47 Lijn
Hasselt Station Perron 6
De Lijn
De Lijn 47 bus Routeschema en tussenstops (Bijgewerkt)
De route van bus 47 (Hasselt Station Perron 6) heeft in totaal 34 haltes. Het beginpunt is Tongeren Station en het eindpunt is Hasselt Station Perron 6.
Kies een van onderstaande bus 47 haltes voor actuele dienstregelingen en routekaart.
Richting: Hasselt Station Perron 6 (34 haltes)
Tongeren Station
Tongeren Koemarkt
Tongeren Bilzenpoort
Tongeren Mulkerweg
Tongeren Sint-Gillis Kerk
Tongeren Zavelberg
Neerrepen Weg Naar Dorp
Overrepen Kerk
Vliermaal Bissemstraat
Vliermaal Weg Naar Zammelen
Vliermaal Weg Naar Gors-Opleeuw
Guigoven Tongersesteenweg 2
Guigoven Centrum
Guigoven Kaberg
Guigoven Tongersesteenweg I
Guigoven Groenstraat
Kortessem Weg Naar Wellen
Kortessem Oud Tramstation
Kortessem Hachensteeg
Kortessem Printhagenstraat
Kortessem Herbroekstraat
Wimmertingen Centrum
Hasselt Herkerstraat
Hasselt Mombeekdreef
Rapertingen Trekschuren
Rapertingen Kerk
Hasselt Hassaluthdreef
Hasselt Daniëlsstraat
Hasselt Lentestraat
Hasselt Oude Luikerbaan
Hasselt Toekomststraat
Hasselt Leopoldplein
Hasselt Diesterpoort
Hasselt Station Perron 6
47 FAQ
Wanneer gaat de eerste bus 47?
Op maandag, dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag rijdt de eerste bus 47 om 05:52
Hoe laat vertrekt de laatste bus 47?
Op zondag gaat de laatste bus 47 om 17:54..
Wanneer komt bus 47 aan?
Wanneer komt de Hasselt Station Perron 6 Bus? Bekijk Live Aankomsttijden voor live aankomsttijden en om het volledige schema te zien voor de Hasselt Station Perron 6 Bus lijn die het dichtst bij jouw locatie ligt.
Rijdt De Lijn's 47 bus lijn op Pinksteren and witte maandag?
De 47 bus's diensttijden op Pinksteren and witte maandag kunnen veranderen. Controleer de Moovit app voor de laatste wijzigingen en live updates.
Is er een 47 bus station bij mij in de buurt?
Klik hier om de dichtstbijzijnde 47 bus station te bekijken.
Bus 47 dienstregeling
47 bus route gaat elke dag. Normaal dienstschema: 05:52 - 20:51
Dag | Bedrijfsuren | Frequentie (min) |
---|---|---|
ma. | 05:52 - 20:51 | 29 - 65 |
di. | 05:52 - 20:51 | 29 - 65 |
wo. | 05:52 - 20:51 | 29 - 65 |
do. | 05:52 - 20:51 | 29 - 65 |
vr. | 05:52 - 20:51 | 29 - 65 |
za. | 07:52 - 20:52 | 60 |
zo. | 09:54 - 17:54 | 120 |
De Lijn bus Service Waarschuwingen
Bekijk alle updates over 47 (van Tongeren Station), inclusief real-time statusinformatie, vertragingen van bus, wijzigingen van routes, wijzigingen van haltelocaties en alle andere wijzigingen van de dienstregeling. Bekijk een realtime kaartweergave van 47 (Hasselt Station Perron 6) en volg het bus terwijl het zich op de kaart verplaatst. Download nu de app voor alle informatie van De Lijn.
47 lijn bus tarief
De prijzen van De Lijn 47 (Hasselt Station Perron 6) kunnen veranderen op basis van verschillende factoren. Voor meer informatie over de kosten van tickets van De Lijn kun je de Moovit app gebruiken of naar de officiële website van De Lijn gaan.
47 (De Lijn)
De eerste stop van de 47 bus-route is Tongeren Station en de laatste halte is Hasselt Station Perron 6. 47 (Hasselt Station Perron 6) is operationeel op elke dag.
Aanvullende informatie: 47 heeft 34 haltes en de totale reisduur voor deze route is ongeveer 56 minuten
Bent u ergens naar op weg? Ontdek waarom méér dan 1.5 miljoen gebruikers Moovit vertrouwen als de beste OV-app. Moovit voorziet u van aangeraden routes van De Lijn, een realtime bustracker, live wegbeschrijvingen, lijnroutekaarten in Belgique en helpt u de dichtstbijzijnde 47 bus haltes in uw omgeving te vinden. Geen internet beschikbaar? Download een offline PDF-kaart en busdienstregeling voor de 47 bus om tijdens uw rit te raadplegen.
Lijn 47 Realtime Bus Tracker
Volg lijn 47 (Hasselt Station Perron 6) op een live kaart in real time en volg zijn locatie terwijl hij tussen stations rijdt. Gebruik Moovit als een lijn 47 bus tracker of een live De Lijn bus tracker app en mis nooit meer uw bus.
Gebruik de app als een reisplanner voor De Lijn of een reisplanner voor Metro, Tram, Bus, Trein of Veerboot om je route rond Belgique te plannen. De reisplanner toont bijgewerkte gegevens voor De Lijn en elk bus, inclusief lijn 47, in Belgique.
47 - Alternatieve Wegbeschrijvingen
De Lijn in Belgique
- 839 - Snelbus Gent Sint-Pieters - Drongen Mirto/ Dienstregeling
- 479 - Hasselt - Kortessem - Wellen - Alken - Borgloon/ Dienstregeling
- 19 - Arteveldestadion-Sint-Pietersst.-Blaarmeersen/ Dienstregeling
- 5B - Nieuw Gent-Zuid-Meulestede-Wondelgem Station/ Dienstregeling
- X60 - Snelbus Brussel Noord - Londerzeel - Boom/ Dienstregeling
- 87 - Aalst - Haaltert - Aspelare - Geraardsbergen/ Dienstregeling
- 537 - Terlanen - Ottenburg - Oud-Heverlee - Leuven/ Dienstregeling
- R59 - Zaventem Luchthaven - Roodebeek Metro/ Dienstregeling
- 509 - Hasselt - Stevoort - Sint-Truiden/ Dienstregeling
- 10 - Genk - Bilzen - Tongeren/ Dienstregeling
- 404 - Wijnegem - Zandhoven VTI via Halle/ Dienstregeling
- 882 - Doomkerke De Zande- Aalter/ Dienstregeling
- R29 - Brussel Noord - Dilbeek Zuurweide/ Dienstregeling
- 240 - Brussel - Wemmel/ Dienstregeling
- 511 - Schoolbus Rotselaar - Wijgmaal - Herent - Haacht/ Dienstregeling
- 573 - Schepdaal - Gaasbeek - Vlezenbeek - Halle/ Dienstregeling
- 59 - Aalst - Hofstade - Lede - Oordegem - Wetteren/ Dienstregeling
- 1 - Halle Station - AZ - Breedhout/ Dienstregeling
- 359 - Lier - Kontich scholen - Wilrijk/ Dienstregeling
- 620 - Anderlecht Erasmus - Zaventem Luchthaven/ Dienstregeling