קו 348
מגדל העמק←עפולה
סופרבוס (Superbus)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 348 של סופרבוס (Superbus) (מעודכן)
בקו 348 (מגדל העמק←עפולה) יש 30 תחנות. מסלול הקו מתחיל במסוף מגדל העמק/רציפים ומסתיים במינהלת בית החולים העמק.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 348 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: מגדל העמק←עפולה (30 תחנות)
מסוף מגדל העמק/רציפים
כיכר העיר
מנזר המלאך גבריאל
שד. הבנים/חבצלת
שדרות הבנים/נוף העמק
משטרה/שדרות הבנים
דרך העמק/שד. הבנים
מרכז מסחרי/דרך העמק
דרך העמק/קרן היסוד
מרכז שיקומי/דרך העמק
דרך העמק/האריזה
המגל/דרך העמק
צומת מגדל העמק למזרח
מסעף גניגר
מסעף תל עדשים
מכללת עמק יזרעאל
מסעף מזרע
מסעף כפר גדעון
מסעף בלפוריה
צומת עוקף עפולה/מעונות הסטודנטים
אשכול פיס/חטיבה תשע
מכבי אש/חטיבה תשע
היכל התרבות/חטיבה תשע
הנשיא וייצמן/כיכר העצמאות
ת.מרכזית עפולה/הורדה
ת.מרכזית עפולה/רציפים
הספרייה העירונית/יצחק רבין
קאנטרי קלאב/שדרות יצחק רבין
בית חולים העמק
מינהלת בית החולים העמק
שאלות ותשובות לגבי קו 348
מתי מתחיל לפעול קו 348?
קו 348 מתחיל לפעול ב-00:15 בשלישי
באיזו שעה קו 348 מפסיק לעבוד?
קו 348 מפסיק לפעול ב-16:00 בשישי
מתי מגיע קו 348?
כדי לראות מתי קו מגדל העמק←עפולה האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו מגדל העמק←עפולה הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 348 (מגדל העמק←עפולה)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס מגדל העמק←עפולה (מגדל העמק←עפולה) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 348 של סופרבוס (Superbus) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 348 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 348 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 348 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 348
קו 348 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 06:20 - 22:45
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 06:20 - 22:45 | 30 - 35 |
ב׳ | 06:20 - 23:30 | 30 - 45 |
ג׳ | 00:15 - 22:45 | 30 - 60 |
ד׳ | 06:20 - 22:45 | 30 - 35 |
ה׳ | 06:20 - 22:45 | 30 - 35 |
ו׳ | 06:20 - 16:00 | 25 - 30 |
ש׳ | 21:00 - 23:40 | 40 - 60 |
התרעות שירות של אוטובוס סופרבוס (Superbus)
צפה בכל העדכונים ל348 (מ מסוף מגדל העמק/רציפים), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 348 (מגדל העמק←עפולה) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על סופרבוס (Superbus) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 348
תעריף הנסיעה ב348 (מגדל העמק←עפולה) של סופרבוס (Superbus) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של סופרבוס (Superbus), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של סופרבוס (Superbus).
348 (סופרבוס (Superbus))
התחנה הראשונה של קו 348 היא מסוף מגדל העמק/רציפים והתחנה האחרונה היא מינהלת בית החולים העמק.
קו 348 (מגדל העמק←עפולה) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של סופרבוס (Superbus), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 348. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 348.
מעקב אחר קו האוטובוס 348 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 348 (מגדל העמק←עפולה) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 348 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של סופרבוס (Superbus) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור סופרבוס (Superbus) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של סופרבוס (Superbus) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 348 ב-ישראל
348 - כיוונים חלופיים
קווי סופרבוס (Superbus) בישראל
- 17 - טירת צבי-טירת צבי<->ת. רכבת בית שאן/הורדה-בית שאן-20/ לוח זמנים
- 118 - מסוף קניון ג'י/רציפים-יקנעם עילית<->ת. רכבת כפר יהושע/הורדה-כפר יהושע-10/ לוח זמנים
- 2 - ממילא/קריב-ירושלים<->ככר צהל/יפו-ירושלים-30/ לוח זמנים
- 15 - קבר רבי מאיר-טבריה<->מתחם ביג-טבריה-10/ לוח זמנים
- 21 - רוויה-רוויה<->ת. רכבת בית שאן/הורדה-בית שאן-20/ לוח זמנים
- 74 - אל ג'בל / דרך יצחק רבין-בסמת טבעון<->ת. מרכזית המפרץ/הורדה-חיפה-20/ לוח זמנים
- 90 - בי''ס אורט-קרית טבעון<->גיבורי התהילה/בית קמה-כפר חסידים א'-10/ לוח זמנים
- 117 - קריית החינוך-יקנעם עילית<->ת. רכבת כפר יהושע/הורדה-כפר יהושע-20/ לוח זמנים
- 74 - כפר שאול/קצנלבוגן-ירושלים<->מסוף חומת שמואל-ירושלים-20/ לוח זמנים
- 30 - פארק גורן-יבנאל<->ת.מרכזית עפולה/הורדה-עפולה-11/ לוח זמנים
- 300 - ת. מרכזית המפרץ/רציפים בינעירוני-חיפה<->ת.מרכזית עפולה/הורדה-עפולה-10/ לוח זמנים
- 3 - מרכזית הקריות-קרית מוצקין<->מרכזית הקריות-קרית מוצקין-30/ לוח זמנים
- 80 - הצבעוני/מעלה אבשלום-קרית טבעון<->חטיבת ביניים גרינברג-קרית טבעון-20/ לוח זמנים
- 855 - דולב/יצחק שדה-עפולה<->מסוף מודיעין עילית/הורדה-מודיעין עילית-10/ לוח זמנים
- 1 - ת. רכבת בית שאן/איסוף-בית שאן<->מסוף בית שאן/הורדה-בית שאן-10/ לוח זמנים
- 20 - הנשיא וייצמן/שז''ר-טבריה<->מכללת צמח-עמק הירדן-10/ לוח זמנים
- 22 - ת. רכבת כפר יהושע/איסוף-כפר יהושע<->אזור תעשיה רמת ישי-רמת ישי-20/ לוח זמנים
- 185 - ת. רכבת כפר יהושע/איסוף-כפר יהושע<->בית ספר מגידו / 6953-מגידו-10/ לוח זמנים
- 57 - ת. רכבת עפולה/איסוף-עפולה<->גדעונה-גדעונה-10/ לוח זמנים
- 98 - דרך הגבורה/בי''ס אורט במעלה-טבריה<->מרכז מסחרי/וייצמן-טבריה-20/ לוח זמנים