קו 13
האומן/ברעם←ככר השבת/ישעיהו
אגד (Egged)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 13 של אגד (Egged) (מעודכן)
בקו 13 (האומן/ברעם←ככר השבת/ישעיהו) יש 28 תחנות. מסלול הקו מתחיל בהאומן/ברעם ומסתיים בככר השבת/ישעיהו.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 13 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: האומן/ברעם←ככר השבת/ישעיהו (28 תחנות)
האומן/ברעם
האומן/הסדנא
האומן/''מרכז בנית''
האומן/חרשי הברזל
בן יועזר/קנאי הגליל
בן יועזר/בן בבא
בן יועזר/אנטיגונוס
בן זכאי/דוסתאי
משגב לדך/חזקיהו המלך
חזקיהו המלך/רחל אמנו
רחל אימנו/תל חי
כובשי קטמון
הל''ה/רחל אמנו
מבצע קדש/הפלמ''ח
הפלמ''ח/כובשי קטמון
הפלמ''ח/הגדוד העברי
מוזיאון האיסלם/הנשיא
בית הנשיא/ז'בוטינסקי
ז'בוטינסקי/אחד העם
ז'בוטינסקי/שלום עליכם
דוד המלך/מאפו
דוד המלך/הס
ממילא/אגרון
ככר צרפת/אגרון
המלך ג'ורג'/קק''ל
המלך ג'ורג'/בן יהודה
תחנת רקל''ה יפו מרכז/המלך ג'ורג'
ככר השבת/ישעיהו
שאלות ותשובות לגבי קו 13
מתי מתחיל לפעול קו 13?
קו 13 מתחיל לפעול ב-05:30 בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי
באיזו שעה קו 13 מפסיק לעבוד?
קו 13 מפסיק לפעול ב-17:20 בשישי
מתי מגיע קו 13?
כדי לראות מתי קו האומן/ברעם←ככר השבת/ישעיהו האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו האומן/ברעם←ככר השבת/ישעיהו הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 13 (האומן/ברעם←ככר השבת/ישעיהו)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס האומן/ברעם←ככר השבת/ישעיהו (האומן/ברעם←ככר השבת/ישעיהו) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 13 של אגד (Egged) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 13 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 13 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 13 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 13
קו 13 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 05:30 - 23:45
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 05:30 - 23:45 | 12 - 20 |
ב׳ | 05:30 - 23:45 | 12 - 20 |
ג׳ | 07:00 - 23:45 | 20 - 30 |
ד׳ | 05:30 - 23:45 | 12 - 20 |
ה׳ | 05:30 - 23:45 | 12 - 20 |
ו׳ | 05:30 - 17:20 | 15 - 20 |
ש׳ | 21:10 - 23:50 | 20 |
התרעות שירות של אוטובוס אגד (Egged)
צפה בכל העדכונים ל13 (מ האומן/ברעם), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 13 (האומן/ברעם←ככר השבת/ישעיהו) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אגד (Egged) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 13
תעריף הנסיעה ב13 (האומן/ברעם←ככר השבת/ישעיהו) של אגד (Egged) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אגד (Egged), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אגד (Egged).
13 (אגד (Egged))
התחנה הראשונה של קו 13 היא האומן/ברעם והתחנה האחרונה היא ככר השבת/ישעיהו.
קו 13 (האומן/ברעם←ככר השבת/ישעיהו) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אגד (Egged), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 13. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 13.
מעקב אחר קו האוטובוס 13 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 13 (האומן/ברעם←ככר השבת/ישעיהו) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 13 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אגד (Egged) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אגד (Egged) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אגד (Egged) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 13 ב-ישראל
13 - כיוונים חלופיים
קווי אגד (Egged) בישראל
- 70א - חיים ברלב/שדרות יצחק רבין-ראשון לציון<->חיל התותחנים/חיל השריון-ראשון לציון-2#/ לוח זמנים
- 2 - חניון אגד/הנפח-כרמיאל<->ת. רכבת כרמיאל-כרמיאל-1#/ לוח זמנים
- 14 - חסן שוקרי/הנביאים-חיפה<->חסן שוקרי/הנביאים-חיפה-3ע/ לוח זמנים
- 91א - הצוקים/ארזי הלבנון-חדרה<->ביה''ס תיכון מקיף למדעים ואמנויות עמל חדרה/באר אורה-חדרה-1א/ לוח זמנים
- 77 - מסוף יגור-יגור<->גרנד קניון/שמחה גולן-חיפה-2#/ לוח זמנים
- 221 - ת. רכבת הראשונים-ראשון לציון<->שדרות רחבעם זאבי-ראשון לציון-1#/ לוח זמנים
- 489 - המנור/הרוקמים-חולון<->מסוף רדינג/הורדה-תל אביב יפו-1#/ לוח זמנים
- 556 - ירמיהו/הצבי-ירושלים<->כיכר המעפיל-קרית גת-3#/ לוח זמנים
- 22 - שדרות ניל''י/האורנים-זכרון יעקב<->תיכון המושבה/חלומות-זכרון יעקב-1#/ לוח זמנים
- 316 - ת. מרכזית רשל''צ/רציפים-ראשון לציון<->קניון איילון-בני ברק-1#/ לוח זמנים
- 78 - ת. רכבת כרמיאל/רציפים-כרמיאל<->ת. רכבת כרמיאל-כרמיאל-3#/ לוח זמנים
- 38 - הגליל/מאירוביץ-חיפה<->הגליל/מאירוביץ-חיפה-3#/ לוח זמנים
- 145 - ת. רכבת קרית אריה-פתח תקווה<->מסוף וולפסון-חולון-1#/ לוח זמנים
- 91 - מרכז לבריאות הנפש טירת כרמל-טירת כרמל<->הזית/לניאדו-טירת כרמל-2#/ לוח זמנים
- 55 - תחייה/תקומה-פרדס חנה כרכור<->דרך הבנים/דרך משמרות-פרדס חנה כרכור-1#/ לוח זמנים
- 542 - ת.מרכזית עפולה/רציפים-עפולה<->ת. מרכזית ק''ש/הורדה-קרית שמונה-1#/ לוח זמנים
- 1 - טכניון/מעונות העמים-חיפה<->ת. מרכזית חוף הכרמל/הורדה-חיפה-2#/ לוח זמנים
- 55 - רוזנטל/כנפי נשרים-ירושלים<->מסוף הר נוף/כנפי נשרים-ירושלים-3#/ לוח זמנים
- 29 - קופת חולים/העצמאות-קרית אתא<->מעלות דוד/סביון-רכסים-2#
- 92 - מעלות דוד/סביון-רכסים<->גיבורי התהילה/בית קמה-כפר חסידים א'-1#/ לוח זמנים