748 Γραμμή
Χρυσουπολη - Ανθουπολη - Στ. Περιστερι
Πρόγραμμα και στάσεις διαδρομής Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ 748 (Ενημερώθηκε)
Το 748 (Χρυσουπολη - Ανθουπολη - Στ. Περιστερι) είναι μια κυκλική γραμμή με 35 στάσεις που αναχωρούν από τον σταθμό Αφετηρια 748 (Χρυσουπολη).
Επιλέξτε 748 σταθμούς παρακάτω για να βρείτε ενημερωμένα δρομολόγια πραγματικού χρόνου και να δείτε τη διαδρομή τους στο χάρτη
Κατεύθυνση: Χρυσουπολη - Ανθουπολη - Στ. Περιστερι (35 στάσεις)
Αφετηρια 748 (Χρυσουπολη)
1η Χρυσουπολεως
Πλ. Δεγλερη
Αστυνομια
Κορωναιου
Αργυροκαστρου
Αγ. Κηρυκος
Αγ. Μαρινα
Στροφη
Φουρνος
Προνοια
Θηβων
Ταχυδρομειο
Δημαρχειο
Φλεμινγκ
Αστυνομια
Δημαρχειο
Ταχυδρομειο
Θηβων
Προνοια
Διασταυρωση Θηβων
1η Ανδριτσαινης
2η Ανδριτσαινης
3η Ανδριτσαινης
Κορωναιου
Αστυνομια
1η Χρυσουπολεως
2η Χρυσουπολεως
3η Χρυσουπολεως
Ανθεων
Αιγλης
Τεμπων
Εσπεριδων
Σαπφους
Αφετηρια 748 (Χρυσουπολη)
748 FAQ
Τί ώρα ξεκινάει λειτουργία η γραμμή 748 ;
748 ξεκινάει λειτουργία στις 05:10 on Δευτέρα, Τρίτη, Πέμπτη, Παρασκευή, Σάββατο.
Τί ώρα σταματάει να λειτουργεί η γραμμή 748 ;
748 σταματάει λειτουργία στις 21:10 τη Κυριακή.
Τί ώρα φτάνει η γραμμή 748 ;
Πότε έρχεται η γραμμή Χρυσουπολη - Ανθουπολη - Στ. Περιστερι ; Δείτε Ώρες Άφιξης Ζωντανά για ώρες άφιξης ζωντανά και για να δείτε το πλήρες πρόγραμμα για τη γραμμή Χρυσουπολη - Ανθουπολη - Στ. Περιστερι που βρίσκεται πιο κοντά στην τοποθεσία σας.
Υπάρχει 748 σταθμός κοντά μου;
Κάντε κλικ εδώ για να δείτε τον πλησιέστερο 748 σταθμός.
Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ Ειδοποιήσεις Υπηρεσίας
Δείτε όλες τις ενημερώσεις για τη διεύθυνση 748 (από το Αφετηρια 748 (Χρυσουπολη)), συμπεριλαμβανομένων των πληροφοριών κατάστασης σε πραγματικό χρόνο, των καθυστερήσεων , των αλλαγών διαδρομών, των αλλαγών στις τοποθεσίες των στάσεων και οποιωνδήποτε άλλων αλλαγών υπηρεσίας. Αποκτήστε μια προβολή χάρτη σε πραγματικό χρόνο του 748 (Χρυσουπολη - Ανθουπολη - Στ. Περιστερι) και παρακολουθήστε το καθώς κινείται στον χάρτη. Κατεβάστε την εφαρμογή για όλες τις πληροφορίες τώρα.
748 γραμμή ναύλος
Οι τιμές Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ 748 (Χρυσουπολη - Ανθουπολη - Στ. Περιστερι) ενδέχεται να αλλάξουν βάσει πολλών παραγόντων. Για περισσότερες πληροφορίες σχετικά με το κόστος των εισιτηρίων Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ, ελέγξτε την εφαρμογή Moovit ή τον επίσημο ιστότοπο του .
748
Η πρώτη στάση της διαδρομής της γραμμής 748 είναι Αφετηρια 748 (Χρυσουπολη) και η τελευταία στάση είναι Αφετηρια 748 (Χρυσουπολη). 748 (Χρυσουπολη - Ανθουπολη - Στ. Περιστερι) λειτουργεί κατά τη διάρκεια κάθε μέρα.
Πρόσθετες πληροφορίες: Η γραμμή 748 έχει 35 σταθμούς και η συνολική διάρκεια ταξιδιού για αυτή τη διαδρομή είναι περίπου 25 λεπτά.
Εν κινήσει? Δείτε γιατί πάνω από 1.5 εκατομμύρια χρήστες εμπιστεύονται το Moovit ως την καλύτερη εφαρμογή δημόσιας συγκοινωνίας. Το Moovit σας προσφέρει προτεινόμενες διαδρομές για τον οργανισμό Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ, πραγματικό χρόνο, οδηγίες ζωντανά, χάρτες διαδρομών γραμμής στη πόλη Αθήνα και σας βοηθάει να βρείτε τη πλησιέστερη γραμμή 748 σταθμούς κοντά σας. Δεν είναι διαθέσιμο το ίντερνετ; Κατεβάστε ένα χάρτη PDF και δρομολόγια για τη γραμμή 748 για το ταξίδι σας.
