קו 460
ירושלים←קריית גת
אגד (Egged)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 460 של אגד (Egged) (מעודכן)
בקו 460 (ירושלים←קריית גת) יש 14 תחנות. מסלול הקו מתחיל בת. מרכזית ירושלים קומה 3/רציפים ומסתיים בכיכר המעפיל.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 460 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: ירושלים←קריית גת (14 תחנות)
ת. מרכזית ירושלים קומה 3/רציפים
מחלף חמד
צומת חטיבה שבע
צומת נחשון
צומת חולדה/טל שחר
מחנה נחל שורק/לדרום
צומת יסודות
צומת שדה משה
שד. לכיש/שד. מלכי ישראל
שד. לכיש/שד. גת
ת. מרכזית קרית גת/רציפים
שדרות צה''ל/העצמאות
שד. מלכי ישראל/שד. צה''ל
כיכר המעפיל
שאלות ותשובות לגבי קו 460
מתי מתחיל לפעול קו 460?
קו 460 מתחיל לפעול ב-08:15 בשישי
באיזו שעה קו 460 מפסיק לעבוד?
קו 460 מפסיק לפעול ב-15:10 בשישי
מתי מגיע קו 460?
כדי לראות מתי קו ירושלים←קריית גת האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו ירושלים←קריית גת הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 460 (ירושלים←קריית גת)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס ירושלים←קריית גת (ירושלים←קריית גת) הוא ₪5.50 - ₪16.00.
האם קו האוטובוס 460 של אגד (Egged) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 460 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 460 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 460 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 460
קו 460 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 08:25 - 20:15
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 08:25 - 20:15 | 60 - 265 |
ב׳ | 08:25 - 20:15 | 60 - 265 |
ג׳ | 08:25 - 20:15 | 60 - 265 |
ד׳ | 08:25 - 20:15 | 60 - 265 |
ה׳ | 08:25 - 20:15 | 60 - 265 |
ו׳ | 08:15 - 15:10 | 50 - 120 |
ש׳ | 20:50 - 22:50 | 60 |
התרעות שירות של אוטובוס אגד (Egged)
צפה בכל העדכונים ל460 (מ ת. מרכזית ירושלים קומה 3/רציפים), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 460 (ירושלים←קריית גת) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אגד (Egged) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 460
תעריף הנסיעה ב460 (ירושלים←קריית גת) של אגד (Egged) הוא בין ₪5.50 ל-₪16.00. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אגד (Egged), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אגד (Egged).
460 (אגד (Egged))
התחנה הראשונה של קו 460 היא ת. מרכזית ירושלים קומה 3/רציפים והתחנה האחרונה היא כיכר המעפיל.
קו 460 (ירושלים←קריית גת) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אגד (Egged), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 460. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 460.
מעקב אחר קו האוטובוס 460 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 460 (ירושלים←קריית גת) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 460 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אגד (Egged) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אגד (Egged) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אגד (Egged) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 460 ב-ישראל
460 - כיוונים חלופיים
קווי אגד (Egged) בישראל
- 3 - כפר הסטודנטים/דרך יצחק שמיר-דימונה<->מסוף אגד/קניון פרץ סנטר-דימונה-29/ לוח זמנים
- 560 - הרותם/החרצית-אשדוד<->מלון יפה נוף-ערד-1ע/ לוח זמנים
- 5 - בית ספר אלונים/הבנים-פרדס חנה כרכור<->יד לבנים/דרך הבנים-פרדס חנה כרכור-3#/ לוח זמנים
- 5 - ת. מרכזית ק''ש/רציפים-קרית שמונה<->ת. מרכזית ק''ש/הורדה-קרית שמונה-3#/ לוח זמנים
- 26 - נתן שפריצר/הארי השואג-קרית אתא<->דגניה/חוף קרית חיים-חיפה-2#
- 30 - נמל תעופה רמון/רציפים-אילת<->מעבר גבול טאבה-אילת-2#/ לוח זמנים
- 826 - ת.מרכזית תל אביב קומה 7/רציפים-תל אביב יפו<->דליה/כליל החורש-נוף הגליל-19/ לוח זמנים
- 3 - סביון/הערבה-רכסים<->בית ספר בית יעקב/הרב משקובסקי-רכסים-1#/ לוח זמנים
- 436 - ת. מרכזית אשקלון רציפים/בינעירוני-אשקלון<->ת. מרכזית ירושלים/הורדה-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 393 - בהזמנה מראש - ת.מרכזית תל אביב קומה 6/רציפים-תל אביב יפו<->ת. מרכזית אילת/הורדה-אילת-1#אילת ↔ תל אביב-יפו/ לוח זמנים
- 991 - ת. מרכזית חוף הכרמל/רציפים בינעירוני-חיפה<->ת. מרכזית אילת/הורדה-אילת-2#/ לוח זמנים
- 94 - הגליל/בית ספר מוריה-כרמיאל<->הדקל/הברושים-כרמיאל-1#/ לוח זמנים
- 42 - ישיבת בני עקיבא/השלום-חדרה<->קניון גני הדרים/הפרדס-חדרה-2#/ לוח זמנים
- 22 - שדרות ניל''י/האורנים-זכרון יעקב<->תיכון המושבה/חלומות-זכרון יעקב-1#/ לוח זמנים
- 963 - ת. מרכזית ירושלים קומה 3/רציפים-ירושלים<->ת. מרכזית ק''ש/הורדה-קרית שמונה-3#/ לוח זמנים
- 18א - מנחם בגין/מחסן חברת חשמל-בית דגן<->יוסף טומי לפיד/דרך ההצלחה-ראשון לציון-29/ לוח זמנים
- 782 - רבי ישראל נג'ארה/יונתן בן עוזיאל-ירושלים<->דרוק/קהילות יעקב-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 966 - ת. מרכזית ירושלים קומה 3/רציפים-ירושלים<->קניון לב קצרין-קצרין-3#/ לוח זמנים
- 66 - קרית אתא מרכז-קרית אתא<->רמת יוחנן-רמת יוחנן-1#/ לוח זמנים
- 31 - ת. מרכזית אשקלון רציפים/בינעירוני-אשקלון<->מרכז ביג קסטינה-קרית מלאכי-2#/ לוח זמנים