קו 617
הרצלייה←נתניה
מטרופולין (Metropoline)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 617 של מטרופולין (Metropoline) (מעודכן)
בקו 617 (הרצלייה←נתניה) יש 32 תחנות. מסלול הקו מתחיל בת. רכבת הרצליה ומסתיים בת. רכבת נתניה.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 617 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: הרצלייה←נתניה (32 תחנות)
ת. רכבת הרצליה
שדרות שבעת הכוכבים/משה דיין
שדרות אבא אבן/אריה שנקר
מדינת היהודים/משכית
גלגלי הפלדה/יוחנן הסנדלר
אבא אבן/ משכית
מחלף הסירה
צומת הרצליה
צומת כפר שמריהו
מחלף נוף ים
צומת רשפון
צומת יקום
מכון וינגייט/כביש 2 לצפון
צומת אודים
פנחס לבון/גולדה מאיר
שדרות פנחס לבון/פנחס רוטנברג
פנחס לבון/ישראל בר יהודה
לבון/שלום עליכם
שדרות בן צבי/שדרות אגם כנרת
משטרה/בן צבי
שד. בן צבי/שמחה ארליך
בן צבי/נחום
בית ספר טשרניחובסקי/בן צבי
שד. בן צבי/היהלומן אברהם
שד. בנימין/הרב טביב
שד. בן אב''י/שד. בנימין
שד. בנימין/תחכמוני
שד. בנימין/שד. ירושלים
ת. מרכזית נתניה
הרצל/בנימין מינץ
הרצל/עולי הגרדום
ת. רכבת נתניה
שאלות ותשובות לגבי קו 617
מתי מתחיל לפעול קו 617?
קו 617 מתחיל לפעול ב-06:45 בשישי
באיזו שעה קו 617 מפסיק לעבוד?
קו 617 מפסיק לפעול ב-15:00 בשישי
מתי מגיע קו 617?
כדי לראות מתי קו הרצלייה←נתניה האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו הרצלייה←נתניה הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 617 (הרצלייה←נתניה)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס הרצלייה←נתניה (הרצלייה←נתניה) הוא ₪5.50 - ₪12.00.
האם קו האוטובוס 617 של מטרופולין (Metropoline) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 617 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 617 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 617 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 617
קו 617 פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי. שעות הפעילות הן: 12:00 - 22:00
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 12:00 - 22:00 | 45 - 75 |
ב׳ | 12:00 - 21:30 | 45 - 60 |
ג׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ד׳ | 12:00 - 22:00 | 45 - 75 |
ה׳ | 12:00 - 22:00 | 45 - 75 |
ו׳ | 06:45 - 15:00 | 60 - 75 |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס מטרופולין (Metropoline)
צפה בכל העדכונים ל617 (מ ת. רכבת הרצליה), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 617 (הרצלייה←נתניה) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על מטרופולין (Metropoline) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 617
תעריף הנסיעה ב617 (הרצלייה←נתניה) של מטרופולין (Metropoline) הוא בין ₪5.50 ל-₪12.00. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של מטרופולין (Metropoline), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של מטרופולין (Metropoline).
617 (מטרופולין (Metropoline))
התחנה הראשונה של קו 617 היא ת. רכבת הרצליה והתחנה האחרונה היא ת. רכבת נתניה.
קו 617 (הרצלייה←נתניה) פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של מטרופולין (Metropoline), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 617. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 617.
מעקב אחר קו האוטובוס 617 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 617 (הרצלייה←נתניה) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 617 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של מטרופולין (Metropoline) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור מטרופולין (Metropoline) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של מטרופולין (Metropoline) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 617 ב-ישראל
617 - כיוונים חלופיים
קווי מטרופולין (Metropoline) בישראל
- 3 - בית ספר על יסודי ב'/טארק אל חי-טירה<->המוביל/טארק עבד אל חי-טירה-1#/ לוח זמנים
- 595 - רבן יוחנן בן זכאי/רבי טרפון-אלעד<->שדרות ירושלים/ז'בוטינסקי-קרית מלאכי-10/ לוח זמנים
- 21 - ת.מרכזית באר שבע/רציפים בינעירוני-באר שבע<->דריג'את-דריג'את-1#/ לוח זמנים
- 80 - מואב/לשם-ערד<->מעון/תפוח-ערד-12/ לוח זמנים
- 71 - תיכון אביב/הפרחים-רעננה<->הנשר/ירושלים-רעננה-2#/ לוח זמנים
- 7 - רכבת רעננה דרום/איסוף-רעננה<->דפנה/התדהר-רעננה-1#
- 347 - דפנה/התדהר-רעננה<->ת.מרכזית תל אביב קומה 6/הורדה-תל אביב יפו-1#/ לוח זמנים
- 367 - ת. מרכזית רשל''צ/רציפים-ראשון לציון<->ת.מרכזית באר שבע/הורדה-באר שבע-1#/ לוח זמנים
- 66 - שד' גולדה מאיר/שד' הרצל-דימונה<->בית ספר לחינוך מיוחד-ערערה בנגב-1#/ לוח זמנים
- 98 - מוסד חינוכי כפר בתיה-רעננה<->הדס/הכלנית-רעננה-2#/ לוח זמנים
- 151 - ת.מרכזית באר שבע/רציפים בינעירוני-באר שבע<->אסימוב/שדרות ורדימון-ירוחם-1#/ לוח זמנים
- 621 - השונית/יורדי ים-הרצליה<->בי''ח שיב''א/שדרות אהרון קציר-רמת גן-1#/ לוח זמנים
- 28א - ת.מרכזית באר שבע/רציפים בינעירוני-באר שבע<->תיכון מיתרים-מיתר-1#/ לוח זמנים
- 44 - ת.מרכזית באר שבע/רציפים בינעירוני-באר שבע<->קדש ברנע-ניצני סיני-1#/ לוח זמנים
- 357 - יצחק שדה/האצל-דימונה<->בית הכנסת קרלין-מודיעין עילית-2#/ לוח זמנים
- 47 - מסוף רעננה/הפנינה-רעננה<->ת.מרכזית תל אביב קומה 6/הורדה-תל אביב יפו-1#/ לוח זמנים
- 322 - אחת עשרה נקודות/יצחק שמיר-נתיבות<->בית הלוחם-באר שבע-2#/ לוח זמנים
- 380 - ת. רכבת תל אביב- סבידור/רציפים A-תל אביב יפו<->ת.מרכזית באר שבע/הורדה-באר שבע-1#/ לוח זמנים
- 597 - תיכון בית רחל-קוממיות<->רבן יוחנן בן זכאי/שמעיה-אלעד-20/ לוח זמנים
- 168 - מסוף כרמלית-תל אביב יפו<->מסוף קרית אונו-קרית אונו-10/ לוח זמנים