Γραμμή 748 Παρακολούθηση σε πραγματικό χρόνο
Παρακολουθήστε τη γραμμή 748 (Χρυσουπολη - Ανθουπολη - Στ. Περιστερι) σε έναν ζωντανό χάρτη σε πραγματικό χρόνο και ακολουθήστε την τοποθεσία της καθώς μετακινείται μεταξύ των σταθμών. Χρησιμοποιήστε το Moovit ως γραμμή παρακολούθησης 748 ή ζωντανή εφαρμογή παρακολούθησης Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ και μην χάσετε ποτέ το σας.
Χρησιμοποιήστε την εφαρμογή ως προγραμματιστή ταξιδιού για Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ ή ως προγραμματιστή ταξιδιού για μετρό, τραμ, προαστιακός, λεωφορείο, τρόλεϊ ή τελεφερίκ για να σχεδιάσετε τη διαδρομή σας γύρω από την Αθήνα. Ο προγραμματιστής ταξιδιού εμφανίζει ενημερωμένα δεδομένα για Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ και οποιαδήποτε , συμπεριλαμβανομένης της γραμμής 748, στην Αθήνα
Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ Γραμμές στη πόλη Αθήνα
- 651 - ΨΥΧΙΚΟ - ΠΑΝΟΡΜΟΥ Α (ΚΥΚΛΙΚΗ)/ Πρόγραμμα
- 524 - ΣΤΑΘΜΟΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΠΟΛΙΤΕΙΑ (ΚΥΚΛΙΚΗ) / ST. KIFISIA - POLITEIA/ Πρόγραμμα
- 910 - ΣΤ. ΣΥΓΓΡΟΥ ΦΙΞ - ΤΖΙΤΖΙΦΙΕΣ (ΚΥΚΛΙΚΗ)/ Πρόγραμμα
- 446 - ΣΤΑΘ. ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ - ΝΟΣΟΚ. ΠΕΝΤΕΛΗΣ (Μέσω ΠΙΚΠΑ)/ Πρόγραμμα
- Γ12 - ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΠΟΛΥΤΕΧΝΕΙΟ (ΚΥΚΛΙΚΗ)/ Πρόγραμμα
- 805 - ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΣ - ΝΕΟΚΤΙΣΤΑ/ Πρόγραμμα
- 500 - ΠΕΙΡΑΙΑΣ - ΚΗΦΙΣΙΑ (ΠΛ. ΠΛΑΤΑΝΟΥ) (ΝΥΧΤΕΡΙΝΗ) / PEIRAIAS - KIFISIA - (PL.PLATANOU) (NIGHT LINE)/ Πρόγραμμα
- 841 - ΠΕΡΑΜΑ - ΣΤ. ΝΙΚΑΙΑ (ΚΥΚΛΙΚΗ)/ Πρόγραμμα
- 811 - ΧΑΪΔΑΡΙ - ΣΤ. ΑΓΙΑ ΜΑΡΙΝΑ (ΚΥΚΛΙΚΗ)/ Πρόγραμμα
- 720 - ΑΝΑΚΑΣΑ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΣΤ. ΑΤΤΙΚΗ/ Πρόγραμμα
- 752 - ΑΧΑΡΝΑΙ - ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗΣ - ΑΓ. ΠΕΤΡΟΣ (ΚΥΚΛΙΚΗ)/ Πρόγραμμα
- 451 - ΣΤ. ΧΑΛΑΝΔΡΙ - Ν. ΠΕΝΤΕΛΗ - ΧΑΛΑΝΔΡΙ (ΚΥΚΛΙΚΗ)/ Πρόγραμμα
- 523 - ΣΤΑΘΜΟΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΑΔΑΜΕΣ Β' (ΚΥΚΛΙΚΗ)/ Πρόγραμμα
- 305 - ΣΤ. ΝΟΜΙΣΜΑΤΟΚΟΠΕΙΟ - ΑΡΤΕΜΙΣ (ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ)/ Πρόγραμμα
- 126 - ΠΑΛ. ΦΑΛΗΡΟ - ΣΤ. ΣΥΓΓΡΟΥ ΦΙΞ (ΚΥΚΛΙΚΗ)/ Πρόγραμμα
- 725 - ΑΧΑΡΝΑΙ (ΜΕΣΟΝΥΧΙ) - ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΕΣ (ΠΛ.ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΟΥΣ)/ Πρόγραμμα
- 846 - ΝΕΑΠΟΛΗ - ΣΤ. ΝΙΚΑΙΑ (ΚΥΚΛΙΚΗ)/ Πρόγραμμα
- 709 - ΤΟΠΙΚΟ ΔΡΟΣΟΥΠΟΛΗΣ (ΚΥΚΛΙΚΗ)/ Πρόγραμμα
- Β5 - ΣΤ. ΛΑΡΙΣΗΣ - Λ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΣ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ/ Πρόγραμμα
- 522 - ΣΤΑΘΜΟΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΑΔΑΜΕΣ Α' (ΚΥΚΛΙΚΗ)/ Πρόγραμμα