופקים-10/ לוח זמנים
- 705 - הפרדס/שפק-חדרה<->ת. מרכזית נתניה/הורדה-נתניה-11/ לוח זמנים
- 33 - ת. מרכזית נתניה/רציפים-נתניה<->איבטן-זמר-10/ לוח זמנים
- 344 - שדרות בית שמאי/שדרות בית הלל-מודיעין עילית<->רוזנטל-ירושלים-10/ לוח זמנים
- 20 - חניון תח''צ/שדרות בית הלל-מודיעין עילית<->מסוף מודיעין עילית/הורדה-מודיעין עילית-10/ לוח זמנים
- 58 - חפץ חיים/אבני נזר-מודיעין עילית<->נתיבות המשפט-מודיעין עילית-11/ לוח זמנים
- 1 - ת. רכבת גני אביב-לוד<->מסוף הרכבת הישן/הורדה-לוד-10/ לוח זמנים