קו 79
אור עקיבא←חדרה
קווים (Kavim)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 79 של קווים (Kavim) (מעודכן)
בקו 79 (אור עקיבא←חדרה) יש 40 תחנות. מסלול הקו מתחיל בהאילן/התדהר ומסתיים בת. מרכזית חדרה/רציפים.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 79 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: אור עקיבא←חדרה (40 תחנות)
האילן/התדהר
האילן/החרוב
האילן/ההדס
ההדס/ספינת אגוז
החרמון/הכרמל
הכרמל/התבור
הכרמל/הר המוריה
הר סיני/הרי מנשה
תיכון דתי/שדרות ירושלים
שד. ירושלים/שלום עליכם
שד. הנשיא וייצמן/סמטת חי טייב
ויצמן/הרצוג
שדרות הנשיא וייצמן/רוטשילד
כיכר צ'רנין/כביש 6511
בית ספר עתידים
שדרות דוד המלך/גלפנשטיין
שד. דוד המלך/הרימון
שדרות דוד המלך/מרכבות
שדרות דוד המלך/השקמה
שדרות דוד המלך/חבצלת השרון
שדרות דוד המלך/הדודאים
שדרות דוד המלך/פרדס רימונים
צומת פל ים
צומת נחל חדרה
צומת חפציבה/כביש 4 לדרום
מרכז מסחרי/השלום
השלום/בר אילן
בית חולים הלל יפה
השלום/אהרון אהרונסון
דרך יצחק שמיר/פרופ. משה אדד
דרך יצחק שמיר/גיורא צחור
דוד שמעוני/מכללה
דוד שמעוני/פרנק
צומת חדרה
הנשיא וייצמן/הלל יפה
הנשיא וייצמן/הבנים
הגיבורים/הנשיא וייצמן
הגיבורים/הרברט סמואל
אחד העם/סמסונוב
ת. מרכזית חדרה/רציפים
שאלות ותשובות לגבי קו 79
מתי מתחיל לפעול קו 79?
קו 79 מתחיל לפעול ב-05:30 בראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 79 מפסיק לעבוד?
קו 79 מפסיק לפעול ב-15:30 בשישי
מתי מגיע קו 79?
כדי לראות מתי קו אור עקיבא←חדרה האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו אור עקיבא←חדרה הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 79 (אור עקיבא←חדרה)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס אור עקיבא←חדרה (אור עקיבא←חדרה) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 79 של קווים (Kavim) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 79 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 79 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 79 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 79
קו האוטובוס 79, פועל בימים ראשון עד חמישי. שעות הפעילות הרגילות: 05:30 - 22:30
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 05:30 - 22:30 | 30 - 60 |
ב׳ | 05:30 - 22:30 | 30 - 60 |
ג׳ | 05:30 - 22:30 | 30 - 60 |
ד׳ | 05:30 - 22:30 | 30 - 60 |
ה׳ | 05:30 - 22:30 | 30 - 60 |
ו׳ | 06:30 - 15:30 | 30 - 60 |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס קווים (Kavim)
צפה בכל העדכונים ל79 (מ האילן/התדהר), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 79 (אור עקיבא←חדרה) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על קווים (Kavim) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 79
תעריף הנסיעה ב79 (אור עקיבא←חדרה) של קווים (Kavim) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של קווים (Kavim), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של קווים (Kavim).
79 (קווים (Kavim))
התחנה הראשונה של קו 79 היא האילן/התדהר והתחנה האחרונה היא ת. מרכזית חדרה/רציפים.
קו 79 (אור עקיבא←חדרה) פועל בימי חול.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של קווים (Kavim), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 79. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 79.
מעקב אחר קו האוטובוס 79 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 79 (אור עקיבא←חדרה) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 79 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של קווים (Kavim) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור קווים (Kavim) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של קווים (Kavim) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 79 ב-ישראל
79 - כיוונים חלופיים
קווי קווים (Kavim) בישראל
- 882 - מסוף מודיעין עילית-מודיעין עילית<->בלינסון קניון אבנת/מסוף יותם ויואב-פתח תקווה-10/ לוח זמנים
- 158 - קניון אסף/44-ראשון לציון<->מסוף הרכבת הישן/הורדה-לוד-20/ לוח זמנים
- 150 - דוד המלך/שלמה המלך-לוד<->שדרות החשמונאים/לב העיר-מודיעין מכבים רעות-21/ לוח זמנים
- 81 - עירייה-מודיעין מכבים רעות<->בי''ס אריאל ממ''ד/דרך מנחם בגין-מודיעין מכבים רעות-10/ לוח זמנים
- 311 - משך חוכמה ב-מודיעין עילית<->המ''ג/ירמיהו-ירושלים-10/ לוח זמנים
- 344 - שדרות בית שמאי/שדרות בית הלל-מודיעין עילית<->רוזנטל-ירושלים-10/ לוח זמנים
- 391 - מסוף אום אל פחם-אום אל פחם<->היצירה/האופן-פתח תקווה-10/ לוח זמנים
- 38 - מסוף אום אל פחם-אום אל פחם<->אל עריאן/מסגד-אל עריאן-10/ לוח זמנים
- 138 - חוף פולג/רמת פולג-נתניה<->מסוף שרונה-כפר יונה-20/ לוח זמנים
- 10 - ת. מרכזית רמלה/רציפים-רמלה<->ת. מרכזית רמלה/הורדה-רמלה-30/ לוח זמנים
- 312 - משך חוכמה ב-מודיעין עילית<->בית וגן/הרב אלפיה-ירושלים-10/ לוח זמנים
- 462 - ארבע עונות/נירים-לוד<->ת. רכבת תל אביב - סבידור/חנה וסע-תל אביב יפו-10/ לוח זמנים
- 4 - שדרות אביי ורבא /יהודה הנשיא-מודיעין עילית<->מסילת ישרים/מסוף-מודיעין עילית-10/ לוח זמנים
- 8 - הדסים רציפים-אבן יהודה<->ההדרים/עפרוני-אבן יהודה-20/ לוח זמנים
- 348 - גבעת התחמושת/שרגאי-ירושלים<->רמב''ן/שדרות בית שמאי-מודיעין עילית-20/ לוח זמנים
- 82 - בית ספר צוקים/שדרות עמק איילון-שוהם<->שד. עמק איילון/כיכר שקנאי-שוהם-20/ לוח זמנים
- 117 - ת. מרכזית מודיעין מכבים רעות-מודיעין מכבים רעות<->חניון הלאום/שד' הנשיא השישי-ירושלים-10/ לוח זמנים
- 40 - ת. מרכזית נתניה/רציפים-נתניה<->בת חפר/שדרות עמק חפר-בת חפר-10/ לוח זמנים
- 332 - חניון תח''צ/שדרות בית הלל-מודיעין עילית<->בית וגן/הרב אלפיה-ירושלים-10/ לוח זמנים
- 62 - מסוף אום אל פחם-אום אל פחם<->תחנה לבריאות משפחה-מעלה עירון-10/ לוח זמנים