461 Γραμμή
Στ. Χαλανδρι - Π. Πεντελη - Χαλανδρι
Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ
Πρόγραμμα και στάσεις διαδρομής Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ 461 λεωφορείο (Ενημερώθηκε)
Το 461 λεωφορείο (Στ. Χαλανδρι - Π. Πεντελη - Χαλανδρι) είναι μια κυκλική γραμμή με 75 στάσεις που αναχωρούν από τον σταθμό Αφετηρια 450,451,460,461 (Στ. Χαλανδρι).
Επιλέξτε 461 λεωφορείο στάσεις παρακάτω για να βρείτε ενημερωμένα δρομολόγια πραγματικού χρόνου και να δείτε τη διαδρομή τους στο χάρτη
Κατεύθυνση: Στ. Χαλανδρι - Π. Πεντελη - Χαλανδρι (75 στάσεις)
Αφετηρια 450,451,460,461 (Στ. Χαλανδρι)
Αργυροκαστρου
Εμπορ.Κεντρο
Ταυγετου
Παρνωνος
Ελικωνος
Αστυνομια
Φραγκοκκλησιας
Προαστιακος
Αθλητικο Κεντρο
Περιχαρους
Βριλησσια
Διασταυρωση Σισμανογλειου
Μπακογιαννη
Ανω Βριλησσια
Αθηνας
Στροφη Μελισσιων
Πατημα
Θεατρου
Π. Μελα
Μαγειρινα
Διαστ. Ν. Πεντελης
Πλεζανς
Μοναστηρι
Χαραυγη
Ιπποκρατους
1η Νοσοκομειο Παιδων
2η Νοσοκομειο Παιδων
Ιπποκρατους
Νοσοκομειο Παιδων
Πλατεια Αγ. Τριαδας
Ξηρομερου
Μαθητικες Κατασκηνωσεις
Ηπειρου
Ταξιαρχης Βελιος
Στρατιωτικο Νοσκομειο
Ηπειρου
Μαθητικες Κατασκηνωσεις
Αγ. Τρυφωνας
Τερμα Παλαιας Πεντελης
Νοσοκομειο Παιδων
Πλ. Χαραυγης
Μοναστηρι
Πλεζανς
Διαστ. Ν. Πεντελης
Μαγειρινα
Μητσος - Αννα
Θεατρου
Πατημα
Διαστ. Μελισσιων
Αθηνας
Ανω Βριλησσια
Μπακογιαννη
Διασταυρωση Σισμανογλειου
Βριλησσια
Περιχαρους
Αττικη Οδος
Προαστιακος
Μεσσηνιας
Σαραντοπουλου
Πευκο
Φαριντα
Αγ. Παντελεημων
Ικα
Καρελειον
Πλ. Χαλανδριου - Pl. Χalandrioy
Ομηρου - Omhroy
Παπανικολη - Papanikolh
Αριστοτελους - Aristoteloys
Υψηλαντου - Ypshlantoy
Πλ.Φλυας
Θησεως
Θεσσαλονικης
Τυμφρηστου
Αφετηρια 450,451,460,461 (Στ. Χαλανδρι)
461 FAQ
Τί ώρα ξεκινάει λειτουργία η γραμμή 461 λεωφορείο;
461 ξεκινάει λειτουργία στις 05:40 on Κυριακή, Δευτέρα, Τρίτη, Τετάρτη, Παρασκευή.
Τί ώρα σταματάει να λειτουργεί η γραμμή 461 λεωφορείο;
461 σταματάει λειτουργία στις 22:10 τη Κυριακή.
Τί ώρα φτάνει η γραμμή 461 λεωφορείο;
Πότε έρχεται η γραμμή Στ. Χαλανδρι - Π. Πεντελη - Χαλανδρι Λεωφορείο; Δείτε Ώρες Άφιξης Ζωντανά για ώρες άφιξης ζωντανά και για να δείτε το πλήρες πρόγραμμα για τη γραμμή Στ. Χαλανδρι - Π. Πεντελη - Χαλανδρι Λεωφορείο που βρίσκεται πιο κοντά στην τοποθεσία σας.
