קו 383
גבעת זאב←מודיעין עילית
קווים (Kavim)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 383 של קווים (Kavim) (מעודכן)
בקו 383 (גבעת זאב←מודיעין עילית) יש 37 תחנות. מסלול הקו מתחיל במרכז מסחרי/אגן האיילות ומסתיים בשדרות בית שמאי/שדרות בית הלל.
לוח הזמנים לקו 383 אוטובוס לשבוע הקרוב: הקו יוצא פעם ביום ב16:35. שעות הפעילות השבוע: סוף שבוע.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 383 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: גבעת זאב←מודיעין עילית (37 תחנות)
מרכז מסחרי/אגן האיילות
אגן האיילות
גן ילדים/אגן האיילות
אגן האיילות/היעל
אגן האיילות/הדישון
בי''ס בית יעקב תבונות/האיילות
המכבים/יהושע בן נון
האתרוג/קרלין
קרית יערים/הלולב
שדרות בית הלל/כניסה לעיר
מרכז מסחרי/שדרות יחזקאל
שד. יחזקאל/רב ושמואל
שד. יחזקאל/רב ושמואל
יהודה הנשיא/יחזקאל
תיבות דואר/יהודה הנשיא
יהודה הנשיא ה
יהודה הנשיא / רשב''י
שדרות אביי ורבא/רבי טרפון
שדרות בית הלל/חפץ חיים
חפץ חיים/שדי חמד
מסילת יוסף א
מסילת יוסף ב
מסילת יוסף/מרומי שדה
מסילת יוסף ד
גן ילדים/נתיבות המשפט
נתיבות המשפט/מעלות שמחה
מעלות שמחה/מסילת ישרים
ישיבת חדרה/שערי תשובה
שערי תשובה/ראשית חכמה
שערי תשובה/ראשית חכמה
שערי תשובה/כולל רצופות
בית ספר החינוך/שערי תשובה
שד' בית שמאי/שד' הרב מפוניביז
בית הכנסת קרלין
שדרות בית שמאי/רש''י
ישיבת חכמת התורה/שדרות בית שמאי
שדרות בית שמאי/שדרות בית הלל
שאלות ותשובות לגבי קו 383
מתי מתחיל לפעול קו 383?
קו 383 מתחיל לפעול ב-16:35 בשישי
באיזו שעה קו 383 מפסיק לעבוד?
קו 383 מפסיק לפעול ב-16:35 בשישי
מתי מגיע קו 383?
כדי לראות מתי קו גבעת זאב←מודיעין עילית האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו גבעת זאב←מודיעין עילית הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 383 (גבעת זאב←מודיעין עילית)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס גבעת זאב←מודיעין עילית (גבעת זאב←מודיעין עילית) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 383 של קווים (Kavim) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 383 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 383 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 383 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 383
קו 383 האוטובוס פועל בסופי השבוע. שעות פעולה רגילות: 16:35
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ב׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ג׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ד׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ה׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ו׳ | 16:35 | יציאה אחת ביום |
ש׳ | 21:45 | יציאה אחת ביום |
התרעות שירות של אוטובוס קווים (Kavim)
צפה בכל העדכונים ל383 (מ מרכז מסחרי/אגן האיילות), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 383 (גבעת זאב←מודיעין עילית) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על קווים (Kavim) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 383
תעריף הנסיעה ב383 (גבעת זאב←מודיעין עילית) של קווים (Kavim) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של קווים (Kavim), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של קווים (Kavim).
383 (קווים (Kavim))
התחנה הראשונה של קו 383 היא מרכז מסחרי/אגן האיילות והתחנה האחרונה היא שדרות בית שמאי/שדרות בית הלל.
קו 383 (גבעת זאב←מודיעין עילית) פועל בסוף שבוע.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של קווים (Kavim), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 383. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 383.
מעקב אחר קו האוטובוס 383 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 383 (גבעת זאב←מודיעין עילית) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 383 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של קווים (Kavim) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור קווים (Kavim) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של קווים (Kavim) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 383 ב-ישראל
383 - כיוונים חלופיים
קווי קווים (Kavim) בישראל
- 12 - ת. מרכזית רמלה/רציפים-רמלה<->ת. מרכזית רמלה/הורדה-רמלה-30/ לוח זמנים
- 239 - כביש 1/המטה הארצי-ירושלים<->הר''ן/קדושת לוי-ביתר עילית-2#/ לוח זמנים
- 23 - ת. מרכזית נתניה/רציפים-נתניה<->ת. מרכזית נתניה/הורדה-נתניה-30/ לוח זמנים
- 233 - באקה/כניסה צפונית-באקה אל ע'רביה<->ת. מרכזית נתניה/הורדה-נתניה-10/ לוח זמנים
- 131 - קדושת לוי/שלום רב-ביתר עילית<->רבי מאיר/רבן יוחנן בן זכאי-אלעד-1#/ לוח זמנים
- 895 - אבי עזרי א-מודיעין עילית<->שדרות האמוראים/רבינא-בית שמש-10/ לוח זמנים
- 384 - שדרות יחד שבטי ישראל/הרב אלישיב-לוד<->אזור התעשייה-בני ברק-10/ לוח זמנים
- 796 - ביר אל סיכה-זמר<->מתנ''ס-עספיא-11/ לוח זמנים
- 33 - יצחק רבין /נחל צלמון-מודיעין מכבים רעות<->עירייה-מודיעין מכבים רעות-20/ לוח זמנים
- 112 - ת. רכבת תל אביב- סבידור/רציפים A-תל אביב יפו<->שדרות החשמונאים/לב העיר-מודיעין מכבים רעות-20/ לוח זמנים
- 279 - קדושת לוי/שלום רב-ביתר עילית<->וינוגרד/זווין-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 45 - ת. מרכזית נתניה/רציפים-נתניה<->כיכר המייסדים-ינוב-17/ לוח זמנים
- 11 - העצמאות/השומרון-אבן יהודה<->הדסים רציפים-אבן יהודה-17
- 685 - מסוף מודיעין עילית-מודיעין עילית<->שד. מלכי ישראל/רחבת גדעון בן יואש-קרית גת-10/ לוח זמנים
- 46 - מסוף אום אל פחם-אום אל פחם<->ת. רכבת חדרה-חדרה-10/ לוח זמנים
- 29 - צרכניה-מכמורת<->ת. מרכזית נתניה/הורדה-נתניה-20/ לוח זמנים
- 15א - מסוף פוריידיס-פוריידיס<->צומת פוריידיס צפוני-פוריידיס-12/ לוח זמנים
- 33 - מסוף קסטינה-מלאכי לצפון-באר טוביה<->נחם א-נחם-20/ לוח זמנים
- 23 - השומרון/ותיקים-אבן יהודה<->הדסים רציפים-אבן יהודה-11/ לוח זמנים
- 85 - שד. עמק איילון/כיכר שקנאי-שוהם<->מכבים/הזוהר-שוהם-20/ לוח זמנים