קו 882
מודיעין עילית←פתח תקווה
קווים (Kavim)
מפת המסלול של קו האוטובוס 882 של קווים (Kavim) - מודיעין עילית←פתח תקווה
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 882 של קווים (Kavim) (מעודכן)
בקו 882 (מודיעין עילית←פתח תקווה) יש 25 תחנות. מסלול הקו מתחיל במסוף מודיעין עילית ומסתיים בבלינסון קניון אבנת/מסוף יותם ויואב.
לוח הזמנים לקו 882 אוטובוס לשבוע הקרוב: הקו יוצא פעם ביום ב14:25. שעות הפעילות השבוע: סוף שבוע.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 882 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: מודיעין עילית←פתח תקווה (25 תחנות)
מסוף מודיעין עילית
צומת הטייסים
צומת בארות
כביש 40/צומת נחלים
בית ספר בית יעקב/דרך מנחם בגין
דרך מנחם בגין/עזרא ונחמיה
אריה בן אליעזר/דרך מנחם בגין
דרך מנחם בגין/חנה רובינא
דרך מנחם בגין/ויינברגר
אלעזר פרידמן/עין גנים
בי''ס ברנר/עין גנים
יחיאל מיכל פינס/צבי הירש קלישר
יחיאל מיכל פינס/אורלנסקי
יחיאל מיכל פינס/רוטשילד
רוטשילד/גד מכנס
רוטשילד/קק''ל
רוטשילד/בלפור
רוטשילד/הרצל
פרנקפורטר/טרומפלדור
דב הוז/חיים ארלוזורוב
יד לבנים/ארלוזורוב
חיים ארלוזורוב/צה''ל
קפלן/ארלוזורוב
מסוף שניידר
בלינסון קניון אבנת/מסוף יותם ויואב
שאלות ותשובות לגבי קו 882
מתי מתחיל לפעול קו 882?
קו 882 מתחיל לפעול ב-14:25 בשישי
באיזו שעה קו 882 מפסיק לעבוד?
קו 882 מפסיק לפעול ב-14:25 בשישי
מתי מגיע קו 882?
כדי לראות מתי קו מודיעין עילית←פתח תקווה האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו מודיעין עילית←פתח תקווה הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 882 (מודיעין עילית←פתח תקווה)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס מודיעין עילית←פתח תקווה (מודיעין עילית←פתח תקווה) הוא ₪5.50 - ₪12.00.
יש תחנה של קו האוטובוס 882 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 882 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 882
קו 882 האוטובוס פועל בסופי השבוע. שעות פעולה רגילות: 14:25
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ב׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ג׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ד׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ה׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ו׳ | 14:25 | יציאה אחת ביום |
ש׳ | 20:50 | יציאה אחת ביום |
התרעות שירות של אוטובוס קווים (Kavim)
צפה בכל העדכונים ל882 (מ מסוף מודיעין עילית), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 882 (מודיעין עילית←פתח תקווה) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על קווים (Kavim) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 882
תעריף הנסיעה ב882 (מודיעין עילית←פתח תקווה) של קווים (Kavim) הוא בין ₪5.50 ל-₪12.00. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של קווים (Kavim), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של קווים (Kavim).
882 (קווים (Kavim))
התחנה הראשונה של קו 882 היא מסוף מודיעין עילית והתחנה האחרונה היא בלינסון קניון אבנת/מסוף יותם ויואב.
קו 882 (מודיעין עילית←פתח תקווה) פועל בסוף שבוע.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של קווים (Kavim), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 882. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 882.
מעקב אחר קו האוטובוס 882 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 882 (מודיעין עילית←פתח תקווה) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 882 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של קווים (Kavim) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור קווים (Kavim) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של קווים (Kavim) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 882 ב-ישראל
882 - כיוונים חלופיים
קווי קווים (Kavim) בישראל
- 777 - מסוף ג'ת-ג'ת<->ת. רכבת חוף הכרמל-חיפה-10
- 155 - קניון אסף/44-ראשון לציון<->ת. רכבת תל אביב - סבידור/הורדה-תל אביב יפו-20
- 38 - מסוף אום אל פחם-אום אל פחם<->אל עריאן/מסגד-אל עריאן-10
- 318 - משך חוכמה ב-מודיעין עילית<->גבעת התחמושת/שרגאי-ירושלים-10
- 11 - דרך המסילה/ששת הימים-בנימינה גבעת עדה<->צומת אור עקיבא למזרח-אור עקיבא-22
- 589 - מסוף מודיעין עילית-מודיעין עילית<->שד. מלכי ישראל/רחבת גדעון בן יואש-קרית גת-10
- 11 - העצמאות/השומרון-אבן יהודה<->הדסים רציפים-אבן יהודה-17
- 586 - ת.רכבת נתיבות/רציפים-נתיבות<->רמב''ן/שדרות בית שמאי-מודיעין עילית-20
- 57 - ת. מרכזית חדרה/רציפים-חדרה<->מכללת הרמלין/המחקר-נתניה-11
- 796 - ביר אל סיכה-זמר<->מתנ''ס-עספיא-11
- 10 - משך חוכמה ב-מודיעין עילית<->מסוף מודיעין עילית/הורדה-מודיעין עילית-10
- 10 - צומת אור עקיבא למערב-אור עקיבא<->דרך המסילה/ששת הימים-בנימינה גבעת עדה-10
- 331 - חניון תח''צ/שדרות בית הלל-מודיעין עילית<->המ''ג/ירמיהו-ירושלים-10
- 246 - אהל שרה/בנין דוד-ביתר עילית<->גבעת התחמושת/שרגאי-ירושלים-1#
- 263 - הנרקיס/הסביון-זכרון יעקב<->גן לאומי קיסריה-קיסריה-10
- 18 - ת. מרכזית רמלה-רמלה<->שדרות החשמונאים/לב העיר-מודיעין מכבים רעות-10
- 217 - ממילא/קריב-ירושלים<->בריכה/עמק דותן-מודיעין מכבים רעות-20
- 159 - גולדה מאיר/משה שרת-רמלה<->קלצ'קין-תל אביב יפו-11
- 12 - דרך לב השרון/האילן-קדימה צורן<->ת. רכבת בית יהושע-בית יהושע-20