Η γραμμή 461 του Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ λεωφορείο εκτελείται στις Πρωτομαγιά, Ορθόδοξη Μεγάλη Παρασκευή και Ορθόδοξη Δευτέρα του Πάσχα;
Οι ώρες λειτουργίας του 461 λεωφορείο τα Πρωτομαγιά, Ορθόδοξη Μεγάλη Παρασκευή και Ορθόδοξη Δευτέρα του Πάσχα ενδέχεται να αλλάξουν. Ελέγξτε την εφαρμογή Moovit για περισσότερες λεπτομέρειες
Υπάρχει 461 λεωφορείο στάση κοντά μου;
Κάντε κλικ εδώ για να δείτε τον πλησιέστερο 461 λεωφορείο στάση.
Δρομολόγια γραμμής 461 λεωφορείο
461 λεωφορείο διαδρομή λειτουργεί κάθε μέρα. Κανονικές ώρες λειτουργίας: 05:40 - 22:55
Ημέρα | Ώρες Λειτουργίας | Συχνότητα (min) |
---|---|---|
Δευ | 05:40 - 22:55 | 25 - 35 |
Τρι | 05:40 - 22:55 | 25 - 35 |
Τετ | 05:40 - 22:55 | 25 - 35 |
Πεμ | 17:25 - 22:55 | 25 - 42 |
Παρ | 05:40 - 22:55 | 25 - 35 |
Σαβ | 05:55 - 22:50 | 30 - 35 |
Κυρ | 05:40 - 22:10 | 35 - 55 |
Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ λεωφορείο Ειδοποιήσεις Υπηρεσίας
Δείτε όλες τις ενημερώσεις για τη διεύθυνση 461 (από το Αφετηρια 450,451,460,461 (Στ. Χαλανδρι)), συμπεριλαμβανομένων των πληροφοριών κατάστασης σε πραγματικό χρόνο, των καθυστερήσεων λεωφορείο, των αλλαγών διαδρομών, των αλλαγών στις τοποθεσίες των στάσεων και οποιωνδήποτε άλλων αλλαγών υπηρεσίας. Αποκτήστε μια προβολή χάρτη σε πραγματικό χρόνο του 461 (Στ. Χαλανδρι - Π. Πεντελη - Χαλανδρι) και παρακολουθήστε το λεωφορείο καθώς κινείται στον χάρτη. Κατεβάστε την εφαρμογή για όλες τις πληροφορίες Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ τώρα.
461 γραμμή λεωφορείο ναύλος
Οι τιμές Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ 461 (Στ. Χαλανδρι - Π. Πεντελη - Χαλανδρι) ενδέχεται να αλλάξουν βάσει πολλών παραγόντων. Για περισσότερες πληροφορίες σχετικά με το κόστος των εισιτηρίων Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ, ελέγξτε την εφαρμογή Moovit ή τον επίσημο ιστότοπο του Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ.
461 (Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ)
Η πρώτη στάση της διαδρομής της γραμμής 461 λεωφορείο είναι Αφετηρια 450,451,460,461 (Στ. Χαλανδρι) και η τελευταία στάση είναι Αφετηρια 450,451,460,461 (Στ. Χαλανδρι). 461 (Στ. Χαλανδρι - Π. Πεντελη - Χαλανδρι) λειτουργεί κατά τη διάρκεια κάθε μέρα.
Πρόσθετες πληροφορίες: Η γραμμή 461 έχει 75 στάσεις και η συνολική διάρκεια ταξιδιού για αυτή τη διαδρομή είναι περίπου 74 λεπτά.
Εν κινήσει? Δείτε γιατί πάνω από 1.5 εκατομμύρια χρήστες εμπιστεύονται το Moovit ως την καλύτερη εφαρμογή δημόσιας συγκοινωνίας. Το Moovit σας προσφέρει προτεινόμενες διαδρομές για τον οργανισμό Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ, πραγματικό χρόνο, οδηγίες ζωντανά, χάρτες διαδρομών γραμμής στη πόλη Αθήνα και σας βοηθάει να βρείτε τη πλησιέστερη γραμμή 461 λεωφορείο στάσεις κοντά σας. Δεν είναι διαθέσιμο το ίντερνετ; Κατεβάστε ένα χάρτη PDF και δρομολόγια λεωφορείο για τη γραμμή 461 λεωφορείο για το ταξίδι σας.
Γραμμή 461 Παρακολούθηση σε πραγματικό χρόνο Λεωφορείο
Παρακολουθήστε τη γραμμή 461 (Στ. Χαλανδρι - Π. Πεντελη - Χαλανδρι) σε έναν ζωντανό χάρτη σε πραγματικό χρόνο και ακολουθήστε την τοποθεσία της καθώς μετακινείται μεταξύ των σταθμών. Χρησιμοποιήστε το Moovit ως γραμμή παρακολούθησης 461 λεωφορείο ή ζωντανή εφαρμογή παρακολούθησης Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ λεωφορείο και μην χάσετε ποτέ το λεωφορείο σας.
