קו 955
ירושלים←נצרת עילית
אגד (Egged)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 955 של אגד (Egged) (מעודכן)
בקו 955 (ירושלים←נצרת עילית) יש 22 תחנות. מסלול הקו מתחיל בת. מרכזית ירושלים קומה 3/רציפים ומסתיים בחניון נוף הגליל.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 955 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: ירושלים←נצרת עילית (22 תחנות)
ת. מרכזית ירושלים קומה 3/רציפים
מחלף חמד
צומת כפר קרע
צומת ברטעה
צומת עארה
צומת ערערה
כביש 65/אום אל פאחם א
צומת אום אל פחם
מסעף מוסמוס
צומת מגידו
מסעף מחנה עמוס
צומת עוקף עפולה
מסעף כפר גדעון
מכללת עמק יזרעאל
מחלף איכסאל
תחנה מרכזית נצרת
קרית הממשלה/דרך הציונות
קניון מבנה/דרך החטיבות
בית ספר שרת/מעלה יצחק
שדרות מעלה יצחק/הפסגות
אורט יגאל אלון/מעלה יצחק
חניון נוף הגליל
שאלות ותשובות לגבי קו 955
מתי מתחיל לפעול קו 955?
קו 955 מתחיל לפעול ב-00:00 בראשון
באיזו שעה קו 955 מפסיק לעבוד?
קו 955 מפסיק לפעול ב-14:40 בשישי
מתי מגיע קו 955?
כדי לראות מתי קו ירושלים←נצרת עילית האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו ירושלים←נצרת עילית הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 955 (ירושלים←נצרת עילית)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס ירושלים←נצרת עילית (ירושלים←נצרת עילית) הוא ₪5.50 - ₪16.00.
האם קו האוטובוס 955 של אגד (Egged) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 955 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 955 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 955 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 955
קו 955 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 12:00 - 23:00
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 00:00 - 23:00 | 140 |
ב׳ | 12:00 - 23:00 | 140 - 195 |
ג׳ | 12:00 - 23:00 | 140 - 195 |
ד׳ | 12:00 - 23:00 | 140 - 195 |
ה׳ | 12:00 - 23:00 | 140 - 195 |
ו׳ | 08:00 - 14:40 | 45 - 125 |
ש׳ | 20:45 - 22:55 | 35 - 55 |
התרעות שירות של אוטובוס אגד (Egged)
צפה בכל העדכונים ל955 (מ ת. מרכזית ירושלים קומה 3/רציפים), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 955 (ירושלים←נצרת עילית) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אגד (Egged) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 955
תעריף הנסיעה ב955 (ירושלים←נצרת עילית) של אגד (Egged) הוא בין ₪5.50 ל-₪16.00. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אגד (Egged), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אגד (Egged).
955 (אגד (Egged))
התחנה הראשונה של קו 955 היא ת. מרכזית ירושלים קומה 3/רציפים והתחנה האחרונה היא חניון נוף הגליל.
קו 955 (ירושלים←נצרת עילית) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אגד (Egged), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 955. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 955.
מעקב אחר קו האוטובוס 955 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 955 (ירושלים←נצרת עילית) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 955 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אגד (Egged) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אגד (Egged) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אגד (Egged) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 955 ב-ישראל
955 - כיוונים חלופיים
קווי אגד (Egged) בישראל
- 17 - טרומפלדור/מרכז זיו-חיפה<->ת. מרכזית חוף הכרמל/הורדה-חיפה-2ו/ לוח זמנים
- 24 - יוסף לוי /חרושת-קרית ביאליק<->דוכיפת/שלדג-קרית אתא-1#/ לוח זמנים
- 80 - אריה לוין /חבד-חיפה<->כנרת/הדקלים-קרית אתא-1#/ לוח זמנים
- 815 - הרב ש''י זווין/הרב וינוגרד-ירושלים<->מלכי ישראל/תחכמוני-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 95 - בית ספר אליאנס/דרך בירם-חיפה<->יקינטון/בלינטלטל-חיפה-1#/ לוח זמנים
- 87 - תחנת רכבת קלה גבעת המבתר-ירושלים<->תחנת רכבת קלה גבעת המבתר-ירושלים-3#/ לוח זמנים
- 94 - אורן/פיקא-חיפה<->בית ספר אליאנס/דרך בירם-חיפה-2#/ לוח זמנים
- 3 - סביון/הערבה-רכסים<->בית ספר בית יעקב/הרב משקובסקי-רכסים-1#/ לוח זמנים
- 98 - תיכון חדרה/רמב''ם-חדרה<->בית חולים הלל יפה-חדרה-1#/ לוח זמנים
- 44 - השלום/בר אילן-חדרה<->ת. מרכזית חדרה-חדרה-2#/ לוח זמנים
- 978 - תחנה תפעולית/נחל גיבורים-חיפה<->זכריה הנביא/שדרות האמוראים-בית שמש-1#/ לוח זמנים
- 794 - בהזמנה מראש - ת. רכבת תל אביב- סבידור/רציפים A-תל אביב יפו<->ת. מרכזית אילת/הורדה-אילת-1#אילת ↔ תל אביב-יפו/ לוח זמנים
- 704 - ת. רכבת תל אביב- סבידור/רציפים A-תל אביב יפו<->ת. מרכזית חדרה-חדרה-1ז/ לוח זמנים
- 99 - אזור מר. שפינוזה/פלמח-אזור<->חניון אגד/דן שומרון-חולון-1#/ לוח זמנים
- 296 - מנחם בגין/מחסן חברת חשמל-בית דגן<->מסוף רדינג/הורדה-תל אביב יפו-1#/ לוח זמנים
- 947 - ת. מרכזית נתניה/רציפים-נתניה<->ת. מרכזית חוף הכרמל/הורדה-חיפה-1א/ לוח זמנים
- 798 - בית חולים איטלקי/המגינים-חיפה<->שוק פייסל-מזרעה-1#/ לוח זמנים
- 12 - ת. רכבת רחובות/רציפים עירוני-רחובות<->המלך חסן השני/בוסי סנט ג'ורג-קרית עקרון-1#/ לוח זמנים
- 97א - בית ספר אליאנס/דרך בירם-חיפה<->דקר/מרטין בובר-חיפה-1א
- 51א - גרנד קניון/שמחה גולן-חיפה<->ת. רכבת בת גלים-חיפה-2#/ לוח זמנים