Linka 326
Jesenice,Belnická
ARRIVA PRAHA s.r.o
Jízdní řád a zastávky ARRIVA PRAHA s.r.o 326 autobus (Aktualizováno)
326 autobus ה má 20 zastávek odjíždí z Volha a končí v Jesenice, Belnická.
Vyberte 326 autobus zastávek níže, najděte aktualizované jízdní řády a uvidíte mapu cesty.
Pokyny: Jesenice,Belnická (20 zastávek)
Volha
U Kunratického Lesa
Petýrkova
POD Chodovem
Chodovská Tvrz
Litochlebské Náměstí
Opatov
Šeberov
V Ladech
POD Vsí
Hrnčířský Hřbitov
Hrnčíře
Jesenice, Zdiměřice, Sportovní Areál
Vestec, U Vodárny
Vestec, U Klimešů
Vestec, Obecní Úřad
Vestec, Šátalka
Jesenice, Bytovky
Jesenice
Jesenice, Belnická
326 Často kladené dotazy
V kolik začne 326 autobus fungovat?
Služby na 326 autobus začínají v 00:11 dne úterý, středa, pátek, sobota.
V kolik přestává 326 autobus fungovat?
Služby na 326 autobus končí v 00:11 dne sobota.
V kolik dorazí 326 autobus?
Kdy přijde linka Jesenice,Belnická Autobus? Podívejte se na živé časy příjezdů pro živé časy příjezdu a pro zobrazení úplného harmonogramu linky Jesenice,Belnická Autobus, která je nejblíže vaší poloze.
Je někde 326 autobus zastávka v mé blízkosti?
Klikněte zde zobrazí nejbližší 326. autobus zastávka.
326 autobus Jízdní řád
326 autobus cesta funguje v úterý až pátek. Pravidelný provoz: 00:11 - 23:11
Den | Provozní hodiny | Frekvence (min) |
---|---|---|
po | 05:00 - 23:11 | 10 - 60 |
út | 00:11 - 23:11 | 10 - 60 |
st | 00:11 - 23:11 | 10 - 60 |
čt | 05:00 - 23:11 | 10 - 60 |
pá | 00:11 - 23:11 | 10 - 60 |
so | 00:11 | Jediný odjezd |
ne | Nefunguje | Nefunguje |
Provozní upozornění pro ARRIVA PRAHA s.r.o autobus
Zobrazit všechny aktualizace na 326 (od Volha), včetně informací o stavu v reálném čase, zpožděních autobus, změnách tras, změnách umístění zastávek a dalších změnách v provozu. Získejte zobrazení mapy 326 v reálném čase. (Jesenice,Belnická) a sledujte, jak se autobus pohybuje na mapě. Stáhněte si aplikaci a získejte všechny informace o ARRIVA PRAHA s.r.o.
Jízdné za linku 326 autobus
Ceny ARRIVA PRAHA s.r.o 326 (Jesenice,Belnická) se mohou měnit na základě několika faktorů. Další informace o ceně vstupenek ARRIVA PRAHA s.r.o najdete v aplikaci Moovit nebo na oficiálních stránkách ARRIVA PRAHA s.r.o.
326 (ARRIVA PRAHA s.r.o)
První zastávka 326 autobus cesty je Volha a poslední zastávka je Jesenice, Belnická. 326 (Jesenice,Belnická) je v provozu během víkendy.
Další informace: 326 má 20 zastávek a celková doba cesty je zhruba 25 minut.
Jste na cestě? Podívejte se, proč 1.5 miliónů uživatelů věří aplikaci Moovit jako své nejlepší aplikaci pro hromadnou dopravu. Moovit vám nabízí ARRIVA PRAHA s.r.o navrhované cesty, autobus sledování ve reálném čase, živé pokyny, mapy cest linek v Praha, a pomůže vám najít nejbližší 326 autobus zastávek v okolí. Nemáte k dispozici internet? Stáhněte si offline PDF mapu a autobus jízdní řád pro 326 autobus, které si sebou můžete vzít na cestu.
Linka 326 sledovač Autobus v reálném čase
Sledujte linku 326 (Jesenice,Belnická) na živé mapě v reálném čase a sledujte její polohu, když se pohybuje mezi stanicemi. Použijte Moovit jako sledovač linek 326 autobus nebo živou aplikaci pro sledování ARRIVA PRAHA s.r.o autobus a nikdy nezmeškejte svůj autobus.
Použijte aplikaci jako plánovač výletů pro ARRIVA PRAHA s.r.o nebo plánovač výletů pro Tramvaj, Autobus, Vlak, Trolejbus, Metro, Lanovka, Trajekt nebo Kabinová lanovka a naplánujte si trasu kolem Praha. Plánovač cesty zobrazuje aktualizované údaje pro ARRIVA PRAHA s.r.o a jakýkoli autobus, včetně linky 326, v Praha
326 - Alternativní cíle
ARRIVA PRAHA s.r.o linky v Praha
- 494 - Strančice - Tehov - Říčany/ Jízdní řád
- 462 - Mnichovice - Strančice - Kunice,Všešímy/ Jízdní řád
- 327 - Praha,Opatov - Jesenice/ Jízdní řád
- 797 - Vranov,Vranovská Lhota - Chocerady/ Jízdní řád
- BB1 - (BB1) Budějovická - Delta/ Jízdní řád
- 391 - Praha,Nádraží Klánovice - Úvaly,žel.st./ Jízdní řád
- 328 - Praha,Opatov - Modletice,Doubravice/ Jízdní řád
- 846 - Čechtice/Dolní Kralovice - Ledeč nad Sázavou/ Jízdní řád
- 473 - Neratovice - Zálezlice - Kralupy nad Vltavou/ Jízdní řád
- 761 - Velké Popovice - Kamenice,Všedobrovice - Velké Popovice/ Jízdní řád
- 208 - Depo Hostivař - Obchodní centrum Štěrboholy - Vinice Dolní Počernice/ Jízdní řád
- 479 - Neratovice,Korycany - Veliká Ves - Neratovice/ Jízdní řád
- 490 - Strančice - Ondřejov - Stříbrná Skalice/ Jízdní řád
- 348 - Praha,Bulovka - Obříství/ Jízdní řád
- 653 - Ondřejov - Kaliště,Poddubí/ Jízdní řád
- 220 - Černý Most - K Zelenči - Černý Most/ Jízdní řád
- 155 - Nemocnice Vinohrady - Poliklinika Malešice/ Jízdní řád
- 344 - Praha,Černý Most - Horoušany,U rybníka/ Jízdní řád
- 762 - Dolní Břežany - Jesenice/ Jízdní řád
- 339 - Praha,Budějovická - Týnec nad Sázavou,Železniční stanice/ Jízdní řád