קו 316
ראשון לציון←רמת גן
אגד (Egged)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 316 של אגד (Egged) (מעודכן)
בקו 316 (ראשון לציון←רמת גן) יש 25 תחנות. מסלול הקו מתחיל בת. מרכזית ראשל''צ/רציפים ומסתיים בקניון איילון.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 316 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: ראשון לציון←רמת גן (25 תחנות)
ת. מרכזית ראשל''צ/רציפים
גולדה מאיר/הסיתוונית
לוי אשכול/חסידי אומות העולם
המכללה למינהל/מוטה גור
יגאל אלון/ראם
ירושלים/האחד עשר
ירושלים/דוד הראובני
ירושלים/בלפור
אחד העם/הרב שלום סיבהי
פינסקר/הרב קוק
פינסקר/חב"ד
דרך המכבים/פריימן
כביש 4/מחלף בר אילן
מחלף גבעת שמואל/מבצע קדש
הרב בן יעקב/בר יוחאי
נחמיה/עזרא
נחמיה/חזון אי''ש
חזון אי''ש/דסלר
חזון אי''ש/רבנו תם
הרב שך/הרב קוטלר
חשב סופר/הרב שך
סוקולוב/אבן גבירול
אבו חצירא/הרב פתאיה
אבו חצירא/הקישון
קניון איילון
שאלות ותשובות לגבי קו 316
מתי מתחיל לפעול קו 316?
קו 316 מתחיל לפעול ב-11:40 בשישי
באיזו שעה קו 316 מפסיק לעבוד?
קו 316 מפסיק לפעול ב-14:30 בשישי
מתי מגיע קו 316?
כדי לראות מתי קו ראשון לציון←רמת גן האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו ראשון לציון←רמת גן הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 316 (ראשון לציון←רמת גן)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס ראשון לציון←רמת גן (ראשון לציון←רמת גן) הוא ₪5.50 - ₪12.00.
האם קו האוטובוס 316 של אגד (Egged) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 316 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 316 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 316 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 316
קו 316 פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי, שבת. שעות הפעילות הן: 13:00 - 21:30
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 13:00 - 21:30 | 180 - 330 |
ב׳ | 13:00 - 21:30 | 180 - 330 |
ג׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ד׳ | 13:00 - 21:30 | 180 - 330 |
ה׳ | 13:00 - 21:30 | 180 - 330 |
ו׳ | 11:40 - 14:30 | 170 |
ש׳ | 21:00 - 22:45 | 105 |
התרעות שירות של אוטובוס אגד (Egged)
צפה בכל העדכונים ל316 (מ ת. מרכזית ראשל''צ/רציפים), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 316 (ראשון לציון←רמת גן) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אגד (Egged) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 316
תעריף הנסיעה ב316 (ראשון לציון←רמת גן) של אגד (Egged) הוא בין ₪5.50 ל-₪12.00. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אגד (Egged), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אגד (Egged).
316 (אגד (Egged))
התחנה הראשונה של קו 316 היא ת. מרכזית ראשל''צ/רציפים והתחנה האחרונה היא קניון איילון.
קו 316 (ראשון לציון←רמת גן) פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי, שבת.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אגד (Egged), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 316. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 316.
מעקב אחר קו האוטובוס 316 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 316 (ראשון לציון←רמת גן) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 316 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אגד (Egged) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אגד (Egged) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אגד (Egged) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 316 ב-ישראל
316 - כיוונים חלופיים
קווי אגד (Egged) בישראל
- 136 - ת. רכבת בת גלים-חיפה<->הדשנים-חיפה-1ז/ לוח זמנים
- 200 - חלוצי התעשיה/יגאל ידין-חיפה<->חוף דדו-חיפה-2#/ לוח זמנים
- 50 - מכללה להנדסה ירושלים-ירושלים<->מכללה להנדסה ירושלים-ירושלים-3#/ לוח זמנים
- 90 - דרך השלום/נשיאי ישראל-כרמיאל<->קרן היסוד/שדרות נשיאי ישראל-כרמיאל-1#/ לוח זמנים
- 442 - ת. מרכזית טבריה/רציפים-טבריה<->ת.מרכזית עפולה/הורדה-עפולה-1#/ לוח זמנים
- 83 - טרומפלדור/כיכר דוד-חיפה<->בית ספר בית יעקב/המיימוני-חיפה-2#/ לוח זמנים
- 83א - מנחם בגין/הר המוריה-דימונה<->בית הספר עמיאסף-דימונה-1#/ לוח זמנים
- 200 - חונים נוסעים ראשון לציון/יוסף טומי לפיד-ראשון לציון<->יוסף טומי לפיד/דרך ההצלחה-ראשון לציון-3#/ לוח זמנים
- 430 - צומת חטיבה שבע-מטה יהודה<->חניון הלאום-ירושלים-2#/ לוח זמנים
- 788 - בית הספר הפתוח/ברל-חיפה<->אדמונד פלג-חיפה-1#/ לוח זמנים
- 94א - ביה''ס תיכון מקיף למדעים ואמנויות עמל חדרה/באר אורה-חדרה<->ביאליק/מיכאל חזני-חדרה-2ז/ לוח זמנים
- 421 - בהזמנה מראש - מלון הוד המדבר-תמר<->ת. רכבת תל אביב - סבידור/הורדה-תל אביב יפו-2במלון הוד המדבר ↔ ת. רכבת תל אביב - סבידור/הורדה
- 16 - מסוף קריית שרת-חולון<->ת. מרכזית ראשל''צ-ראשון לציון-1#/ לוח זמנים
- 554 - ירמיהו/הצבי-ירושלים<->מלון יפה נוף-ערד-3ז/ לוח זמנים
- 95 - בית ספר אליאנס/דרך בירם-חיפה<->יקינטון/בלינטלטל-חיפה-1#/ לוח זמנים
- 205 - מסוף קריית שרת-חולון<->ת. מרכזית רחובות/רציפים-רחובות-1#/ לוח זמנים
- 227 - ת. רכבת תל אביב- סבידור/רציפים A-תל אביב יפו<->מחנה תל נוף-בית אלעזרי-1#
- 13 - ת. מרכזית רחובות/רציפים-רחובות<->ת. מרכזית רחובות/רציפים-רחובות-3#/ לוח זמנים
- 977 - מסוף עין התכלת/איסוף-נתניה<->הכלנית/הנורית-אשדוד-2#/ לוח זמנים
- 263 - ת. מרכזית כרמיאל/רציפים-כרמיאל<->דרך הארבעה/דרך המלאכה-עכו-2#/ לוח זמנים