קו 892
פתח תקווה←מודיעין עילית
קווים (Kavim)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 892 של קווים (Kavim) (מעודכן)
בקו 892 (פתח תקווה←מודיעין עילית) יש 58 תחנות. מסלול הקו מתחיל בבי''ח בלינסון/גשר אבנת ומסתיים באבי עזרי ז.
לוח הזמנים לקו 892 אוטובוס לשבוע הקרוב: הקו יוצא פעם ביום ב22:00. שעות הפעילות השבוע: שבת.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 892 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: פתח תקווה←מודיעין עילית (58 תחנות)
בי''ח בלינסון/גשר אבנת
בית חולים שניידר
ארלוזורוב/צה''ל
חיים ארלוזורוב/הרצפלד
פרנקפורטר/טרומפלדור
דוד פרנקפורטר/רוטשילד
רוטשילד / פרנקפורטר
קופת חולים/רוטשילד
רוטשילד/יהוד
רוטשילד/פיארברג
בית ספר מרחביה
יחיאל מיכל פינס/י.ל. הכהן
בי''ס ברנר/עין גנים
צומת סירקין/עין גנים
צומת סירקין/כביש 40
דרך בגין/אברהם ריין
ד. מנחם בגין/בי''ס בית יעקב
מחלף שעריה לדרום
כביש 40/ישיבת נחלים
כביש 40/צומת נחלים
מסעף בארות
צומת טייסים
שדרות בית הלל/כניסה לעיר
מסוף עירוני/שדרות בית הלל
מרכז מסחרי/שדרות יחזקאל
שד. יחזקאל/רב ושמואל
שד. יחזקאל/רב ושמואל
יהודה הנשיא/יחזקאל
תיבות דואר/יהודה הנשיא
יהודה הנשיא ה
יהודה הנשיא / רשב''י
שדרות אביי ורבא /יהודה הנשיא
בי''ס מאה שערים
ישיבת מיר/רבי עקיבא
רבי עקיבא ב
רבי עקיבא ג
רבי עקיבא ד
מרכז מסחרי/רשב''י
רשב''י / טרפון
רשב''י ו
רשב''י / יהודה הנשיא
שדרות אביי ורבא/רבי טרפון
שדרות בית הלל/שדרות בית שמאי
שדרות בית שמאי/שדרות בית הלל
רמב''ן/רשב''ם
מעלות החכמה
בית ספר תיכון בית חינוך/הריטב''א
בית מדרש היכל הגרי''מ/הריטב''א
ת''ת עטרת שלמה/הריטב''א
כיכר נאות הפסגה/רש''י
בית הכנסת קרלין
שד' בית שמאי/אור אלחנן
שד' בית שמאי/שערי תשובה
גרין פארק/הרב מפוניבז
עיון התלמוד/הרב מפונביז
חזון אי''ש/אבי עזרי
אבי עזרי ו
אבי עזרי ז
שאלות ותשובות לגבי קו 892
מתי מתחיל לפעול קו 892?
קו 892 מתחיל לפעול ב-22:00 בשבת
באיזו שעה קו 892 מפסיק לעבוד?
קו 892 מפסיק לפעול ב-22:00 בשבת
מתי מגיע קו 892?
כדי לראות מתי קו פתח תקווה←מודיעין עילית האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו פתח תקווה←מודיעין עילית הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 892 (פתח תקווה←מודיעין עילית)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס פתח תקווה←מודיעין עילית (פתח תקווה←מודיעין עילית) הוא ₪5.50 - ₪12.00.
האם קו האוטובוס 892 של קווים (Kavim) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 892 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 892 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 892 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 892
קו 892 האוטובוס פועל בסופי השבוע. שעות פעולה רגילות: 22:00
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ב׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ג׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ד׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ה׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ו׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ש׳ | 22:00 | יציאה אחת ביום |
התרעות שירות של אוטובוס קווים (Kavim)
צפה בכל העדכונים ל892 (מ בי''ח בלינסון/גשר אבנת), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 892 (פתח תקווה←מודיעין עילית) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על קווים (Kavim) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 892
תעריף הנסיעה ב892 (פתח תקווה←מודיעין עילית) של קווים (Kavim) הוא בין ₪5.50 ל-₪12.00. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של קווים (Kavim), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של קווים (Kavim).
