קו 87
פתח תקווה←רמת גן
אלקטרה אפיקים (Electra Afikim)
מפת המסלול של קו האוטובוס 87 של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) - פתח תקווה←רמת גן
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 87 של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) (מעודכן)
בקו 87 (פתח תקווה←רמת גן) יש 33 תחנות. מסלול הקו מתחיל במסוף משה ארנס/רציפים ומסתיים בבי''ח שיב''א/שדרות אהרון קציר.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 87 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: פתח תקווה←רמת גן (33 תחנות)
מסוף משה ארנס/רציפים
מרדכי בן דרור/דורני שלום
יוסף ספיר/הירקונים
הירקונים/יונה גרין
יהושע שטמפפר / יהושע חנקין
שטמפפר/המכבים
אברבנאל / אצ''ל
חזון אי''ש/בי''ס שמעוני
וולפסון / עין גנים
דוד וולפסון/רמב''ם
עירייה/דוד וולפסון
ההסתדרות/איכילוב
פרנקפורטר/רוטשילד
פרנקפורטר/טרומפלדור
דב הוז/חיים ארלוזורוב
יד לבנים/ארלוזורוב
חיים ארלוזורוב/צה''ל
חווה חקלאית/קפלן
קפלן / הנרקיסים
חטיבת ביניים עלומים/דגל ראובן
בית ספר עלומים/בן גוריון
העצמאות/משה דוד מייזנר
העצמאות/כיכר קפלנסקי
כיכר יפה נוף
דרך יצחק רבין/העצמאות
מחלף אונו/כביש 471
כביש 471/זבוטינסקי
אוניברסיטת בר אילן/שדרות אהרון קציר
שדרות בן גוריון/שדרות אהרון קציר
שדרות בן גוריון/הנשיא
ביה''ס ויצמן/מנדס
שדרות אהרון קציר/מנדס
בי''ח שיב''א/שדרות אהרון קציר
שאלות ותשובות לגבי קו 87
מתי מתחיל לפעול קו 87?
קו 87 מתחיל לפעול ב-05:45 בראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 87 מפסיק לעבוד?
קו 87 מפסיק לפעול ב-15:00 בשישי
מתי מגיע קו 87?
כדי לראות מתי קו פתח תקווה←רמת גן האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו פתח תקווה←רמת גן הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 87 (פתח תקווה←רמת גן)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס פתח תקווה←רמת גן (פתח תקווה←רמת גן) הוא בסביבות ה-₪5.50.
יש תחנה של קו האוטובוס 87 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 87 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 87
קו 87 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 05:45 - 19:30
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 05:45 - 19:30 | 15 - 30 |
ב׳ | 05:45 - 19:30 | 15 - 30 |
ג׳ | 05:45 - 19:30 | 15 - 30 |
ד׳ | 05:45 - 19:30 | 15 - 30 |
ה׳ | 05:45 - 19:30 | 15 - 30 |
ו׳ | 06:00 - 15:00 | 30 - 45 |
ש׳ | 19:00 - 22:30 | 30 - 60 |
התרעות שירות של אוטובוס אלקטרה אפיקים (Electra Afikim)
צפה בכל העדכונים ל87 (מ מסוף משה ארנס/רציפים), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 87 (פתח תקווה←רמת גן) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 87
תעריף הנסיעה ב87 (פתח תקווה←רמת גן) של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim).
87 (אלקטרה אפיקים (Electra Afikim))
התחנה הראשונה של קו 87 היא מסוף משה ארנס/רציפים והתחנה האחרונה היא בי''ח שיב''א/שדרות אהרון קציר.
קו 87 (פתח תקווה←רמת גן) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 87. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 87.
מעקב אחר קו האוטובוס 87 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 87 (פתח תקווה←רמת גן) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 87 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 87 ב-ישראל
87 - כיוונים חלופיים
קווי אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) בישראל
- 284 - ת. מרכזית אשדוד/רציפים-אשדוד<->ת. מרכזית ראשל''צ-ראשון לציון-1#
- 49 - ת. מרכזית יבנה/רציפים-יבנה<->ת. רכבת רחובות/הורדה-רחובות-1#
- 4א - ת. מרכזית אשדוד/רציפים-אשדוד<->רכבת/מסוף ביג - הורדה-אשדוד-11
- 258 - בית העלמין-ראש העין<->ת. רכבת אוניברסיטה/הורדה-תל אביב יפו-10
- 23א - בן ציון גליס/צבי ברגמן-פתח תקווה<->בית רבקה-פתח תקווה-11
- 30 - אליהו הנביא/ירמיהו הנביא-ראש העין<->אוניברסיטת בר אילן/מקס ואנה ווב-רמת גן-10
- 313 - ת. מרכזית אשדוד/רציפים-אשדוד<->ת. מרכזית רמלה/הורדה-רמלה-1#
- 6 - ת. רכבת יבנה מערב-יבנה<->ת. רכבת יבנה מזרח-יבנה-1#
- 141 - ת. מרכזית אשדוד/רציפים-אשדוד<->מסוף קסטינה-מלאכי/הורדה ואילת-באר טוביה-1#
- 260 - השונית/יורדי ים-הרצליה<->בית העלמין-ראש העין-20
- 37 - ת. רכבת רחובות/רציפים בין עירוני-רחובות<->מרכז מסחרי/חשמונאים-גן יבנה-2#
- 89 - מסוף משה ארנס/רציפים-פתח תקווה<->'נחשונים ב-נחשונים-10
- 421 - רבי שלמה זלמן דרוק/הרב בצלאל זולטי-ירושלים<->אזור התעשייה-בני ברק-20
- 425 - החרש/עמל-פתח תקווה<->ת. מרכזית ירושלים/הורדה-ירושלים-10
- 2 - ת. רכבת ראש העין צפון-ראש העין<->עבד אל כרים קאסם/אל ח'ליל-כפר קאסם-10
- 182 - גיבורי החיל/שדרות הציונות-יבנה<->ת. מרכזית ראשל''צ-ראשון לציון-1#
- 83א - מסוף יותם ויואב/רציפים-פתח תקווה<->שיטה/שיקמה-שדי חמד-11
- 349 - אזור התעשייה-בני ברק<->רכבת/מסוף ביג - הורדה-אשדוד-2#
- 427 - ת. מרכזית ירושלים קומה 3/רציפים-ירושלים<->אזור התעשייה-בני ברק-20
- 4 - עבד אל כרים קאסם/אל ח'ליל-כפר קאסם<->ת. רכבת ראש העין צפון-ראש העין-20