קו 451
רמלה←תל אביב-יפו
קווים (Kavim)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 451 של קווים (Kavim) (מעודכן)
בקו 451 (רמלה←תל אביב-יפו) יש 37 תחנות. מסלול הקו מתחיל בביאליק/הרב עובדיה סומך ומסתיים בת.מרכזית תל אביב קומה 6/הורדה.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 451 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: רמלה←תל אביב-יפו (37 תחנות)
ביאליק/הרב עובדיה סומך
קופת חולים כללית/ביאליק
ביאליק/שמואל הנביא
כביש 40/קריית האומנים
מחנה פיקוד העורף
שדרות הרצל/תל חי
ת. מרכזית רמלה/רציפים
שוק עירוני/שדרות הרצל
שדרות הרצל/הגדוד העברי
שדרות הרצל/טרומפלדור
שדרות הרצל/ההגנה
שדרות הרצל /אהרון בן יוסף
הרצל/מבצע קדש
שדרות הרצל/אנגל
צומת מחנה 104
צומת ניר צבי
שוק סיטונאי
תעשיון צריפין
המרכז רפואי יצחק שמיר/צריפין
צומת חב''ד
טריגוסין/כביש 44
צומת בית דגן
דרך השבעה/צבי זעירא
דרך השבעה/קפלן
דרך השבעה/המלאכה
דרך השבעה/הרצל
דרך השבעה/המכתש
אזור/דרך השבעה
בית ספר מקווה ישראל/כביש 44
צומת חולון/דרך בן צבי
קריית שלום/דרך בן צבי
דרך בן צבי/לבון
הרצל/דרך בן צבי
הגן הזואולוגי/הרצל
דרך קיבוץ גלויות/לבון
חיל השריון/קיבוץ גלויות
ת.מרכזית תל אביב קומה 6/הורדה
שאלות ותשובות לגבי קו 451
מתי מתחיל לפעול קו 451?
קו 451 מתחיל לפעול ב-04:55 בשישי
באיזו שעה קו 451 מפסיק לעבוד?
קו 451 מפסיק לפעול ב-15:15 בשישי
מתי מגיע קו 451?
כדי לראות מתי קו רמלה←תל אביב-יפו האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו רמלה←תל אביב-יפו הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 451 (רמלה←תל אביב-יפו)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס רמלה←תל אביב-יפו (רמלה←תל אביב-יפו) הוא ₪5.50 - ₪12.00.
האם קו האוטובוס 451 של קווים (Kavim) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 451 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 451 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 451 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 451
קו 451 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 05:00 - 22:30
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 05:00 - 22:30 | 15 - 32 |
ב׳ | 05:00 - 22:30 | 15 - 32 |
ג׳ | 05:00 - 22:30 | 20 - 40 |
ד׳ | 05:00 - 22:30 | 15 - 32 |
ה׳ | 05:00 - 22:30 | 15 - 32 |
ו׳ | 04:55 - 15:15 | 15 - 45 |
ש׳ | 21:00 - 23:15 | 45 |
התרעות שירות של אוטובוס קווים (Kavim)
צפה בכל העדכונים ל451 (מ ביאליק/הרב עובדיה סומך), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 451 (רמלה←תל אביב-יפו) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על קווים (Kavim) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 451
תעריף הנסיעה ב451 (רמלה←תל אביב-יפו) של קווים (Kavim) הוא בין ₪5.50 ל-₪12.00. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של קווים (Kavim), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של קווים (Kavim).
451 (קווים (Kavim))
התחנה הראשונה של קו 451 היא ביאליק/הרב עובדיה סומך והתחנה האחרונה היא ת.מרכזית תל אביב קומה 6/הורדה.
קו 451 (רמלה←תל אביב-יפו) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של קווים (Kavim), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 451. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 451.
מעקב אחר קו האוטובוס 451 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 451 (רמלה←תל אביב-יפו) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 451 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של קווים (Kavim) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור קווים (Kavim) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של קווים (Kavim) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 451 ב-ישראל
451 - כיוונים חלופיים
קווי קווים (Kavim) בישראל
- 59 - עירייה-מודיעין מכבים רעות<->דרך מנחם בגין/מסוף-מודיעין מכבים רעות-10/ לוח זמנים
- 202 - ת. מרכזית מודיעין מכבים רעות-מודיעין מכבים רעות<->רכבת קריית אריה/חנה וסע-פתח תקווה-10/ לוח זמנים
- 149 - מעזריטש/ מהרי''ץ-ביתר עילית<->מגדל ויטה/דרך בן גוריון-בני ברק-17/ לוח זמנים
- 230 - חניון תח''צ/שדרות בית הלל-מודיעין עילית<->אבו חצירא/הרב פתאיה-בני ברק-11/ לוח זמנים
- 71 - דרך המסילה/ששת הימים-בנימינה גבעת עדה<->קידמה/התמדה-חריש-10/ לוח זמנים
- 132 - קדושת לוי/שלום רב-ביתר עילית<->שד. מלכי ישראל/רחבת גדעון בן יואש-קרית גת-1#/ לוח זמנים
- 25 - עין אבראהים ד-אום אל פחם<->דרך ואדי אלנסור-אום אל פחם-10/ לוח זמנים
- 583 - דרך שרה/כ''ט בנובמבר-זכרון יעקב<->רמב''ן/שדרות בית שמאי-מודיעין עילית-20/ לוח זמנים
- 57 - רבי עקיבא/יהודה הנשיא-מודיעין עילית<->יהודה הנשיא / רשב''י-מודיעין עילית-21/ לוח זמנים
- 153 - בית ספר לבנות בית רבקה-כפר חב''ד<->ת.מרכזית תל אביב קומה 6/הורדה-תל אביב יפו-20/ לוח זמנים
- 589 - מסוף מודיעין עילית-מודיעין עילית<->שד. מלכי ישראל/רחבת גדעון בן יואש-קרית גת-10/ לוח זמנים
- 76 - מכבים/חרמון-שוהם<->מועדון/תרשיש-שוהם-20/ לוח זמנים
- 112 - ת. רכבת תל אביב- סבידור/רציפים A-תל אביב יפו<->שדרות החשמונאים/לב העיר-מודיעין מכבים רעות-20/ לוח זמנים
- 332 - חניון תח''צ/שדרות בית הלל-מודיעין עילית<->בית וגן/הרב אלפיה-ירושלים-10/ לוח זמנים
- 157 - אלמוג סנטר/אפרים קישון-באר יעקב<->ת.מרכזית תל אביב קומה 6/הורדה-תל אביב יפו-14/ לוח זמנים
- 57 - חניון דרומי/איסוף-מודיעין מכבים רעות<->דם המכבים /חרצית-מודיעין מכבים רעות-20/ לוח זמנים
- 76 - קיבוץ שדות ים-שדות ים<->מתחם מיקס/צה''ל-חדרה-20/ לוח זמנים
- 450 - מסוף אונברסיטת ת''א-תל אביב יפו<->ת. מרכזית רמלה/הורדה-רמלה-20/ לוח זמנים
- 452 - ת.מרכזית תל אביב קומה 6/רציפים-תל אביב יפו<->שדרות ירושלים/דרך הרמ''א-רמלה-20/ לוח זמנים
- 29 - דרך פיק''א/יהודה הלוי-פרדס חנה כרכור<->ת. מרכזית חדרה/רציפים-חדרה-20/ לוח זמנים