קו 9
מסוף הטייסים←קריית חינוך
דן (Dan)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 9 של דן (Dan) (מעודכן)
בקו 9 (מסוף הטייסים←קריית חינוך) יש 41 תחנות. מסלול הקו מתחיל במסוף הטייסים ומסתיים בקריית חינוך.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 9 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: מסוף הטייסים←קריית חינוך (41 תחנות)
מסוף הטייסים
דרך הטייסים/דרך בר לב
דרך בר לב/דרך הטייסים
דרך בר לב/שד' ששת הימים
דרך בר לב/צביה לובטקין
דרך בר לב/אונטרמן
דרך בר לב/דרך משה דיין
דרך משה דיין/דרך בר לב
דרך משה דיין/ההגנה
דרך משה דיין/צבי נשרי
דרך משה דיין/לה גווארדיה
דרך משה דיין/משה שטיינשניידר
ביה''ס ניב/יצחק שדה
סינרמה/יצחק שדה
יצחק שדה/שונצינו
יצחק שדה/המסגר
קניון טי.אל.וי/קרליבך
קרליבך/לסקוב
לונדון מיניסטור/אבן גבירול
האופרה/שד' שאול המלך
בית המשפט/ויצמן
ביה''ח איכילוב/ויצמן
כיכר המדינה/ויצמן
גימנסיה הרצליה/ז'בוטינסקי
אבן גבירול/ז'בוטינסקי
אבן גבירול/פנקס
כיכר מילאנו/אבן גבירול
אבן גבירול/שד' רוקח
ש''י עגנון/אבן גבירול
ש''י עגנון/שד' לוי אשכול
שדה דב/שד' לוי אשכול
שד' לוי אשכול/אפטר
שדרות לוי אשכול/דב האוזנר
שד' לוי אשכול/זריצקי
שדרות לוי אשכול/מארק שאגאל
שדרות לוי אשכול/רודנסקי
צבי פרופס/שד' לוי אשכול
אבן גבירול/שושנה פרסיץ
אבן גבירול
שדרה 5 / 2040
קריית חינוך
שאלות ותשובות לגבי קו 9
מתי מתחיל לפעול קו 9?
קו 9 מתחיל לפעול ב-00:00 בשלישי, רביעי, חמישי, שישי
באיזו שעה קו 9 מפסיק לעבוד?
קו 9 מפסיק לפעול ב-17:00 בראשון, שישי
מתי מגיע קו 9?
כדי לראות מתי קו מסוף הטייסים←קריית חינוך האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו מסוף הטייסים←קריית חינוך הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 9 (מסוף הטייסים←קריית חינוך)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס מסוף הטייסים←קריית חינוך (מסוף הטייסים←קריית חינוך) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 9 של דן (Dan) פעיל בחג שני?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 9 עשויות להשתנות בחג שני. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 9 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 9 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 9
קו 9 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 00:00 - 23:35
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 05:15 - 17:00 | 12 - 20 |
ב׳ | 18:30 - 23:30 | 30 |
ג׳ | 00:00 - 23:35 | 7 - 20 |
ד׳ | 00:00 - 23:35 | 7 - 20 |
ה׳ | 00:00 - 23:35 | 7 - 20 |
ו׳ | 00:00 - 17:00 | 12 - 20 |
ש׳ | 18:30 - 23:30 | 30 |
התרעות שירות של אוטובוס דן (Dan)
צפה בכל העדכונים ל9 (מ מסוף הטייסים), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 9 (מסוף הטייסים←קריית חינוך) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על דן (Dan) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 9
תעריף הנסיעה ב9 (מסוף הטייסים←קריית חינוך) של דן (Dan) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של דן (Dan), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של דן (Dan).
9 (דן (Dan))
התחנה הראשונה של קו 9 היא מסוף הטייסים והתחנה האחרונה היא קריית חינוך.
קו 9 (מסוף הטייסים←קריית חינוך) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של דן (Dan), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 9. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 9.
מעקב אחר קו האוטובוס 9 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 9 (מסוף הטייסים←קריית חינוך) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 9 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של דן (Dan) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור דן (Dan) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של דן (Dan) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 9 ב-ישראל
9 - כיוונים חלופיים
קווי דן (Dan) בישראל
- 43 - ת.רק''ל הקוממיות/דרך בגין-בת ים<->בי''ח שיב''א/שדרות אהרון קציר-רמת גן-10/ לוח זמנים
- 32 - הרב שלמה גורן/מבטחים-גבעת שמואל<->מסוף עתידים-תל אביב יפו-20/ לוח זמנים
- 240 - קניון איילון-בני ברק<->חניון אגד/דן שומרון-חולון-10/ לוח זמנים
- 4 - מסוף הטייסים-תל אביב יפו<->מסוף רדינג/הורדה-תל אביב יפו-20/ לוח זמנים
- 242 - מסוף בית העלמין/איסוף-בת ים<->מסוף עתידים-תל אביב יפו-20/ לוח זמנים
- 23 - מסוף כורזין-גבעתיים<->מסוף כרמלית/הורדה-תל אביב יפו-20/ לוח זמנים
- 905 - בן זכאי/הרב הירש-בני ברק<->ת.רק''ל אהרונוביץ'/דרך ז'בוטינסקי-בני ברק-25/ לוח זמנים
- 916 - סוקולוב/דרך ז'בוטינסקי-בני ברק<->בן זכאי/הרב הירש-בני ברק-116/ לוח זמנים
- 8 - קהילות יעקב/רבי יוסף צבי רימון-בני ברק<->קהילות יעקב/רבי יוסף צבי רימון-בני ברק-10/ לוח זמנים
- 1 - ת. מרכזית פ''ת/רציפים-פתח תקווה<->ת.רק''ל הקוממיות/דרך בגין-בת ים-10/ לוח זמנים
- 34 - משרד הרישוי/הלוחמים-חולון<->רכבת קריית אריה/חנה וסע-פתח תקווה-20/ לוח זמנים
- 965 - המכבים/הרב ברוט-בני ברק<->תיכון מזרחי/הרב מיימון-בני ברק-156/ לוח זמנים
- 138 - ת. מרכזית פ''ת/רציפים-פתח תקווה<->ת. רכבת תל אביב - סבידור/הורדה-תל אביב יפו-10/ לוח זמנים
- 923 - תיכון מזרחי/הרב מיימון-בני ברק<->בן זכאי/הרב הירש-בני ברק-123/ לוח זמנים
- 45 - ת. רכבת אוניברסיטה/איסוף-תל אביב יפו<->איצטדיון וינטר-רמת גן-10/ לוח זמנים
- 9 - ת.רכבת בני ברק-בני ברק<->קהילות יעקב/רבי יוסף צבי רימון-בני ברק-10/ לוח זמנים
- 948 - נחמיה/עזרא-בני ברק<->יצחק אלחנן/הכרמל-תל אביב יפו-148/ לוח זמנים
- 29 - מסוף אבי האסירים-ראשון לציון<->מסוף וולפסון-חולון-10/ לוח זמנים
- 238 - דרך מנחם בגין/קופת חולים-פתח תקווה<->מסוף כרמלית/הורדה-תל אביב יפו-10/ לוח זמנים
- 463 - מסוף רדינג/רציפים-תל אביב יפו<->הרב שלמה גורן/מבטחים-גבעת שמואל-10/ לוח זמנים