קו 47
נתניה←קדימה-צורן
קווים (Kavim)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 47 של קווים (Kavim) (מעודכן)
בקו 47 (נתניה←קדימה-צורן) יש 45 תחנות. מסלול הקו מתחיל בת. מרכזית נתניה/רציפים ומסתיים בההדרים צורן/השיקמה צורן.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 47 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: נתניה←קדימה-צורן (45 תחנות)
ת. מרכזית נתניה/רציפים
הרצל/בנימין מינץ
הרצל/עולי הגרדום
צומת נווה איתמר
צומת שער חפר
צומת גנות הדר
צומת השרון לדרום
צומת פרדסיה
צומת הדסים
הרצל/תדהר
הרצל/מורדי הגטאות
בן צבי\אחד העם
מרפאה
שד. יצחק בן צבי/יאנוש קורצ'אק
יוספטל / מימון
גורדון/ברנר
גורדון/כצנלסון
שבזי/סעדיה אבני
שבזי/אלי כהן
היובל/התפוז
מ''ג/ההסתדרות
אח''י דקר/ההסתדרות
אח''י דקר/העורב
הארז/השיזף
הארז/השלדג
הארז/השיקמים
הארז/כליל החורש
הורדים/הניצן
שדרות הדקלים/הורדים
562/שדרות הדקלים
דרך לב השרון/כביש 562
שדרות יצחק רבין/שושנת העמקים
שדרות יצחק רבין/שושנת העמקים
שדרות יצחק רבין/שושן צחור
דרך לב השרון/האילן
דרך לב השרון/הגפן
האילנות/הדולב
האילנות/הדולב
האילנות/הזית
דרך לב השרון/הזית
ההדרים/החרוב
ההדרים צורן/ההדס צורן
ההדרים צורן/הגפן צורן
ההדרים צורן/האילן צורן
ההדרים צורן/השיקמה צורן
שאלות ותשובות לגבי קו 47
מתי מתחיל לפעול קו 47?
קו 47 מתחיל לפעול ב-06:00 בראשון, שני, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 47 מפסיק לעבוד?
קו 47 מפסיק לפעול ב-16:00 בשישי
מתי מגיע קו 47?
כדי לראות מתי קו נתניה←קדימה-צורן האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו נתניה←קדימה-צורן הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 47 (נתניה←קדימה-צורן)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס נתניה←קדימה-צורן (נתניה←קדימה-צורן) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 47 של קווים (Kavim) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 47 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 47 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 47 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 47
קו 47 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 06:00 - 22:30
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 06:00 - 22:30 | 15 - 50 |
ב׳ | 06:00 - 22:30 | 15 - 50 |
ג׳ | 07:00 - 21:00 | 120 - 180 |
ד׳ | 06:00 - 22:30 | 15 - 50 |
ה׳ | 06:00 - 22:30 | 15 - 50 |
ו׳ | 06:35 - 16:00 | 15 - 48 |
ש׳ | 21:00 - 23:15 | 135 |
התרעות שירות של אוטובוס קווים (Kavim)
צפה בכל העדכונים ל47 (מ ת. מרכזית נתניה/רציפים), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 47 (נתניה←קדימה-צורן) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על קווים (Kavim) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 47
תעריף הנסיעה ב47 (נתניה←קדימה-צורן) של קווים (Kavim) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של קווים (Kavim), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של קווים (Kavim).
47 (קווים (Kavim))
התחנה הראשונה של קו 47 היא ת. מרכזית נתניה/רציפים והתחנה האחרונה היא ההדרים צורן/השיקמה צורן.
קו 47 (נתניה←קדימה-צורן) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של קווים (Kavim), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 47. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 47.
מעקב אחר קו האוטובוס 47 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 47 (נתניה←קדימה-צורן) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 47 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של קווים (Kavim) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור קווים (Kavim) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של קווים (Kavim) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 47 ב-ישראל
47 - כיוונים חלופיים
קווי קווים (Kavim) בישראל
- 706 - הפרדס/שפק-חדרה<->ת. מרכזית נתניה/הורדה-נתניה-13/ לוח זמנים
- 461 - ארבע עונות/נירים-לוד<->ת.מרכזית תל אביב קומה 6/הורדה-תל אביב יפו-11/ לוח זמנים
- 22 - אולם ספורט חדש-אבן יהודה<->הדסים רציפים-אבן יהודה-10/ לוח זמנים
- 716 - ת. מרכזית נתניה/רציפים-נתניה<->ת. רכבת קיסריה פרדס חנה-פרדס חנה כרכור-10/ לוח זמנים
- 81 - ישיבת נזר התלמוד/חב''ד-ביתר עילית<->מפעל הש''ס/רבי נחמן מברסלב-ביתר עילית-2#/ לוח זמנים
- 474 - ארבע עונות/נירים-לוד<->קלצ'קין-תל אביב יפו-10/ לוח זמנים
- 479 - מסוף קרית אונו-קרית אונו<->ארבע עונות/חללי אגוז-לוד-20/ לוח זמנים
- 50 - דרך המסילה/ששת הימים-בנימינה גבעת עדה<->בסיס גולני-מנשה-10/ לוח זמנים
- 199 - ז'בוטינסקי/ אבו חצירא-בני ברק<->קדושת לוי/אוהל שרה-ביתר עילית-2#/ לוח זמנים
- 54 - בי''ס כרמים/עמק חרוד-מודיעין מכבים רעות<->הדרים/ תיכון רעות מכבים-מודיעין מכבים רעות-10/ לוח זמנים
- 32 - תכלת /אבני חושן-מודיעין מכבים רעות<->יצחק רבין /נחל צלמון-מודיעין מכבים רעות-10/ לוח זמנים
- 65 - ת. מרכזית חדרה/רציפים-חדרה<->מגל ז-מגל-10/ לוח זמנים
- 384 - שדרות יחד שבטי ישראל/הרב אלישיב-לוד<->אזור התעשייה-בני ברק-10/ לוח זמנים
- 12 - אולם ספורט חדש-אבן יהודה<->הדסים רציפים-אבן יהודה-10/ לוח זמנים
- 245 - קדושת לוי/שלום רב-ביתר עילית<->כפר שאול/קצנלבוגן-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 219 - משך חוכמה ב-מודיעין עילית<->הרב נורוק/אברבנאל-בני ברק-10/ לוח זמנים
- 584 - הרצוג/עובדיה מברטנורא-נתניה<->רמב''ן/שדרות בית שמאי-מודיעין עילית-20/ לוח זמנים
- 2 - אבא שאול/אדמורי ויזניץ-ביתר עילית<->דרך הרמ''ז/מפעל הש''ס-ביתר עילית-1#/ לוח זמנים
- 20 - קידמה/התמדה-חריש<->דרך ארץ/אשל-חריש-10/ לוח זמנים
- 114 - ת. מרכזית מודיעין מכבים רעות-מודיעין מכבים רעות<->חניון הלאום/שד' הנשיא השישי-ירושלים-10/ לוח זמנים