קו 54
חולתה←ראש פינה
נתיב אקספרס (Nateev Express)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 54 של נתיב אקספרס (Nateev Express) (מעודכן)
בקו 54 (חולתה←ראש פינה) יש 28 תחנות. מסלול הקו מתחיל במזכירות ומסתיים בתחנה מרכזית ראש פינה.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 54 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: חולתה←ראש פינה (28 תחנות)
מזכירות
מרפאה/המייסדים
בית כנסת עתיק/האגם
האגם/הפרדסים
אזור התעשייה
השמורה/אלונים
כיכר יסוד המעלה/המייסדים
מועצה מקומית/המייסדים
המייסדים/התאנה
צומת השיכון
צומת יסוד המעלה
שדה אליעזר כניסה
שדה אליעזר 1
מזכירות
שדה אליעזר 5
שדה אליעזר 6
בית בטבע
שדה אליעזר 7
איילת השחר מרכז
צומת אילת השחר
צומת איילת השחר
צומת מחניים
מסוף חצור הגלילית/הורדה
מסוף חצור הגלילית/רציפים
תחנה מרכזית ראש פינה
דוד שו''ב/התמרים
תחנה מרכזית ראש פינה
תחנה מרכזית ראש פינה
שאלות ותשובות לגבי קו 54
מתי מתחיל לפעול קו 54?
קו 54 מתחיל לפעול ב-05:30 בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי
באיזו שעה קו 54 מפסיק לעבוד?
קו 54 מפסיק לפעול ב-14:45 בשישי
מתי מגיע קו 54?
כדי לראות מתי קו חולתה←ראש פינה האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו חולתה←ראש פינה הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 54 (חולתה←ראש פינה)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס חולתה←ראש פינה (חולתה←ראש פינה) הוא בסביבות ה-₪5.50.
יש תחנה של קו האוטובוס 54 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 54 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 54
קו 54 פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי. שעות הפעילות הן: 05:30 - 21:00
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 05:30 - 21:00 | 120 - 255 |
ב׳ | 05:30 - 21:00 | 120 - 255 |
ג׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ד׳ | 05:30 - 21:00 | 120 - 255 |
ה׳ | 05:30 - 21:00 | 120 - 255 |
ו׳ | 05:30 - 14:45 | 110 - 165 |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס נתיב אקספרס (Nateev Express)
צפה בכל העדכונים ל54 (מ מזכירות), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 54 (חולתה←ראש פינה) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על נתיב אקספרס (Nateev Express) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 54
תעריף הנסיעה ב54 (חולתה←ראש פינה) של נתיב אקספרס (Nateev Express) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של נתיב אקספרס (Nateev Express), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של נתיב אקספרס (Nateev Express).
54 (נתיב אקספרס (Nateev Express))
התחנה הראשונה של קו 54 היא מזכירות והתחנה האחרונה היא תחנה מרכזית ראש פינה.
קו 54 (חולתה←ראש פינה) פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של נתיב אקספרס (Nateev Express), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 54. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 54.
מעקב אחר קו האוטובוס 54 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 54 (חולתה←ראש פינה) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 54 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של נתיב אקספרס (Nateev Express) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור נתיב אקספרס (Nateev Express) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של נתיב אקספרס (Nateev Express) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 54 ב-ישראל
54 - כיוונים חלופיים
קווי נתיב אקספרס (Nateev Express) בישראל
- 82 - בית ספר בירב-צפת<->צומת צפת-ביריה-2#/ לוח זמנים
- 57 - ת. רכבת כרמיאל/רציפים-כרמיאל<->כיכר אלמעסרה-טמרה-1#/ לוח זמנים
- 86 - בית ספר מקיף תרשיחא-מעלות תרשיחא<->מאר אליאס/אל מרג'-פסוטה-2#/ לוח זמנים
- 885 - ת. מרכזית צפת/רציפים-צפת<->שדרות הפלמח/חטיבת כרמלי-אשדוד-2#/ לוח זמנים
- 45 - כיכר-כיסרא סומיע<->ת. מרכזית נהריה/הורדה-נהריה-2ב/ לוח זמנים
- 30 - ת. מרכזית נהריה/רציפים-נהריה<->נס עמים/מרכז-נס עמים-1#/ לוח זמנים
- 64 - מועדון פיס-ג'יש<->ת. מרכזית צפת/הורדה-צפת-1#/ לוח זמנים
- 67 - שוק-ביענה<->מרכז טניס-סאג'ור-2א/ לוח זמנים
- 990 - בית ספר בת מלך/הרב קוק-רכסים<->ת. מרכזית צפת/הורדה-צפת-2#/ לוח זמנים
- 48 - ת. רכבת אחיהוד/רציפים-אחיהוד<->ת. מרכזית נהריה/הורדה-נהריה-2ך/ לוח זמנים
- 167 - קניון לב המפרץ/ההסתדרות-חיפה<->שכונת חיילים משוחררים 2-שפרעם-1ש/ לוח זמנים
- 18א - ביר אלטירה כניסה-טמרה<->כיכר אלמעסרה-טמרה-2א/ לוח זמנים
- 47 - מסעף גוליס/מרכז מזון ירכא-ירכא<->ת. מרכזית נהריה/הורדה-נהריה-2#/ לוח זמנים
- 18 - ביג נהריה-רגבה<->שדרות ששת הימים/כליל הכורש-נהריה-2ב/ לוח זמנים
- 4א - אזור תעשייה צפת ד-צפת<->המעוף/הר וגיא-צפת-2ב/ לוח זמנים
- 992 - מסוף הר חוצבים/המרפא-ירושלים<->ת. מרכזית צפת/הורדה-צפת-1#/ לוח זמנים
- 68 - ת.מרכזית עכו/דרך הארבעה-עכו<->דייר חנא ו'/כביש ראשי-דייר חנא-12/ לוח זמנים
- 4 - כביש 742/מחלף שפרעם-שפרעם<->ח'לית שריף/יציאה-טמרה-1ב/ לוח זמנים
- 46 - כיכר חיילים משוחררים-כיסרא סומיע<->ת. מרכזית נהריה/הורדה-נהריה-2#/ לוח זמנים
- 37 - בהזמנה מראש - צביה-צביה<->ת. רכבת כרמיאל-כרמיאל-2#כרמיאל ↔ צביה/ לוח זמנים