קו 194
ירושלים←מטע
קווים (Kavim)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 194 של קווים (Kavim) (מעודכן)
בקו 194 (ירושלים←מטע) יש 50 תחנות. מסלול הקו מתחיל בבנייני האומה/הנשיא השישי ומסתיים בהזית ב.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 194 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: ירושלים←מטע (50 תחנות)
בנייני האומה/הנשיא השישי
חניון הלאום/שד' הנשיא השישי
בית משפט העליון/זוסמן
גן הורדים/זוסמן
הכנסת/קפלן
רופין/קפלן
וולפסון/קפלן
אזור המלונות/וולפסון
שדרות הרצל/שדרות יצחק רבין
צומת גבעת מרדכי/בייט
תחנת רקל''ה יפה נוף
שדרות הרצל/הר הרצל
הנטקה/שמריהו לוין
ארתור הנטקה/חיים חביב
הנטקה/שרון
המפלצת/סולד
צומת אורה
כביש 396/''בי''ח הדסה עין כרם''
מכון טיהור שפכים
צומת נס הרים
לבונה/דרך חלמית
מזכירות/לבנה
לבנה/מעלה הקטלב
רוזמרין/דרך המרווה
מורד הרוזמרין/מעלה הקטלב
מבוא היערה/מורד הרוזמרין
מבוא היערה/דרך חלמית
נס הרים
צומת נס הרים
צומת צור הדסה
צרכניה
מבוא ביתר א
דוכיפת/שדרות הרי יהודה
נחליאלי/דוכיפת
נחליאלי/סייפן
נחליאלי/סנונית
נחליאלי/רכסים
רכסים/האלה
שלמון/הרי יהודה
דרך הרי יהודה א'
הערבה/דפנה
הר כתרון/דרור
הר כתרון/נרד
הר כתרון/דרור
שד.הרי יהודה/הר כתרון
מסעף צור הדסה
אלון / האלה
אלון א
אלון ב
הזית ב
שאלות ותשובות לגבי קו 194
מתי מתחיל לפעול קו 194?
קו 194 מתחיל לפעול ב-13:00 בראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 194 מפסיק לעבוד?
קו 194 מפסיק לפעול ב-14:00 בשישי
מתי מגיע קו 194?
כדי לראות מתי קו ירושלים←מטע האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו ירושלים←מטע הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 194 (ירושלים←מטע)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס ירושלים←מטע (ירושלים←מטע) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 194 של קווים (Kavim) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 194 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 194 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 194 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 194
קו האוטובוס 194, פועל בימים ראשון עד חמישי. שעות הפעילות הרגילות: 13:00 - 23:30
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 13:00 - 23:30 | 185 - 445 |
ב׳ | 13:00 - 23:30 | 185 - 445 |
ג׳ | 13:00 - 23:30 | 185 - 445 |
ד׳ | 13:00 - 23:30 | 185 - 445 |
ה׳ | 13:00 - 23:30 | 185 - 445 |
ו׳ | 14:00 | יציאה אחת ביום |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס קווים (Kavim)
צפה בכל העדכונים ל194 (מ בנייני האומה/הנשיא השישי), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 194 (ירושלים←מטע) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על קווים (Kavim) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 194
תעריף הנסיעה ב194 (ירושלים←מטע) של קווים (Kavim) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של קווים (Kavim), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של קווים (Kavim).
194 (קווים (Kavim))
התחנה הראשונה של קו 194 היא בנייני האומה/הנשיא השישי והתחנה האחרונה היא הזית ב.
קו 194 (ירושלים←מטע) פועל בימי חול.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של קווים (Kavim), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 194. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 194.
מעקב אחר קו האוטובוס 194 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 194 (ירושלים←מטע) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 194 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של קווים (Kavim) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור קווים (Kavim) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של קווים (Kavim) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 194 ב-ישראל
194 - כיוונים חלופיים
קווי קווים (Kavim) בישראל
- 239 - חניון תח''צ/שדרות בית הלל-מודיעין עילית<->הרב נורוק/אברבנאל-בני ברק-10/ לוח זמנים
- 295 - קדושת לוי/שלום רב-ביתר עילית<->כפר שאול/קצנלבוגן-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 872 - בי''ח בלינסון/גשר אבנת-פתח תקווה<->משך חוכמה ז-מודיעין עילית-20/ לוח זמנים
- 22 - מסוף שוהם-שוהם<->יוספטל-לוד-20/ לוח זמנים
- 6 - ת. רכבת גני אביב-לוד<->מסוף הרכבת הישן/הורדה-לוד-10/ לוח זמנים
- 3 - ת. מרכזית לוד/רציפים-לוד<->ת. מרכזית לוד/הורדה-לוד-30/ לוח זמנים
- 114 - ת. מרכזית מודיעין מכבים רעות-מודיעין מכבים רעות<->חניון הלאום/שד' הנשיא השישי-ירושלים-10/ לוח זמנים
- 32 - תכלת /אבני חושן-מודיעין מכבים רעות<->יצחק רבין /נחל צלמון-מודיעין מכבים רעות-10/ לוח זמנים
- 45 - ת. מרכזית נתניה/רציפים-נתניה<->כיכר המייסדים-ינוב-17/ לוח זמנים
- 84 - אליהו בית צורי/אליהו גולומב-זכרון יעקב<->ז'בוטינסקי/הגיבורים-חדרה-20/ לוח זמנים
- 44 - מסוף אום אל פחם-אום אל פחם<->קופ''ח כללית-ג'ת-10/ לוח זמנים
- 640 - מכללת הרמלין/המחקר-נתניה<->בי''ח שיב''א/שדרות אהרון קציר-רמת גן-22/ לוח זמנים
- 48 - אל עריאן/מסגד-אל עריאן<->ת. רכבת בנימינה-בנימינה גבעת עדה-10/ לוח זמנים
- 20 - קידמה/התמדה-חריש<->מסוף חריש/הורדה-חריש-10/ לוח זמנים
- 59 - עירייה-מודיעין מכבים רעות<->דרך מנחם בגין/מסוף-מודיעין מכבים רעות-10/ לוח זמנים
- 8 - אבא שאול/אדמורי ויזניץ-ביתר עילית<->יביע אומר/האדמו''ר מלעלוב-ביתר עילית-2#/ לוח זמנים
- 30 - חניון תח''צ/שדרות בית הלל-מודיעין עילית<->מסוף מודיעין עילית/הורדה-מודיעין עילית-10/ לוח זמנים
- 2 - שד. עמק איילון/כיכר שקנאי-שוהם<->שד. עמק איילון/כיכר שקנאי-שוהם-37/ לוח זמנים
- 19 - חומש/יפה נוף-מבוא חורון<->מסוף מודיעין עילית/הורדה-מודיעין עילית-21/ לוח זמנים
- 104 - עירייה-מודיעין מכבים רעות<->ת. רכבת תל אביב - סבידור/חנה וסע-תל אביב יפו-10/ לוח זמנים