Χρησιμοποιήστε την εφαρμογή ως προγραμματιστή ταξιδιού για Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ ή ως προγραμματιστή ταξιδιού για Μετρό, Τραμ, Προαστιακός, Λεωφορείο, Τρόλεϊ ή Τελεφερίκ για να σχεδιάσετε τη διαδρομή σας γύρω από την Αθήνα. Ο προγραμματιστής ταξιδιού εμφανίζει ενημερωμένα δεδομένα για Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ και οποιαδήποτε λεωφορείο, συμπεριλαμβανομένης της γραμμής 461, στην Αθήνα
Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ Γραμμές στη πόλη Αθήνα
- 130 - ΠΕΙΡΑΙΑΣ - Ν. ΣΜΥΡΝΗ (ΚΥΚΛΙΚΗ)/ Πρόγραμμα
- 605 - ΠΕΡΙΣΣΟΣ - ΑΝΩ ΠΑΤΗΣΙΑ (ΚΥΚΛΙΚΗ)/ Πρόγραμμα
- 843 - ΠΕΙΡΑΙΑΣ - ΠΕΡΑΜΑ/ Πρόγραμμα
- Β10 - ΣΤΑΘΜΟΣ ΛΑΡΙΣΗΣ - ΑΧΑΡΝΑΙ (Μέσω ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΟΥΣ)/ Πρόγραμμα
- 805 - ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΣ - ΝΕΟΚΤΙΣΤΑ/ Πρόγραμμα
- 204Β - ΕΚΕΜΣ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ/ Πρόγραμμα
- 859 - ΠΕΙΡΑΙΑΣ - ΔΕΞΑΜΕΝΕΣ - ΝΕΟΣ ΜΩΛΟΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ (ΚΥΚΛΙΚΗ)/ Πρόγραμμα
- Β2 - ΣΤ. ΣΥΓΓΡΟΥ ΦΙΞ - ΑΓ.ΚΟΣΜΑΣ (ΜΕΣΩ ΠΑΡΑΛΙΑΚΗΣ) (ΚΥΚΛΙΚΗ)/ Πρόγραμμα
- 813 - ΑΒΕΡΩΦ - ΠΡΟΥΣΣΗΣ/ Πρόγραμμα
- 221 - ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥΠΟΛΗ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ (ΚΥΚΛΙΚΗ) / PANEPISTIMIOYPOLI - AKADIMIA/ Πρόγραμμα
- 801 - ΠΕΙΡΑΙΑΣ - ΠΑΛΑΣΚΑ/ Πρόγραμμα
- 642 - ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΑΓ.ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ - ΠΕΥΚΗ (ΚΥΚΛΙΚΗ)/ Πρόγραμμα
- 543 - ΣΤΑΘΜΟΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΝΟΣ. ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ (ΚΥΚΛΙΚΗ)/ Πρόγραμμα
- 825 - ΝΕΑΠΟΛΗ - ΑΓ. ΑΝΤΩΝΙΟΣ - ΠΕΙΡΑΙΑΣ Β (ΚΥΚΛΙΚΗ)/ Πρόγραμμα
- 852 - ΝΕΑΠΟΛΗ - ΣΤ. ΜΕΤΡΟ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΚΥΚΛΙΚΗ)/ Πρόγραμμα
- 550 - Π. ΦΑΛΗΡΟ - ΚΗΦΙΣΙΑ / P. FALIRO - KIFISIA/ Πρόγραμμα
- 748 - ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ - ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ - ΣΤ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ (ΚΥΚΛΙΚΗ)/ Πρόγραμμα
- Α8 - ΠΟΛΥΤΕΧΝΕΙΟ - Ν. ΙΩΝΙΑ - ΜΑΡΟΥΣΙ / POLYTECHNEIO - N. IONIA - MAROUSI/ Πρόγραμμα
- 822 - ΣΤ. ΑΓ. ΑΝΤΩΝΙΟΣ - ΝΕΑ ΖΩΗ (ΚΥΚΛΙΚΗ)/ Πρόγραμμα
- 116 - ΓΛΥΦΑΔΑ - ΒΑΡΗ - ΚΙΤΣΙ/ Πρόγραμμα