61 Lijn
Gare Du Nord - Montgomery
STIB
STIB 61 bus Routeschema en tussenstops (Bijgewerkt)
De route van bus 61 (Gare du Nord) heeft in totaal 18 haltes. Het beginpunt is Montgomery en het eindpunt is Gare Du Nord / Noordstation.
Kies een van onderstaande bus 61 haltes voor actuele dienstregelingen en routekaart.
Richting: Gare du Nord (18 haltes)
Montgomery
Montgomery
Merode
Chevalerie / Ridderschap
Wappers
De Jamblinne De Meux
Chasseurs Ardennais / Ardense Jagers
Brabançonne
Dailly
Clays
Fuss
Steurs
Bossuet
Rue Traversière / Dwarsstraat
Quetelet
Botanique / Kruidtuin
Rogier
Gare Du Nord / Noordstation
61 FAQ
Wanneer gaat de eerste bus 61?
Op zondag, maandag, dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag, zaterdag rijdt de eerste bus 61 om 05:26
Hoe laat vertrekt de laatste bus 61?
Op zondag, maandag, dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag, zaterdag gaat de laatste bus 61 om 23:24..
Wanneer komt bus 61 aan?
Wanneer komt de Gare Du Nord - Montgomery Bus? Bekijk Live Aankomsttijden voor live aankomsttijden en om het volledige schema te zien voor de Gare Du Nord - Montgomery Bus lijn die het dichtst bij jouw locatie ligt.
Hoeveel kost het 61 (Gare du Nord) bus tarief?
Het Gare Du Nord - Montgomery Gare du Nord) bus tarief is ongeveer €2.10.
Rijdt STIB's 61 bus lijn op Pinksteren and witte maandag?
De 61 bus's diensttijden op Pinksteren and witte maandag kunnen veranderen. Controleer de Moovit app voor de laatste wijzigingen en live updates.
Is er een 61 bus station bij mij in de buurt?
Klik hier om de dichtstbijzijnde 61 bus station te bekijken.
Bus 61 dienstregeling
61 bus route gaat elke dag. Normaal dienstschema: 05:26 - 23:24
Dag | Bedrijfsuren | Frequentie (min) |
---|---|---|
ma. | 05:26 - 23:24 | 9 - 15 |
di. | 05:26 - 23:24 | 9 - 15 |
wo. | 05:26 - 23:24 | 9 - 15 |
do. | 05:26 - 23:24 | 9 - 15 |
vr. | 05:26 - 23:24 | 10 - 15 |
za. | 05:26 - 23:24 | 12 - 20 |
zo. | 05:26 - 23:24 | 15 - 20 |
STIB bus Service Waarschuwingen
Bekijk alle updates over 61 (van Montgomery), inclusief real-time statusinformatie, vertragingen van bus, wijzigingen van routes, wijzigingen van haltelocaties en alle andere wijzigingen van de dienstregeling. Bekijk een realtime kaartweergave van 61 (Gare du Nord) en volg het bus terwijl het zich op de kaart verplaatst. Download nu de app voor alle informatie van STIB.
61 lijn bus tarief
De ritprijs voor STIB 61 (Gare du Nord) is ongeveer €2.10. Prijzen kunnen veranderen op basis van verschillende factoren. Voor meer informatie over de ticketkosten van STIB, gebruik de Moovit app of ga naar de officiële website van STIB.
61 (STIB)
De eerste stop van de 61 bus-route is Montgomery en de laatste halte is Gare Du Nord / Noordstation. 61 (Gare du Nord) is operationeel op elke dag.
Aanvullende informatie: 61 heeft 18 haltes en de totale reisduur voor deze route is ongeveer 27 minuten
Bent u ergens naar op weg? Ontdek waarom méér dan 1.5 miljoen gebruikers Moovit vertrouwen als de beste OV-app. Moovit voorziet u van aangeraden routes van STIB, een realtime bustracker, live wegbeschrijvingen, lijnroutekaarten in Belgique en helpt u de dichtstbijzijnde 61 bus haltes in uw omgeving te vinden. Geen internet beschikbaar? Download een offline PDF-kaart en busdienstregeling voor de 61 bus om tijdens uw rit te raadplegen.
Lijn 61 Realtime Bus Tracker
Volg lijn 61 (Gare du Nord) op een live kaart in real time en volg zijn locatie terwijl hij tussen stations rijdt. Gebruik Moovit als een lijn 61 bus tracker of een live STIB bus tracker app en mis nooit meer uw bus.
Gebruik de app als een reisplanner voor STIB of een reisplanner voor Metro, Tram, Bus, Trein of Veerboot om je route rond Belgique te plannen. De reisplanner toont bijgewerkte gegevens voor STIB en elk bus, inclusief lijn 61, in Belgique.
61 - Alternatieve Wegbeschrijvingen
STIB in Belgique
- 79 - Kraainem - Schuman/ Dienstregeling
- 95 - Grand-place - Wiener/ Dienstregeling
- 63 - Gare Centrale - Cimetiere De Bruxelles/ Dienstregeling
- T19 - Groot-bijgaarden - De Wand/ Dienstregeling
- N09 - Gare Centrale - Herrmann-debroux/ Dienstregeling
- 240 - Ceria - Forest National/ Dienstregeling
- 66 - Gare Centrale - Peage/ Dienstregeling
- 59 - Hopital Etterbeek-ixelles - Bordet Station/ Dienstregeling
- 57 - Gare Du Nord - Hopital Militaire/ Dienstregeling
- N04 - Gare Centrale - Cimetiere De Bruxelles/ Dienstregeling
- 98 - Jam'in Jette - Gare Centrale
- N06 - Gare Centrale - Musee Du Tram/ Dienstregeling
- 14 - Uz-vub - Gare Du Nord/ Dienstregeling
- N18 - Gare Centrale - Heysel/ Dienstregeling
- 65 - Gare Centrale - Machelen/ Dienstregeling
- 34 - Porte De Namur - Sainte-anne/ Dienstregeling
- N08 - Gare Centrale - Wiener/ Dienstregeling
- 54 - Trone - Forest (bervoets)/ Dienstregeling
- 20 - Hunderenveld - Gare Du Nord/ Dienstregeling
- 50 - Gare Du Midi - Lot Station/ Dienstregeling