קו 59
חצור הגלילית←טבריה
סופרבוס (Superbus)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 59 של סופרבוס (Superbus) (מעודכן)
בקו 59 (חצור הגלילית←טבריה) יש 18 תחנות. מסלול הקו מתחיל במסוף חצור הגלילית/רציפים ומסתיים בת. מרכזית טבריה/הורדה.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 59 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: חצור הגלילית←טבריה (18 תחנות)
מסוף חצור הגלילית/רציפים
תחנה מרכזית ראש פינה
מחנה פילון
מושב אליפלט
מחנה יפתח
קיבוץ עמיעד
צומת עמיעד
צומת כורזים
הר האושר/הביאטיטודים
צומת כפר נחום
חוף חוקוק/אתר ספיר
צומת חוקוק
מרכז/מסעף גינוסר
מסעף גינוסר/דרום
מסעף מגדל צפון
צומת מגדל
אלחדיף/אילת
ת. מרכזית טבריה/הורדה
שאלות ותשובות לגבי קו 59
מתי מתחיל לפעול קו 59?
קו 59 מתחיל לפעול ב-06:25 בראשון, שני, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 59 מפסיק לעבוד?
קו 59 מפסיק לפעול ב-12:50 בראשון, שני, רביעי, חמישי
מתי מגיע קו 59?
כדי לראות מתי קו חצור הגלילית←טבריה האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו חצור הגלילית←טבריה הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 59 (חצור הגלילית←טבריה)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס חצור הגלילית←טבריה (חצור הגלילית←טבריה) הוא ₪5.50 - ₪12.00.
האם קו האוטובוס 59 של סופרבוס (Superbus) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 59 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 59 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 59 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 59
קו 59 פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי. שעות הפעילות הן: 06:25 - 12:50
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 06:25 - 12:50 | 30 - 195 |
ב׳ | 06:25 - 12:50 | 30 - 195 |
ג׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ד׳ | 06:25 - 12:50 | 30 - 195 |
ה׳ | 06:25 - 12:50 | 30 - 195 |
ו׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס סופרבוס (Superbus)
צפה בכל העדכונים ל59 (מ מסוף חצור הגלילית/רציפים), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 59 (חצור הגלילית←טבריה) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על סופרבוס (Superbus) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 59
תעריף הנסיעה ב59 (חצור הגלילית←טבריה) של סופרבוס (Superbus) הוא בין ₪5.50 ל-₪12.00. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של סופרבוס (Superbus), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של סופרבוס (Superbus).
59 (סופרבוס (Superbus))
התחנה הראשונה של קו 59 היא מסוף חצור הגלילית/רציפים והתחנה האחרונה היא ת. מרכזית טבריה/הורדה.
קו 59 (חצור הגלילית←טבריה) פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של סופרבוס (Superbus), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 59. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 59.
מעקב אחר קו האוטובוס 59 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 59 (חצור הגלילית←טבריה) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 59 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של סופרבוס (Superbus) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור סופרבוס (Superbus) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של סופרבוס (Superbus) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 59 ב-ישראל
59 - כיוונים חלופיים
קווי סופרבוס (Superbus) בישראל
- 825 - הרב ש''י זווין/הרב וינוגרד-ירושלים<->בית וגן/עוזיאל-ירושלים-10/ לוח זמנים
- 74 - 'שז''ר א-טבריה<->המגינים/כי''ח-טבריה-10/ לוח זמנים
- 72 - מירסקי/מינץ-ירושלים<->מסוף גילה/המרגלית-ירושלים-10/ לוח זמנים
- 793 - הגפן/הפרסים-חיפה<->דרך יצחק רבין / אל ג'בל-בסמת טבעון-11/ לוח זמנים
- 73 - בית ספר אזורי בית ירח-עמק הירדן<->נוף הארבל/האירוסים-מגדל-10
- 95א - מרכז העיר/תיכון אורט-יקנעם עילית<->בית ספר אורנים/לילך-יקנעם עילית-21/ לוח זמנים
- 68 - מסוף מגדל העמק/רציפים-מגדל העמק<->נופית/יציאה-נופית-20/ לוח זמנים
- 851 - ת. מרכזית טבריה/רציפים-טבריה<->מרכז רפואי לניאדו/ילדים-נתניה-10/ לוח זמנים
- 869 - בי''ח שיב''א/שדרות אהרון קציר-רמת גן<->ת.מרכזית עפולה/הורדה-עפולה-20/ לוח זמנים
- 27 - אבא חושי/פארק הכרמל-חיפה<->בית אורן/מרכז-בית אורן-11/ לוח זמנים
- 25 - כפר החורש-כפר החורש<->ת. רכבת כפר ברוך/הורדה-כפר ברוך-10/ לוח זמנים
- 46 - ת.מרכזית עפולה/רציפים-עפולה<->מח.נעורה-עמק יזרעאל-10/ לוח זמנים
- 76 - 'טולדנו א-טבריה<->בית ספר בית יוסף-טבריה-10/ לוח זמנים
- 16 - קיבוץ כפר רופין-כפר רופין<->ת. רכבת בית שאן/הורדה-בית שאן-20/ לוח זמנים
- 844 - שדרות גולדה מאיר/יצחק מירסקי-ירושלים<->נזר דוד/מרץ-ירושלים-20/ לוח זמנים
- 773 - ת. מרכזית המפרץ/רציפים בינעירוני-חיפה<->בי''ס נופית/הגליל-נופית-10/ לוח זמנים
- 305 - מסוף מגדל העמק/רציפים-מגדל העמק<->צרכנייה-נהלל-10/ לוח זמנים
- 50 - טכניון/מעונות העמים-חיפה<->הקידמה/העוצמה-יקנעם עילית-11/ לוח זמנים
- 19 - קריית החינוך-יקנעם עילית<->הכרמל/העתיד-יקנעם עילית-21/ לוח זמנים
- 74 - כפר שאול/קצנלבוגן-ירושלים<->מסוף חומת שמואל-ירושלים-20/ לוח זמנים