79B-linja
Latokartano
HSL
HSL 79B bussi Reitin aikataulu ja pysäkit (päivitetty)
79B-bussilla (Latokartano) on 11 pysäkkiä alkaen asemalta Siilitie (M) ja päättyen asemalle Agronominkatu.
Valitse alta mikä tahansa 79B-bussin asema nähdäksesi reaaliaikaiset aikataulut ja reittikartan.
Kohde: Latokartano (11 pysäkkiä)
Siilitie (M)
Näätätie
Siilitie 9
Siilitie 11
Siilitie 13
Latokartano
Tilanhoitajankaari
Viikin Normaalikoulu
Erik Spåren Tie
Latokartanonkaari
Agronominkatu
79B UKK
Mihin aikaan 79B bussi aloittaa kulkemisen?
Palvelut 79B bussi -pysäkillä klo 07:54 päivnä maanantai, tiistai, torstai, perjantai.
Mihin aikaan 79B bussi lopettaa kulkemisen?
Palvelut 79B bussi -pysäkillä klo 18:25 päivnä maanantai, tiistai, torstai, perjantai.
Milloin 79B bussi saapuu?
Milloin Latokartano Bussi -linja tulee? Katso osoitteesta Tarkista live-saapumisajat reaaliaikaiset saapumisajat ja linjan Latokartano Bussi aikataulut.
Kuinka paljon maksaa 79B (Latokartano) bussi?
Latokartano (Latokartano) bussi-lippu maksaa noin €2.80.
Kulkeeko toimijan HSL linja 79B bussi seuraavana päivänä: Vappu?
Linjan 79B bussi toiminta-ajat voivat muuttua seuraavana päivänä: Vappu. Tarkista Moovit-sovelluksesta viimeisimmät muutokset ja reaaliaikaiset päivitykset.
Onko lähelläni 79B bussi pysäkki?
Klikkaa tästä nähdäksesi lähimmän 79B bussi pysäkki.
79B-bussi -aikataulu
79B-bussi reitti kulkee maanantai, tiistai, torstai, perjantai. Säännölliset kulkuajat: 07:54 - 18:25
Päivä | Kulkuajat | Vuoroväli (min) |
---|---|---|
ma | 07:54 - 18:25 | 10 - 16 |
ti | 07:54 - 18:25 | 10 - 16 |
ke | Ei Toiminnassa | Ei Toiminnassa |
to | 07:54 - 18:25 | 10 - 16 |
pe | 07:54 - 18:25 | 10 - 16 |
la | Ei Toiminnassa | Ei Toiminnassa |
su | Ei Toiminnassa | Ei Toiminnassa |
HSL:n bussipalveluhälytykset
Katso kaikki päivitykset asemalla 79B (asemalta Siilitie (M)), mukaan lukien reaaliaikaiset tilatiedot, bussi viivästykset, reittimuutokset, pysäkkien sijainnin muutokset ja muut palvelumuutokset. Hanki reaaliaikainen karttanäkymä kohteesta 79B (Latokartano) ja seuraa liikennettä bussi sen liikkuessa kartalla. Lataa sovellus saadaksesi kaikki HSL tiedot nyt.
79B -linjan bussi-maksu
HSL 79B (Latokartano) kyydin hinta on noin €2.80. Hinnat voivat muuttua useiden tekijöiden perusteella. Lisätietoja yrityksen HSL lippukustannuksista on Moovit-sovelluksessa tai HSL:n virallisella verkkosivustolla.
79B (HSL)
79B-bussin ensimmäinen pysäkki on Siilitie (M) ja viimeinen pysäkki on Agronominkatu. 79B (Latokartano) kulkee maanantai, tiistai, torstai, perjantai.
Lisätietoa: 79B -linjalla on 11 pysäkkiä sekä tämän reitin kokonaiskesto on noin 10 minuuttia.
Oletko matkalla? Näe, miksi yli 1.5 miljoonaa käyttäjää luottaa Moovitiin parhaana joukkoliikennesovelluksena. Moovit tarjoaa sinulle HSL -liikenneyhtiöiden ehdottamia reittejä, reaaliaikaisen bussiseurannan, liveohjeet, linjan reittikarttoja kaupungissa Helsinki, sekä se auttaa löytämään lähimmät 79B-bussi-asemat. Eikö sinulla ole Internet-yhteyttä? Lataa matkallle mukaan offline-PDF-kartta ja bussi-aikataulu 79B-bussi-linjalle.
Linjojen 79B reaaliaikainenBussi seuranta
Seuraa linjaa 79B (Latokartano) live-kartalla ja seuraa sen liikkumista eri asemien välillä. Käytä Moovitia linjan 79B bussi -seurantasovelluksenaHSL bussi, niin et koskaan jää paitsi bussi reaaliaikaisista tiedoista.
Käytä sovellusta matkasuunnittelijana yritykselle HSL tai matkasuunnittelijana alueelle Metro, Raitiovaunu, Juna, Bussi tai Lautta suunnitellaksesi reitin ympäri Helsinki. Matkasuunnittelija näyttää päivitetyt tiedot kohteista HSL ja kaikista {{TRANSIT TYPE}}, mukaan lukien linja 79B, Helsinki
79B - Vaihtoehtoiset ohjeet
HSL -yhtiön linjat kaupungissa Helsinki
- 643N - Rautatientori-Hyrylä-Lahela/ Aikataulu
- 70 - Kamppi-Töölö-Pihlajamäki-Pukinmäki-Malmi
- 570 - Mellunmäki(M)-Tikkurila-Aviapolis-Lentoasema/ Aikataulu
- 719B - Länsisalmi-Hakunila/ Aikataulu
- 346 - Helsinki-Kalajärvi-(Karkkila)/ Aikataulu
- 718 - Rautatientori-Nissas
- 375 - Myyrmäki-Kalajärvi-(Vihti)/ Aikataulu
- 236B - Leppävaara-Viherlaakso-Vanhakartano/ Aikataulu
- 59 - Sompasaari-Kalasatama(M)-Pasila-Pitäjänmäki-Malminkartano/ Aikataulu
- 444 - Kivistö-Katriinan sairaala-Tapola-Riipilä/ Aikataulu
- 96N - Rautatientori-Aurinkolahti-Vuosaari(Porslahdentie)/ Aikataulu
- 87 - Herttoniemi(M) - Kruunuvuorenranta/ Aikataulu
- 665N - Rautatientori-Hyrylä-Järvenpää-Jamppa-Kellokoski/ Aikataulu
- 456N - Kamppi-Kivistö as.-Luhtaanmäki (-Klaukkala-Rajamäki)/ Aikataulu
- 587 - Mellunmäki-Korso-Vierumäki/ Aikataulu
- 961 - Korso-Sula-Riihikallio-Hyrylä-Nahkela-Palojoki(-Nurmijärvi)/ Aikataulu
- 61N - Rautatientori-Pukinmäki-Töyrynummi/ Aikataulu
- 465 - Kamppi-Kivistö as.-Syväoja(-Nurmijärvi-Rajamäki)/ Aikataulu
- 909K - Veikkola-Lapinkylä-Oitmäki/ Aikataulu
- 642K - Leinelä-Ruotsinkylä-Lahela-Hyrylä/ Aikataulu