קו 412
ירושלים←רמת גן
אגד (Egged)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 412 של אגד (Egged) (מעודכן)
בקו 412 (ירושלים←רמת גן) יש 38 תחנות. מסלול הקו מתחיל בהרב אברהם רביץ/הרב וינוגרד ומסתיים בקניון איילון.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 412 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: ירושלים←רמת גן (38 תחנות)
הרב אברהם רביץ/הרב וינוגרד
הרב אברהם רביץ/מזל טלה
הרב אברהם רביץ
הרב אברהם רביץ/אהרון שעשוע עזרא
הרב ש''י זווין/הרב וינוגרד
זווין/וינוגרד
זווין/אליאך
זווין/ניימן ב'
ישיבת דעת יוסף/זויין
זווין/ניימן א'
אסטורה/כפר עברי
הרב פרדס/אסטורה
הרב פרדס/הרב פניז'ל
הרב פרדס/אשר גולאק
הרב פרדס/צוקרמן
שדרות נווה יעקב/ראובן גמזון
שדרות נווה יעקב/הרב פרדס
מרכז קהילתי/שד' נווה יעקב
שדרות נווה יעקב/אחימאיר
שדרות נווה יעקב/משה דיין
מסוף 700/שד' נווה יעקב
מחלף גבעת שמואל/מבצע קדש
הרב כהנמן/קוקה קולה
כהנמן/הרב זוננפלד
עזרא/הרב כהנמן
עזרא/נחמיה
עזרא/דבורה הנביאה
האדמור מנדבורנא/חזון אי''ש
חזון אי''ש/דבורה הנביאה
חזון אי''ש/דסלר
חזון אי''ש/רבנו תם
הרב שך/הרב קוטלר
הרב ש''ך/חשב סופר
הרב שך/דרך ז'בוטינסקי
הרב ישראל אבו חצירא/הרב ברוט
אבו חצירא/הרב פתאיה
אבו חצירא/הקישון
קניון איילון
שאלות ותשובות לגבי קו 412
מתי מתחיל לפעול קו 412?
קו 412 מתחיל לפעול ב-00:15 בראשון
באיזו שעה קו 412 מפסיק לעבוד?
קו 412 מפסיק לפעול ב-15:30 בשישי
מתי מגיע קו 412?
כדי לראות מתי קו ירושלים←רמת גן האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו ירושלים←רמת גן הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 412 (ירושלים←רמת גן)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס ירושלים←רמת גן (ירושלים←רמת גן) הוא ₪5.50 - ₪16.00.
האם קו האוטובוס 412 של אגד (Egged) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 412 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 412 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 412 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 412
קו 412 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 07:00 - 21:30
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 00:15 - 21:30 | 120 |
ב׳ | 07:00 - 21:30 | 120 |
ג׳ | 07:00 - 21:30 | 120 |
ד׳ | 07:00 - 21:30 | 120 |
ה׳ | 07:00 - 21:30 | 120 |
ו׳ | 12:30 - 15:30 | 180 |
ש׳ | 21:45 | יציאה אחת ביום |
התרעות שירות של אוטובוס אגד (Egged)
צפה בכל העדכונים ל412 (מ הרב אברהם רביץ/הרב וינוגרד), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 412 (ירושלים←רמת גן) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אגד (Egged) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 412
תעריף הנסיעה ב412 (ירושלים←רמת גן) של אגד (Egged) הוא בין ₪5.50 ל-₪16.00. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אגד (Egged), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אגד (Egged).
412 (אגד (Egged))
התחנה הראשונה של קו 412 היא הרב אברהם רביץ/הרב וינוגרד והתחנה האחרונה היא קניון איילון.
קו 412 (ירושלים←רמת גן) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אגד (Egged), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 412. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 412.
מעקב אחר קו האוטובוס 412 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 412 (ירושלים←רמת גן) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 412 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אגד (Egged) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אגד (Egged) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אגד (Egged) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 412 ב-ישראל
412 - כיוונים חלופיים
קווי אגד (Egged) בישראל
- 953 - הארי טרומן/גולדה מאיר-ירושלים<->מכללה לבנות ירושלים/דובדבני-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 971 - ברנדייס-ירושלים<->שיבת ציון/טללים-ירושלים-2#/ לוח זמנים
- 123 - דרך הדשנים/צומת קרית אתא-חיפה<->ת. מרכזית חוף הכרמל/הורדה-חיפה-2ב/ לוח זמנים
- 343 - חניון אגד/העבודה-נוף הגליל<->ת. רכבת אחיהוד/הורדה-אחיהוד-1א/ לוח זמנים
- 24 - אוניברסיטה/רב תכליתי-חיפה<->ת. מרכזית חוף הכרמל/הורדה-חיפה-2#/ לוח זמנים
- 92 - בי''ס החיטה/שירה-זכרון יעקב<->הנדיב/המייסדים-זכרון יעקב-2#/ לוח זמנים
- 956 - מסוף הר חוצבים/המרפא-ירושלים<->חניון נוף הגליל-נוף הגליל-3#/ לוח זמנים
- 44 - מרכז לבריאות הנפש טירת כרמל-טירת כרמל<->גרנד קניון/שמחה גולן-חיפה-2#/ לוח זמנים
- 261 - ת. מרכזית המפרץ/רציפים בינעירוני-חיפה<->ת. רכבת כרמיאל-כרמיאל-1ך/ לוח זמנים
- 843 - ת.מרכזית תל אביב קומה 7/רציפים-תל אביב יפו<->קניון לב קצרין-קצרין-1ז/ לוח זמנים
- 53 - הים/האלמוגים-נצר חזני<->ת.רכבת מזכרת בתיה/הורדה-מזכרת בתיה-2#/ לוח זמנים
- 444 - בהזמנה מראש - ת. מרכזית ירושלים קומה 3/רציפים-ירושלים<->ת. מרכזית אילת/הורדה-אילת-3#ירושלים ↔ אילת/ לוח זמנים
- 54 - ת.רכבת מזכרת בתיה/איסוף-מזכרת בתיה<->בית חולים קפלן/דרך פסטרנק-רחובות-1#/ לוח זמנים
- 13 - ת. מרכזית רחובות/רציפים-רחובות<->ת. מרכזית רחובות/רציפים-רחובות-3#/ לוח זמנים
- 743 - חזון איש/מסוף רמת שלמה-ירושלים<->ולנשטיין/קהילת אונגוואר-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 64 - הנחשול/הדייגים-ראשון לציון<->בית ספר לבנות בית רבקה-כפר חב''ד-1#/ לוח זמנים
- 245 - מרכז לבריאות הנפש טירת כרמל-טירת כרמל<->שוק תלפיות-חיפה-2#/ לוח זמנים
- 82א - קופת חולים/המושבה-ראשון לציון<->דוד אלעזר/ישראל שמיד-נס ציונה-1א/ לוח זמנים
- 997 - קופת חולים/העצמאות-קרית אתא<->הרטום/שדרות גולדה מאיר-ירושלים-2#
- 1א - ת. מרכזית אילת/רציפים-אילת<->ת. מרכזית אילת/הורדה-אילת-3ב/ לוח זמנים