892 (קווים (Kavim))
התחנה הראשונה של קו 892 היא בי''ח בלינסון/גשר אבנת והתחנה האחרונה היא אבי עזרי ז.
קו 892 (פתח תקווה←מודיעין עילית) פועל בשבת.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של קווים (Kavim), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 892. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 892.
מעקב אחר קו האוטובוס 892 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 892 (פתח תקווה←מודיעין עילית) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 892 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של קווים (Kavim) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור קווים (Kavim) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של קווים (Kavim) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 892 ב-ישראל
קווי קווים (Kavim) בישראל
- 38 - מסוף אום אל פחם-אום אל פחם<->אל עריאן/מסגד-אל עריאן-10/ לוח זמנים
- 886 - גן הדסים/שדרות בית הלל-מודיעין עילית<->חניון שפירים/הורדה-בית דגן-10/ לוח זמנים
- 239 - חניון תח''צ/שדרות בית הלל-מודיעין עילית<->הרב נורוק/אברבנאל-בני ברק-10/ לוח זמנים
- 202 - ת. מרכזית מודיעין מכבים רעות-מודיעין מכבים רעות<->רכבת קריית אריה/חנה וסע-פתח תקווה-10/ לוח זמנים
- 337 - חניון תח''צ/שדרות בית הלל-מודיעין עילית<->אגרות משה/חזון אי''ש-ירושלים-10/ לוח זמנים
- 3 - אבא שאול/אדמורי ויזניץ-ביתר עילית<->בית הכנסת עטרת הנחל/הרב קעניג-ביתר עילית-1#/ לוח זמנים
- 36 - דרך המסילה/ששת הימים-בנימינה גבעת עדה<->החיטים/הקמה-בנימינה גבעת עדה-10/ לוח זמנים
- 91 - נהר הירדן/מעלה גדעון-מודיעין מכבים רעות<->תיכון רעות מכבים-מודיעין מכבים רעות-10/ לוח זמנים
- 238 - קדושת לוי/שלום רב-ביתר עילית<->קבר רחל-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 55 - הרברט סמואל/שד. רוטשילד-חדרה<->'גן יאשיה ד-גן יאשיה-10/ לוח זמנים
- 59 - עירייה-מודיעין מכבים רעות<->דרך מנחם בגין/מסוף-מודיעין מכבים רעות-10/ לוח זמנים
- 246 - אהל שרה/בנין דוד-ביתר עילית<->גבעת התחמושת/שרגאי-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 80 - עירייה-מודיעין מכבים רעות<->דרך ד''ר ישראל פלד/כנרית-מודיעין מכבים רעות-10/ לוח זמנים
- 297 - קדושת לוי/שלום רב-ביתר עילית<->כביש 396/''בי''ח הדסה עין כרם''-ירושלים-1#
- 221 - שיבת ציון/טללים-ירושלים<->האדמו''ר מרוז'ין/בעל התניא-ביתר עילית-2#/ לוח זמנים
- 28 - ת. מרכזית רמלה/רציפים-רמלה<->בית חולים שמואל הרופא-באר יעקב-10/ לוח זמנים
- 460 - בי''ס חב''ד ב' לבנים/יוספטל-לוד<->ת. רכבת תל אביב - סבידור/חנה וסע-תל אביב יפו-10/ לוח זמנים
- 18 - ת. מרכזית רמלה-רמלה<->שדרות החשמונאים/לב העיר-מודיעין מכבים רעות-10/ לוח זמנים
- 22 - אולם ספורט חדש-אבן יהודה<->הדסים רציפים-אבן יהודה-10/ לוח זמנים
- 53 - ת. מרכזית חדרה/רציפים-חדרה<->מסוף פוריידיס-פוריידיס-10/ לוח זמנים