קו 168
חיפה←טמרה
נתיב אקספרס (Nateev Express)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 168 של נתיב אקספרס (Nateev Express) (מעודכן)
בקו 168 (חיפה←טמרה) יש 40 תחנות. מסלול הקו מתחיל בת. מרכזית המפרץ/רציפים בינעירוני ומסתיים באל קודס/בנק הפועלים.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 168 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: חיפה←טמרה (40 תחנות)
ת. מרכזית המפרץ/רציפים בינעירוני
קניון לב המפרץ/ההסתדרות
ההסתדרות/בתי זיקוק
מרכז מסחרי חוצות המפרץ
שד. ההסתדרות/אריה שנקר
הדשנים
דרך חיפה
דרך חיפה/זבולון
זבולון/קק''ל
קרית אתא מרכז
רבין/חנקין
רבין/יוספטל
בית ספר ארצי לשוטרים
מעון גיל עם
מסעף נעמה
צומת אבליים
צומת אזור תעשייה טמרה
צומת טמרה
אלרויס/אלזראעיה
ח'לית שריף/כניסה
בית ספר אלשריף ד
ח'לית אלג'זאל
ח'לית אלסעבה
אלסעבה/אלמלכ סולימאן
בלאט א דאמון
מסגד אלרחמה
עומר בן אל ח'טאב
מסגד אלסלאם
עות'מאן בן עפאן/אל עין
עות'מאן בן עפאן
עיריית טמרה
דואר
קופת חולים כללית
אלביק
מסגד אלקובה
כיכר אלקודס
אלקודס/מועאד' בן ג'בל
אלקודס/כיכר השעון
כיכר השעון
אל קודס/בנק הפועלים
שאלות ותשובות לגבי קו 168
מתי מתחיל לפעול קו 168?
קו 168 מתחיל לפעול ב-07:45 בראשון, שני, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 168 מפסיק לעבוד?
קו 168 מפסיק לפעול ב-15:45 בשישי
מתי מגיע קו 168?
כדי לראות מתי קו חיפה←טמרה האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו חיפה←טמרה הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 168 (חיפה←טמרה)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס חיפה←טמרה (חיפה←טמרה) הוא ₪5.50 - ₪12.00.
האם קו האוטובוס 168 של נתיב אקספרס (Nateev Express) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 168 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 168 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 168 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 168
קו 168 פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי. שעות הפעילות הן: 07:45 - 21:20
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 07:45 - 21:20 | 25 - 70 |
ב׳ | 07:45 - 21:20 | 25 - 70 |
ג׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ד׳ | 07:45 - 21:20 | 25 - 70 |
ה׳ | 07:45 - 21:20 | 25 - 70 |
ו׳ | 08:45 - 15:45 | 30 - 90 |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס נתיב אקספרס (Nateev Express)
צפה בכל העדכונים ל168 (מ ת. מרכזית המפרץ/רציפים בינעירוני), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 168 (חיפה←טמרה) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על נתיב אקספרס (Nateev Express) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 168
תעריף הנסיעה ב168 (חיפה←טמרה) של נתיב אקספרס (Nateev Express) הוא בין ₪5.50 ל-₪12.00. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של נתיב אקספרס (Nateev Express), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של נתיב אקספרס (Nateev Express).
168 (נתיב אקספרס (Nateev Express))
התחנה הראשונה של קו 168 היא ת. מרכזית המפרץ/רציפים בינעירוני והתחנה האחרונה היא אל קודס/בנק הפועלים.
קו 168 (חיפה←טמרה) פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של נתיב אקספרס (Nateev Express), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 168. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 168.
מעקב אחר קו האוטובוס 168 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 168 (חיפה←טמרה) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 168 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של נתיב אקספרס (Nateev Express) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור נתיב אקספרס (Nateev Express) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של נתיב אקספרס (Nateev Express) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 168 ב-ישראל
168 - כיוונים חלופיים
קווי נתיב אקספרס (Nateev Express) בישראל
- 167 - ת. מרכזית המפרץ/רציפים בינעירוני-חיפה<->מגרש ספורט/סוועאד-סואעד חמרייה-1ב/ לוח זמנים
- 12 - קניון תרשיחא-מעלות תרשיחא<->מתחם ביג כרמיאל-כרמיאל-1#/ לוח זמנים
- 88 - אולפנת אמית-צפת<->אצ''ל/צה''ל-צפת-29/ לוח זמנים
- 92 - דוד אלעזר/לח''י-צפת<->כיכר הדלי-צפת-1#/ לוח זמנים
- 18 - ביר אלטירה כניסה-טמרה<->כיכר אלמעסרה-טמרה-1א/ לוח זמנים
- 306 - ת. מרכזית המפרץ/רציפים בינעירוני-חיפה<->אחמד חוסין עלאם/אל בוסתאן-כפר מנדא-2#/ לוח זמנים
- 90 - נוף כנרת 1-צפת<->קופת חולים/הנשיא-צפת-15/ לוח זמנים
- 2א - שלום הגליל/בן עמי-עכו<->המכללה האקדמית גליל מערבי/דרך המכללה-עכו-2ב/ לוח זמנים
- 30 - ת. מרכזית נהריה/רציפים-נהריה<->נס עמים/מרכז-נס עמים-1#/ לוח זמנים
- 6א - ת. מרכזית צפת/רציפים-צפת<->ת. מרכזית צפת/הורדה-צפת-2ב/ לוח זמנים
- 294 - מסעף מעלות צפון-מעלות תרשיחא<->אוניברסיטה/רב תכליתי-חיפה-11
- 68 - ת.מרכזית עכו/דרך הארבעה-עכו<->דייר חנא ו'/כביש ראשי-דייר חנא-12/ לוח זמנים
- 252 - ת. מרכזית המפרץ/רציפים בינעירוני-חיפה<->אריה דושניצקי/חיים ברלב-עכו-1#/ לוח זמנים
- 984 - טעם הצבי/שלב א-חצור הגלילית<->מסוף אלוף שדה-רמת גן-2א/ לוח זמנים
- 139 - בהזמנה מראש - תרדיון/ביטוח לאומי-תרדיון<->הברוש/הרימון-טל אל-11תרדיון ↔ טל-אל/ לוח זמנים
- 52 - אל ג'רביה ז-פקיעין<->מתחם ביג כרמיאל-כרמיאל-2ב/ לוח זמנים
- 147 - אזה''ת ג'יש-ג'יש<->ת. רכבת כרמיאל-כרמיאל-1#
- 23א - ת. מרכזית צפת/רציפים-צפת<->מסוף חצור הגלילית/הורדה-חצור הגלילית-1#/ לוח זמנים
- 96 - בית ספר נוטרדאם-מעיליא<->כפר סמיע ז-כיסרא סומיע-2#/ לוח זמנים