קו 430
חיפה←טבריה
אגד (Egged)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 430 של אגד (Egged) (מעודכן)
בקו 430 (חיפה←טבריה) יש 33 תחנות. מסלול הקו מתחיל בת. מרכזית המפרץ/רציפים בינעירוני ומסתיים בת. מרכזית טבריה/הורדה.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 430 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: חיפה←טבריה (33 תחנות)
ת. מרכזית המפרץ/רציפים בינעירוני
מחלף יגור
צומת כפר חסידים
צומת זבולון
צומת שפרעם
צומת עדי
מסעף המחצבה מזרח/כביש 79
צומת ביר אל מכסור
מחלף המוביל/לצפון
מחלף הושעיה
הושעיה/ש.ג.מ. ציפורית
מחלף הושעיה
צומת ערב אל היב
מחלף אזור תעשיה ציפורית
צומת בית רימון
מחלף טורען
צומת מחנה שמשון
מחלף גולני/לכיוון מזרח
צומת גבעת אבני
פארק תעשיה קדמת
צומת פוריה
צומת מצפה
שדרות מנחם בגין/ספיר
צומת כפר חיטים
שדרות מנחם בגין/וינגייט
שדרות מנחם בגין
משטרה/שמעון דהאן
שמעון דהאן/השומר
נייברג/ביאליק
אוהל יעקב/א.ז. ורנר
אלחדיף/קונטיננטל
יהודה הלוי/דנילוף סנטר
ת. מרכזית טבריה/הורדה
שאלות ותשובות לגבי קו 430
מתי מתחיל לפעול קו 430?
קו 430 מתחיל לפעול ב-06:00 בראשון, שני, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 430 מפסיק לעבוד?
קו 430 מפסיק לפעול ב-16:15 בשישי
מתי מגיע קו 430?
כדי לראות מתי קו חיפה←טבריה האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו חיפה←טבריה הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 430 (חיפה←טבריה)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס חיפה←טבריה (חיפה←טבריה) הוא ₪5.50 - ₪16.00.
האם קו האוטובוס 430 של אגד (Egged) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 430 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 430 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 430 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 430
קו 430 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 06:00 - 23:30
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 06:00 - 23:30 | 20 - 70 |
ב׳ | 06:00 - 23:30 | 20 - 70 |
ג׳ | 08:00 - 23:30 | 40 - 60 |
ד׳ | 06:00 - 23:30 | 20 - 70 |
ה׳ | 06:00 - 23:30 | 20 - 70 |
ו׳ | 07:10 - 16:15 | 38 - 65 |
ש׳ | 17:20 - 23:40 | 60 - 75 |
התרעות שירות של אוטובוס אגד (Egged)
צפה בכל העדכונים ל430 (מ ת. מרכזית המפרץ/רציפים בינעירוני), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 430 (חיפה←טבריה) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אגד (Egged) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 430
תעריף הנסיעה ב430 (חיפה←טבריה) של אגד (Egged) הוא בין ₪5.50 ל-₪16.00. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אגד (Egged), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אגד (Egged).
430 (אגד (Egged))
התחנה הראשונה של קו 430 היא ת. מרכזית המפרץ/רציפים בינעירוני והתחנה האחרונה היא ת. מרכזית טבריה/הורדה.
קו 430 (חיפה←טבריה) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אגד (Egged), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 430. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 430.
מעקב אחר קו האוטובוס 430 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 430 (חיפה←טבריה) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 430 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אגד (Egged) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אגד (Egged) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אגד (Egged) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 430 ב-ישראל
430 - כיוונים חלופיים
קווי אגד (Egged) בישראל
- 745 - הרב ש''י זווין/הרב וינוגרד-ירושלים<->המ''ג/ירמיהו-ירושלים-1ב/ לוח זמנים
- 430 - חקלאי/הירדן-מנחמיה<->ת. מרכזית המפרץ/הורדה-חיפה-2ח
- 32 - דרך התבלינים/דודאים-אילת<->נמל תעופה רמון/הורדה-אילת-1#/ לוח זמנים
- 30 - ת. מרכזית ק''ש/רציפים-קרית שמונה<->כפר סאלד/מרכז-כפר סאלד-1א/ לוח זמנים
- 88 - אליהו חכים/מאיר פיינשטיין-ירושלים<->אליהו חכים/מאיר פיינשטיין-ירושלים-3#/ לוח זמנים
- 18 - ששת הימים/יום הכיפורים-רחובות<->ת. רכבת רחובות/הורדה-רחובות-2#/ לוח זמנים
- 78 - ת. מרכזית חדרה-חדרה<->יציאת אירופה/קיבוץ גלויות-חדרה-1#/ לוח זמנים
- 167 - צומת ניר צבי-ניר צבי<->מסוף רעננה/דרך השרון-רעננה-2#/ לוח זמנים
- 391 - בהזמנה מראש - ת. מרכזית אשדוד/רציפים-אשדוד<->ת. מרכזית אילת/הורדה-אילת-1באשדוד ↔ אילת/ לוח זמנים
- 32 - יציאת אירופה/זורס-חיפה<->דרך צרפת/יצחק נדב-חיפה-1#/ לוח זמנים
- 74 - ראס עלי כניסה-ראס עלי<->ת. מרכזית המפרץ/הורדה-חיפה-2ב/ לוח זמנים
- 16 - ת. רכבת חדרה/רציפים-חדרה<->הפרדס/וולפברג-חדרה-1#/ לוח זמנים
- 413 - קניון איילון-בני ברק<->מסוף הר נוף/כנפי נשרים-ירושלים-16/ לוח זמנים
- 962 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש - ת. מרכזית ירושלים קומה 3/רציפים-ירושלים<->ת. מרכזית טבריה/הורדה-טבריה-3#ירושלים ↔ טבריה/ לוח זמנים
- 76 - ליאון בלום-חיפה<->מסוף יגור-יגור-1#/ לוח זמנים
- 33 - דרך למרחב/חשמונאים-פרדס חנה כרכור<->דרך הבנים/דרך משמרות-פרדס חנה כרכור-1#/ לוח זמנים
- 902 - כפר שאול/קצנלבוגן-ירושלים<->בי''ס בית יעקב/עזרת תורה-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 5א - ששת הימים/עין נטפים-אילת<->בית עלמין אילת-אילת-1ז/ לוח זמנים
- 5 - המרכז רפואי יצחק שמיר-באר יעקב<->דוד סחרוב/אברהם בר-ראשון לציון-1#/ לוח זמנים
- 390 - בהזמנה מראש - ת.מרכזית תל אביב קומה 6/רציפים-תל אביב יפו<->ת. מרכזית אילת/הורדה-אילת-1#תל אביב-יפו ↔ אילת/ לוח זמנים