קו 5
בית ספר אל הודא←בית ספר אל הודא
גלים (Galeem)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 5 של גלים (Galeem) (מעודכן)
קו האוטובוס 5 (בית ספר אל הודא←בית ספר אל הודא) הוא קו מעגלי בעל 32 תחנות, שיוצא מ בית ספר אל הודא.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 5 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: בית ספר אל הודא←בית ספר אל הודא (32 תחנות)
בית ספר אל הודא
צאלח אלדין/עומר אלמוכתאר
משטרת רהט
מרכז חינוכי טיפולי
מגן דוד אדום
עיריית רהט
שוק עירוני
שכונה 24
בית ספר א זהרא
מסגד אל רחמה
שכונה 26 דרום
בית ספר אל נור
מסגד אל אח'א
בית ספר אל אח'א
שכונה 29
שכונה 29
שכונה 29
מסוף
שכונה 29
אלכרם/אבן תנבל
מסגד אל אח'א
בית ספר אל נור
שכונה 26 דרום
בית ספר א זהרא
שוק עירוני
עיריית רהט
מגן דוד אדום
בית ספר אבן ח'לדון
בית ספר טכנולוגי עמל
משטרת רהט
צאלח אלדין/עומר אלמוכתאר
בית ספר אל הודא
שאלות ותשובות לגבי קו 5
מתי מתחיל לפעול קו 5?
קו 5 מתחיל לפעול ב-05:30 בראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 5 מפסיק לעבוד?
קו 5 מפסיק לפעול ב-16:00 בשבת
מתי מגיע קו 5?
כדי לראות מתי קו בית ספר אל הודא←בית ספר אל הודא האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו בית ספר אל הודא←בית ספר אל הודא הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 5 (בית ספר אל הודא←בית ספר אל הודא)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס בית ספר אל הודא←בית ספר אל הודא (בית ספר אל הודא←בית ספר אל הודא) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 5 של גלים (Galeem) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 5 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 5 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 5 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 5
קו 5 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 05:30 - 22:00
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 05:30 - 22:00 | 15 - 20 |
ב׳ | 05:30 - 22:00 | 15 - 20 |
ג׳ | 05:30 - 22:00 | 15 - 20 |
ד׳ | 05:30 - 22:00 | 15 - 20 |
ה׳ | 05:30 - 22:00 | 15 - 20 |
ו׳ | 06:00 - 17:00 | 30 |
ש׳ | 07:00 - 16:00 | 30 |
התרעות שירות של אוטובוס גלים (Galeem)
צפה בכל העדכונים ל5 (מ בית ספר אל הודא), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 5 (בית ספר אל הודא←בית ספר אל הודא) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על גלים (Galeem) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 5
תעריף הנסיעה ב5 (בית ספר אל הודא←בית ספר אל הודא) של גלים (Galeem) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של גלים (Galeem), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של גלים (Galeem).
5 (גלים (Galeem))
התחנה הראשונה של קו 5 היא בית ספר אל הודא והתחנה האחרונה היא בית ספר אל הודא.
קו 5 (בית ספר אל הודא←בית ספר אל הודא) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של גלים (Galeem), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 5. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 5.
מעקב אחר קו האוטובוס 5 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 5 (בית ספר אל הודא←בית ספר אל הודא) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 5 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של גלים (Galeem) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור גלים (Galeem) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של גלים (Galeem) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 5 ב-ישראל
קווי גלים (Galeem) בישראל
- 6 - בית ספר אל הודא-רהט<->גן ציבורי-רהט-20/ לוח זמנים
- 3 - מסוף תפוז/אלסאלם-רהט<->רפח/אלבואי-רהט-10/ לוח זמנים
- 42 - משמר הנגב/מרכז-משמר הנגב<->ת. רכבת להבים רהט-להבים-10/ לוח זמנים
- 4 - בגדד-רהט<->בגדד-רהט-32/ לוח זמנים
- 423 - בי''ס אלמותנבי-כסיפה<->חממות-רהט-20/ לוח זמנים
- 451 - שדרות נפתלי הרץ אימבר/כפר דרום-באר שבע<->חממות-רהט-20/ לוח זמנים
- 495 - גשר המיתרים/שד' הרצל-ירושלים<->בני נצרים-בני נצרים-20/ לוח זמנים
- 41 - ת. רכבת להבים רהט-להבים<->שובל/מרכז-שובל-20/ לוח זמנים
- 230 - אלי סיני/קטיף-נתיבות<->שד. מלכי ישראל/רחבת גדעון בן יואש-קרית גת-10/ לוח זמנים
- 2 - חממות-רהט<->שכונה 31-רהט-11/ לוח זמנים
- 466 - חממות-רהט<->מכללת אחוה-באר טוביה-10/ לוח זמנים
- 492 - אלי סיני/קטיף-נתיבות<->הרטום/שדרות גולדה מאיר-ירושלים-10/ לוח זמנים
- 454 - חממות-רהט<->שדרות נפתלי אימבר/קק''ל-באר שבע-10/ לוח זמנים
- 593 - בית יוסף/הגבעה-תפרח<->קניון איילון-בני ברק-10/ לוח זמנים
- 462 - מכללת ספיר-שער הנגב<->חממות-רהט-20
- 427 - חממות-רהט<->מסגד טאלב/קופת חולים לאומית-ערערה בנגב-10/ לוח זמנים
- 471 - שדרות נפתלי הרץ אימבר/כפר דרום-באר שבע<->חממות-רהט-20/ לוח זמנים
- 461 - בית ספר לחינוך מיוחד-ערערה בנגב<->ת.מרכזית אשקלון/הורדה-אשקלון-10/ לוח זמנים
- 499 - מרכז ביג/שדרות יהדות דרום אפריקה-אופקים<->הרטום/שדרות גולדה מאיר-ירושלים-10/ לוח זמנים