קו 386 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש
באר שבע←ערד
מטרופולין (Metropoline)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 386 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש של מטרופולין (Metropoline) (מעודכן)
בקו 386 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש (באר שבע←ערד) יש 15 תחנות. מסלול הקו מתחיל בת.מרכזית באר שבע/רציפים בינעירוני ומסתיים ביהודה/תחנה מרכזית.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 386 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: באר שבע←ערד (15 תחנות)
ת.מרכזית באר שבע/רציפים בינעירוני
בית רסקו/יצחק רגר
יצחק רגר/שדרות שז''ר
מרכז רפואי סורוקה/יצחק רגר
מרכז רפואי סורוקה/בן גוריון
מעונות הסטודנטים/שדרות בן גוריון
תחנת רכבת/שדרות דוד בן גוריון
שדרות דוד בן גוריון/דרך השלום
שדרות דוד בן גוריון/יעקב גרשפלד
דרך אליהו נאוי/שדרות דוד בן גוריון
צומת עומר מערב
מחלף מיתר לערד
חוות סוסים
אזור תעשיה
יהודה/תחנה מרכזית
שאלות ותשובות לגבי קו 386 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש
מתי מתחיל לפעול קו 386 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש?
קו 386 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש מתחיל לפעול ב-07:00 בראשון, שני, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 386 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש מפסיק לעבוד?
קו 386 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש מפסיק לפעול ב-14:00 בשישי
מתי מגיע קו 386 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש?
כדי לראות מתי קו באר שבע←ערד האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו באר שבע←ערד הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 386 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש (באר שבע←ערד)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס באר שבע←ערד (באר שבע←ערד) הוא ₪5.50 - ₪12.00.
האם קו האוטובוס 386 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש של מטרופולין (Metropoline) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 386 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 386 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 386 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש הקרובה ביותר
מפת המסלול של קו האוטובוס 386 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש של מטרופולין (Metropoline) - באר שבע←ערד
לוח זמנים של קו 386 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש
קו האוטובוס 386 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש, פועל בימים ראשון עד חמישי. שעות הפעילות הרגילות: 07:00 - 19:30
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 07:00 - 19:30 | 30 - 60 |
ב׳ | 07:00 - 19:30 | 30 - 60 |
ג׳ | 07:20 - 21:30 | 55 - 85 |
ד׳ | 07:00 - 19:30 | 30 - 60 |
ה׳ | 07:00 - 19:30 | 30 - 60 |
ו׳ | 12:00 - 14:00 | 60 |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס מטרופולין (Metropoline)
צפה בכל העדכונים ל386 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש (מ ת.מרכזית באר שבע/רציפים בינעירוני), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 386 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש (באר שבע←ערד) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על מטרופולין (Metropoline) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 386 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש
תעריף הנסיעה ב386 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש (באר שבע←ערד) של מטרופולין (Metropoline) הוא בין ₪5.50 ל-₪12.00. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של מטרופולין (Metropoline), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של מטרופולין (Metropoline).
386 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש (מטרופולין (Metropoline))
התחנה הראשונה של קו 386 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש היא ת.מרכזית באר שבע/רציפים בינעירוני והתחנה האחרונה היא יהודה/תחנה מרכזית.
קו 386 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש (באר שבע←ערד) פועל בימי חול.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של מטרופולין (Metropoline), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 386 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 386 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש.
מעקב אחר קו האוטובוס 386 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 386 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש (באר שבע←ערד) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 386 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של מטרופולין (Metropoline) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור מטרופולין (Metropoline) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של מטרופולין (Metropoline) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 386 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש ב-ישראל
386 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש - כיוונים חלופיים
קווי מטרופולין (Metropoline) בישראל
- 56 - קוממיות/מזכירות-קוממיות<->בני ברית/מורדי הגיטאות-אשדוד-1#/ לוח זמנים
- 61 - בי''ס יגאל אלון/שד' ששת הימים-כפר סבא<->קניון ג'י/וייצמן-כפר סבא-29/ לוח זמנים
- 37 - ת.מרכזית באר שבע/רציפים בינעירוני-באר שבע<->ת.מרכזית באר שבע/הורדה-באר שבע-3#/ לוח זמנים
- 145 - מכללת בית ברל-בית ברל<->עבד אל כרים קאסם/אל ח'ליל-כפר קאסם-11/ לוח זמנים
- 76 - החרושת/מסוף אור יהודה-אור יהודה<->מסוף משה ארנס/הורדה-פתח תקווה-20/ לוח זמנים
- 280 - מגדל קונקורד/דרך בן גוריון-בני ברק<->רבן יוחנן בן זכאי/שמעיה-אלעד-27/ לוח זמנים
- 59 - החרושת/מעלה המגדל-אור יהודה<->ת. רכבת תל אביב - סבידור/הורדה-תל אביב יפו-20/ לוח זמנים
- 570 - הנרקיס/הורדים-אלישמע<->מסוף רדינג/הורדה-תל אביב יפו-11/ לוח זמנים
- 559 - בן איש חי/קארו-בית שמש<->מלון יפה נוף-ערד-2#/ לוח זמנים
- 80 - עמק החולה/עמק איילון-כפר סבא<->בי''ס יגאל אלון/שד' ששת הימים-כפר סבא-19/ לוח זמנים
- 236 - החרושת/מעלה המגדל-אור יהודה<->מסוף כרמלית/הורדה-תל אביב יפו-20/ לוח זמנים
- 3 - דרך העצמאות/סעדיה חתוכה-יהוד מונוסון<->בית החולים תל השומר/מיון-רמת גן-10/ לוח זמנים
- 82 - חט''ב רימון-רעננה<->רבוצקי/אחוזה-רעננה-2#/ לוח זמנים
- 605 - דרך רזיאל/הרב ריינס-נתניה<->ת.מרכזית תל אביב קומה 6/הורדה-תל אביב יפו-11/ לוח זמנים
- 608 - ת. רכבת נתניה-נתניה<->ת.מרכזית תל אביב קומה 6/הורדה-תל אביב יפו-1#/ לוח זמנים
- 604 - ת. מרכזית נתניה/רציפים-נתניה<->מסוף רדינג/הורדה-תל אביב יפו-1#/ לוח זמנים
- 85 - שד. עמק איילון/מודיעים-שוהם<->מסוף חרש-פתח תקווה-20/ לוח זמנים
- 29 - איזור התעשיה כפר סבא-כפר סבא<->השונית/יורדי ים-הרצליה-1#/ לוח זמנים
- 50 - בית הלוחם-באר שבע<->בית ספר לחינוך מיוחד-ערערה בנגב-1#/ לוח זמנים
- 282 - ת. מרכזית יבנה-יבנה<->רבן יוחנן בן זכאי/שמעיה-אלעד-20/ לוח זמנים